Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Tak to já jdu na zkoušku účesu 14 dní před svatbou, dort už mám naštěstí domluvenej i cukroví, kytku a výzdobu v podsatě taky jen musím upřesnit počet kytí. nejhorší na tom je, že sice mám už vše domluvený, ale zdaleka né zaplacený - takže mě stoho asi odvezou až to budu muset platit :-D
Tak to já jdu na zkoušku účesu 14 dní před svatbou, dort už mám naštěstí domluvenej i cukroví, kytku a výzdobu v podsatě taky jen musím upřesnit počet kytí. nejhorší na tom je, že sice mám už vše domluvený, ale zdaleka né zaplacený - takže mě z toho asi odvezou až to budu muset platit :-D
Ahoj Chechto, mám to úplně stejně zatím jsou na všechno zaplacené jenom zálohy. Tak se mi taky pěkně protočí panenky, máme to předběžbě spočítáno na 70.000,- a pevně doufám, že se nebude navyšovat.
Dnes jdu na kosmetiku a zítra na zkoušku účesu, nechci to nechávat na poslední chvíli.
tak já hci nějak během června stihnout veškeré přípravy co se dají udělat v předstihu a červenec si chci nechta na takové to užívání před svatbou - kosmetika, kadeřnice, masáže, opalování na sluníčku atd.. Přístí týden jdu na čočky tak jsem docela zvědavá - nikdy jsem je neměla tak doufám, že mi to nebude nijak vadit - jiank budu na svatbě na všechny mžourat, protože brejle prostě mít nechci A na kosmetiku jdeš na zkoušku líčení?
Chechta: jdu na čištění pleti, ale rovnou uděláme i zkoušku líčení abych měla na porovnání, zkoušela jsem se líčit včera sama a bylo to dobrý, ale nedokážu odhadnout, jak se nalíčím sama v den D :-)
No to bych do toho taky nešla - hlavně si to chci užít - to líčení i česání - moc se na to těším a kdybych se měla líčit sama tak bych byla akorát nerózní jestli to bude hezký nebo ne - chci to mít všechno dokonalé :-D
Já se sama taky nebudu malovat...ještě,že mám ségru-kosmetičku ;-) Ale řeším řidiče,který mě ve svatební den odveze ke kadeřnici...sice mám řidičák,ale budu asi nervózní,tak se mi samotné řídit a jet nechce...Zkusím přemluvit kamarádku.
ke kadeřnici je to dobrý - to mám asi 100 až 200m od domu - tam zaběhnu pěšky, ale ke kosmetičce se musím nějak dopravit - klidně bud řídit o to se nebojím, ale jaké auto??? Tou naší kraksnou se mi vůbec v ten krásný den jet nechce :-| No to ještě zatím moc neřeším, kdyžtak mě tam někdo odveze - od čeho mám bratra, švagra i když ty už jsem zaúkolovala - musí připravit před zámkem místo kde bude obřad - donést stůl + židle - tak ještě uvidím - a švagr mě poveze na obřad ( májí nejhezčí auto :-D )
Tak kosmetika byla včera moc fajn, dneska jdu na zkoušku účesu, taky to mám od našich tak maximálně 100m což je úplně super.
Já jestli neseženu řidiče,tak budu muset ke kadeřnici ve své stařičké 105...Zkusím poprosit kamarádku.Jinak nemám koho...svědkyně pojede z daleka,naši nemají auto,pro ty budeme muset někho poslat a ostatní se budou sjíždět postupně k nám na samotu do lesa :-D
No já to taky vidím na to, že pojedu naším stařičkým oplíkem Iris na samotě u lesa? To tam musíte mít krásné
Článek se načítá
Holky máte už zajištěné a objednané kytky? Já jsem na ně úplně zapoměla, snad není pozdě... :-S
Holincka,pozdě není.Mně v květinářství slečna říkala,že stačí objednat týden předem...aůespoň tedy v Rakovníku,ale objednám je určo aspoň 14 dní předem. Chechta:Taková polosamota...žádný obchod,jen pár baráčků a les,nejbližžší větší město cca 20 km,je to super,ale na dojíždění je to problém
Profilova fotka
Me rikala v kvetinarstvi,ze staci mesic pred... ;-) u nas je ted blazinec,budeme se tak tri tydny pred svatbou stehovat do baracku,mame mesic na rekonstrukci,t.j nova kuchyne a koupelna,podlahy atd...,tak mam nerva spise z toho aby jsme to stihli.Ten sibenicni termin je protoze jsme cekali na penize za nas prodany byt,ve kterem zatim bydlime.Penize maji byt kazdym dnem,hura :-) Ale ti co koupili nas byt cekaji mimco a vic nez mesic nam dat nemuzou,uz maji rodit.My ale taky mame malou holcicku.Tak je to vesele.Ale myslim,ze Leontynce je to vcelku fuk.Tak ted jsme ve fazi hledani kuchyne,dlazdicek.atd..coz je taky fajn,kupodivu se i schodujeme a ani jsme se moc pri vybirani nehadali ;-) Spis me stve,ze mame vyhlidle ubytovani na svatebni cestu do rima a potrebujeme zamluvit letenky,a stoji to na tech prachach.Ovsemkdyz vidim ty ceny,tak taky mozna zadna svatebi cesta nebude :-| Znate to,vyvrbilo se vice veci co se musi udelat s kterejma sme nepocitali..Treba novej kotel apod.Taky me stve v salone,mame objednanej pro Davida oblek.Konecne prisel,ale prej ho museli reklamovat.No,cas zatim je tak se ani nestresuju..
iris - miluju takovýhle samoty, ale bydlet bych tam nemohla - zas na to jsem moc městská holka i když naše město je teda díra po granátu tak furt je to alespoň městečko, ale jezdit tam na víkendy a na dovolený to je takový malý sen , který si určitě někdy udělám - chatičku na samotě u lesa:-)))))) zrzečka - tak to máte teda hoňku - ale určitě to zvládnete - časově to většinou stojí na dodání materiálu než na samotné práci holincka: kytka určitě stačí tak 3 týdny až 14 ndí do předu někde stačí i týden - to záleží jak dopředu musí u dodavadelů objednávat kytky - ono, když na to příjde když tam příjdeš v úterý, že chceš kytku na sobotu a nebudeš chtít zádný speciálnosti a bude ti stačit to co mají objednané tak ti ji udělají taky - to jen já se domlouvám asi 3/4 roku dopředu - ale jen protože mi to bude vázat kámoška - tak to s ní furt probírám :-D
Taky už to máme za pár, tedy přesně za 38 dní :-D . Už jsem z toho docela blázen, včera jsem si byla vybrat kytičku. Už jsem viděla tolika předloh, že jsem nevěděla jakou. Chtěla jsem tulipány, ale jednak začátkem července už mají po sezoně a prý by mi taky nemuseli celý den vydržet :-( . Nakonec jsem si vybrala z růžiček (které jsem původně nechtěla), ale je nádherná. No zatím jediné co se nám "podělalo", je 3 měsíce dopředu zamluvená hostina, kterou nám odřekl. Protože se mu někdo vnutil jiný se 60ti svatebčanama. Takže na nás 30 se vykašlal. Takže máme pro změnu hoňku se zařizováním hostiny, kdy si jí budeme dělat sami. Takže všechno jídlo a pití nakoupit, nějakou tu dekoraci. Přeji Vám, aby jste nemuseli řešit nic podobného, je to hrůza ]-(
Profilova fotka
holky uz mate jistej uces,finalni podobu?Ja ho menim kazdy tyden,vzdy si myslim,ze uz je to ono a zas nic...No uz mam zase predstavu,ale radsi ji nebudu zminovat a treba u toho zustane...Nemela bych uz brouzdat po netu,vzdy neco vidim a je to v haji ;-) Ale urcite zadny drdol,to je na 100procent,necitim se v tom...tak neco prirozeneho nejlepe s kytickou-kytickama..
zrzecka: to jsme na tom stejně, čím víc toho vidim, tím roupama nevím co by :-D . Účes ještě nemám vybranej a taky moje kamarádka (kadeřnice) odjíždí na dovolenou. Takže to nacvičíme až koncem června, u kratších vlasů toho asi moc nevymyslím :-D
Ahoj holky tak já byla na zkoušce účesu včera a jsem trochu nešťastná, kadeřnice ke které chodím mě vždycky sper ostříhá i nabarví, lae na účesy teda není. Taky my skoromanža domluvil svoji bývalou přítelkyni jdeme tam zítra (on se nechtá taky ostříhat) a ta je prý na účesy machr tak uvidíme. Ještě že tam jde se mnou :-)
Já viděla nádhernej účes tady v albu u janav...Fakt nádhera.Něco takového bych chtěla.Mám krátké vlasy.Jinak ale uvidím,co na zkoušce účesu vymyslí kadeřnice. :-) Už se to blíží.Dneska přinese skoromanžel detailní rozpis složení pokojů a začneme kombinovat ,kdo s kým bude bydlet...Akorát,že nám ještě tak polovina lidí nedala vědět,zda dorazí,nebo ne :-| Kaculko,já budu mít taky růžičky. Chechta - ale máme aspoň venkovní bazén 5 * 10 metrů :-) u nás na samotě...
Profilova fotka
no ja mam prave taky docela kratky vlasy...Nejhorsi je,ze nechci nic moc nacesaneho,spis si to predstavuju,takove"rozevlate"...Kdyz uz se mi neco libi tak mi na tom zase neco vadi,nebo na to nemam vlasy..tak budu muset nakombinovat nejmene dva ucesy co se mi libi..
Profilova fotka
holky mrknete jak se vam zda to co mam v albu..Myslim na me,chapu,ze se vam treba vice libi drdoly..
zrzečka: Koukala jsem na tvoje foto a líbí se mi ta, na které máš tu velkou růži. Akorát bych místo toho volila menší růžičku a je to ok. Fakt supr ;-)
Zrzečko: mě osobně se líbí ty poslední dva - akorát bych volila menší růžičku - ta velká je až moc výrazná a nebo ten se sponečkama je taky moc hezký ;-)
Profilova fotka
Zrzečko, souhlasím s chechtou. Taky bych volila menší kytku nebo tu sponku. Já byla teď v pondělí na zkoušce účesu. Už jednou mě kadeřnice česala (na ples) a opět se jí to moc povedlo. Koupila sjem si čelenku s perličkama, no ale nic moc, nemělo to moc velký šmrnc. Tak mi tam zkusila dát růžičky co tam měla, a to fakt byla nádhera. Budu mít drdůlek a v tom bílé a růžové růžičky. Foto možná budu mít v albu, ale až mi to mamka pošle na mejlík, fotila totiž mamča. Dneska jdu do solárka, tak se těším. Aspoň se trošku ohřeju, když je tak hnusně. Holky máte už jinak zařízeno všechno???? Dnes jsem koukala že už jen 50dní :-o
gangy: my to máme za 37 :-p a ještě mi chybí vyrazit na nákup do makra a zajistit pití a jídlo na hostinu. Docela z toho začínám mít hrůzu, aspoň mám dekoraci na stůl nakoupenou a vymyšlenou. Jinak všechno už máme zajištěné a objednané, tak doufám,že jsme na nic nezapoměli.
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, my máme svatbu 9. 6. 2006 a začínám mít obavy že bude pěkně ošklivé počasí. Obřad máme venku. :-( :-( :-(
Profilova fotka
Čauky, je tady někdo kdo má termín 8.7.2006 ? :-) Mi už se moc těšíme a doufáme že se do té doby počasí konečně umoudří. ;-)
evick: jááááááá - 8.7.2006 na Křivolátě. Jak jsi na tom, nervozita stoupá viď :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?