Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
ahojky-my pojedeme jen na vikend do Krumlova a pak,když se něco vybere,tak pojedeme v říjnu do Egypta. Už máte prstýnky?Nevíte,jak dlouho trvá než se udělají?
Profilova fotka
Prstýnky už máme... a trvá to tak v průměru měsíc... nám řekli, že uvidí, kolik bude zakázek a že máme počítat 4 týdny.. + ještě, kdybysme to reklamovali a chtěli něco upravovat(velikost)..a nakonec je měli hotové a volali nám, ať si je jdeme vyzvednout už za 14 dní
My měli prstýnky hotové za 14 dní a naštěstí jsme nemuseli reklamovat nic. Qualka...koukám,že Krumlov je oblíbený,mé dvě kámošky taky plánují na léto Krumlov...Já to vidím na Šumavu nebo Krkonoše,uvidíme,nějaké tipy mám,ale musím konečně něco zamluvit.Líbila by se mi Třeboň,ale tam skoromanžel nějak nechce.
Profilova fotka
no nam se Krumlov taky zamlouval,navic je to pak na ceste dolu do te Italie.Krom toho kdyz uz nedelame hostinu,tak si to chceme uzit dle nasich predstav,jakoze romantika..Prave,penez taky moc neni.Hodne jich spolkne baracek a hlavne nase mala Lea.Navic ja sem na matersky... ;-) Mi mame prstynky uz od vanoc :-) :-) :-) ,kupovali jsme je ze 14,platu ;-) Jsou z Primosy a byly urcite do mesice,ale nevim presne..Ale holky byl to boj na nejakych se dohodnout :-)
Profilova fotka
Tak to my měli jasno.. koupili jsme si s kdysi hladké malinko masivní stříbrné kroužky.. a tak nějak jsme se shodli, že chceme co možná nejvíc stejné, jen ze žlutého zlata.. Nedovedu si představit, jak bych v tom nabízeném množství vzorů vybírala... fakt ne.
My jsme se taky shodli rychle...vlezli jsme do jednoho zlatnictví,kde jsou vždy moc ochotní a za 15 minut bylo vybráno :-) I oznámka jsme vybrali rychle. Zrzečka,my zase po svatbě chceme koupit pozemek...Ale ta svatební cesta by se hradila z příspěvku zaměstnavatele.
Profilova fotka
tak to je super,ten prispevek...me na materske tezko neco da ;-( ;-( ;-( ,no pozemek to je asi taky docela draha zalezitost co?Ve meste?Na vesnici?Nam rekonstrukce stoji na prodeji toho bytu,uz mel byt davno prodanej,ale zajemci nedostali uver,ted mame dalsi,prachy maji byt do mesice a my se pak mame do dalsiho mesice vystehovat.Tak mame mesic na udelani nove koupelny,kuchyne,podlah,vymalovani,udelani noveho povrchu na terase,pod ni je koupelna a tece tam...No,ale musim priznat,ze cim vetsi aktivita,tak ja sem ve svem zivlu.Obzvlast ted na materske..Teprve 8tydnu pred porodem sem prestala chodit do prace,a to sem chodila do dvou praci soucasne...
Zrzečka,tak to máš energie dost :-D To je fakt fajn.Mně energii bere dojíždění do práce,ráno 2,5h a večer 2,5h,takže 5 h na cestě... Pozemek je na vesnici,bude za skvělou cenu (od známého) a je dost velký na postavení baráčku,ale ten bychom začali stavět,až splatíme ten pozemek...všechno najednou se nedá. Držím palečky,ať se vám to podaří a ať to stihnete ;-)
Profilova fotka
Ahoj mě to čeká 8.července. Svatba se bude konat v Nymburce na Velkém Rajském dvoře restaurace Panorama. Má někdo skušenosti??? :-S
Ahoj holky, svatba bude přesně za 2 měsíce a já mám na moji hlavu velkej problém. Už asi měsíc mám vybrané šaty a samozřejmě zaplacenou zálohu ( byla jsem je vybírat s kamarádkama). Ale aby si to zkoušení šatů užila i mamča se ségrou byly jsme v sobotu jen ta zkoušet šaty a já objevila daleko lepší a za stejný peníze. Takže jdu dneska do salónu zkusit jestli mi vrátí zálohu nebo aspoň část.
Holky,konečně jsem sehnala světle zelené ubrousky!Hurá!!!!Ale zas nemůžu sehnat bílé botky s plnou špičkou vel. 36 za rozumnou cenu (cca 700,-- - neunosím je) 8-( Zítra vyrážím na další nákupy.A už mám i svatební podvazek a samodržící punčochy a bílé i zelené svíčky.
Profilova fotka
Ahojky iris, já sehnala bílé botky s plnou špičkou na Kladně na náměstí starosty Pavla u vietnamců za 390,-. Jsou pěkné a pohodlné. Velikost 36 jsem tak taky viděla. Mám je vyfocené v albu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Určitě se podívej do Rena ;-)
Martinka,kde přesně na náměstí starosty Pavla?Na to jsem nějak zapomněla,že tam něco je...Budu to muset zkusit...Když už měly bílé s plnou špičkou,tak měli ale černou podrážkua to bylo jako pěst na oko... Bilanevěsta: Já byla v Renu na Kladně,ale tam ve 36 neměli...kde je Reno v Praze?Dík.
Profilova fotka
Iris, když sejdeš na konec hlavní třídy, tak hned na kraji na náměstí je po pravé straně rohový dům kde prodávají knihy, kabelky a snad hračky a pod ním jsou vietnamci, mají tam dveře na fotobuňku. Tam mají asi 2 nebo 3 druhy těchto bot a jsou celé bílé, včetně podrážky.
Profilova fotka
Já ty svý koupila ne v Praze, ale v Mladé Boleslavy. Maj tam taky dobrý výběr a bezva ceny
Martinka,díky :-) Na to jsem úplně zapomněla při tom běhání a shánění.
Profilova fotka
Iris, tak doufám, že je tam seženeš, budu držet palečky. Kdyžtak mi pak písni na IP jak si byla úspěšná ;-)
Jasně,zítra zkusím tu Prahu a v pátek kdyžtak to Kladno,stejně potřebuju stuhy na auta a zelené stužky na ozdobu svatebního menu.
Profilova fotka
holky zitra jdu na zkousku ucesu,tak sem zvedava co semnou provede.Uz se tesim.Mam celkem hodne konkretni predstavu,tak na tom snad nemuze nic zkazit ;-) Jeste,ze uz boticky mam,a ani nemusim mit v horku puncochy,mam sandalky... :-) Holky chci si objednat cervenou kytici,ale do vlasu chci bilou vadi to?Nechci mit vse bile,proto ta cervena kytice,ale do vlasu se mi cervena myslim moc nehodi,nebyla by v zrzavych moc videt.menit barvu nechci az po svatbe mam v planu radikalni zmenu.. ;-)
Profilova fotka
Zrzecko podle mně vůbec nebude vadit když ve vlasech budeš mít bílý a v kytici červený kytky. Hlavně abys v kytici neměla růže a ve vlasech gerbery :-. :-D ! Nebo co kdybys měla kytici třeba míchanou? Bílý i rudý kytky? Nebo chceš čistě rudou kytku?
Profilova fotka
Já bych chtěla takovouhle http://www.beremese.cz/album/view.php... jenom trošku menší lelikož mám jenom 163 cm, aby mně ta kytka pak nezastínila =-) :-D ! A co kdybys skusila bílý kytky do vlasů s rudými okraji, viděla jsem to a vypadá to moc hezky
Profilova fotka
Zrzecko tuto ozdobu bude mít moje ségra coby dužička, ale určitě by se to hodilo i pro nevěstu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Moc moc moc se omlouvám!!!! To je tou pozdní dobou :-o . Ta kytička je samozřejmě tady http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
ahojky,tak sem to nakonec vyresila uplne jinak,kadernice me presvedcila na kyticky do vlasu,a jelikoz ty kyticky jsou takove jemne tak ta moje puvodne vybrana kytka k nim byla takova moc "dracice",tak sem nasla jinou,budou to jen bile kaly,takova vetsi pugetek,ale s kratkym stonkem a okolo bude namotanej stribrnej aranzersky dratek a v nem napichane malicke bile kyticky,ktery nevim jak se jmenujou..Uces sem nasla az po zkousce u kadernice,ale moc se mi libi,tak ho na druhe zkousce vyzkousim,je desne jednoduchej,mikado,ale jen na stranach ma stocene praminky,,do nich nejake kyticky.Mozna i ted sater co ma modelka,a nebo ty drobny co budou na tom dratku v kytici a nebo malicke,bile ruzicky....Mozna na dratku v celence,ale pak nic do tech vlnek po stranach..Ale urcite nic vycesavat..Kadernice neco stvorila,me se to i libilo,ale necitila sem se v tom dobre,tak to doladime,ale moc se mi libilo,jak mi vlasy vyfoukala ze spodu....Alespon budeme takhle lepe ladit.Milacek bude mit stribrnou vesticku a kravatu.A ja v bile kytici ten stribrny dratek.On ho bude mit na korsazi a ja mam stribrne kaminky i na satech...Uvazovala sem,ze si necham udelat gelove nechty na svatbu,ale uz od toho ustupuju,mam malou holcicku a nevim jak bych ji s drapkama "obhospodarovala"Uz sem si zvykla na nehtiky tak akorat dlouhe..Tak lak urcite stribrny..muj clap rika,ze vsechno jeste desetkrat zmenim,ale uz ne..Kytka je na 100procent
Ahojte nevěstinky je tu dneska někdo? :-D
Ahoj chechto :-) Přeji hezký den :-)
Ahoj Marci, tak jak probíhají přípravy už to máte za chvíli tak to určitě už téměř všechno máš :-)
Profilova fotka
Ahoj jsem po noční a jdu spát. Konečně :-o :-o :-D ! Jinak taky hezký den ;-)
Ani zdaleka nemám všechno, ale tak nějak mám všechno v plánu:-) Ve čtvrte jdu na zkoušku účesu, příští týden na líčení, musím objednat svatební dort a zamluvit kytky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?