Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
My máme obřad ve 12hod a ke kadeřnici jdu na osmou,takže vstávat budu tak kolem půl sedmé ;-)
To máš kadeřnici tak daleko? =-)
Profilova fotka
Ja se jeste ke kadernici neobjednala,ale pocitam taky tak na 8.Holky licite se sami?Ja jeste uvidim,neco testnu,sem zvykla se malovat sama...
Profilova fotka
Jo holky,nejlepsi ale je,ze se mu treba neco nelibi,ukazu mu to za dva dny a ono se mu to najednou libi..Ale psssst,to jen mezi nama babama.Jinak je zlatouckej..
Profilova fotka
mám ji kousek,ale radši se v klidu nasnídám a vše si připravím...jinak moje kadeřnice mě i nalíčí,protože v obou profesích je profesionál ;-)
Profilova fotka
Tak to mas super,ja budu muset autem asi 20minut tam a 20minut zpet.Navic me tam nekdo musi hodit,sice ridim,ale radeji at me odvezou.
My máme obřad ve 13h a máme to na místo obřadu kousek.Ale ke kadeřnici to budu mít dost z ruky,tak jsem zvědavá,kdo mě tam odveze :-) Líčit mě bude ségra,je kosmetička.
Profilova fotka
čauky holky. My máme obřad ve 12 a já přemýšlím, že budu mít kadeřnici už na půl sedmou. Počítám tak hodina a půl na účes, takže do osmi, pak na půl devátou vizážistku, ta to sfoukne prý za půl hodiny, takže jí dávám hodinu, takže to bude devět. Pak musím dojet k našim - je to tak 12 km, takže tam přijdedu tak o půl desáté a než se obleču bude deset. Na desátou má přijet ženich...no a v jedenáct musíme vyjet, protože obřad máme asi půl hodiny cesty daleko, takže abychom tam tak o půl dvanácté byli...a to věřím, že to takhle přesně nedopadne...a budeme rádi, že to na 12tou stihneme.... Takže vstávat budu asi o půl šestý nebo v pět...taky mám ráda ráno klídeček...
Profilova fotka
Iris: Pěkný náhrdelník...ale Tvoje fotka pořád žádná. :-)
Ahoj Holky tak my máme obřad ve 13hod, ale budu určitě tak nervózní, že v pět budu vzhůru, takže s evklidu nasnídám, přesunu k našim a pak si zajdu za kadeřnicí a kosmetičkou - myslím, že budu stíhat snad vše v pohodě :-)
Profilova fotka
My máme obřad v 15 hod.Ráno v klidu dojedu na místo svatby,kde mám apartmá a tam se budu připravovat.Kadeřnice přijede za mnou.
Profilova fotka
Čus holky, já si dala včera oraz, jinak už bych asi nezvládala, máme na krku rekonstrukci domu a už kvůli prudérní tchýni to chci mít všechno perfekt, aby suše polykala...svatba....a ještě ke všemu jsem se v práci dozvěděla, že sice povyšuju, ale...budu úplně jinde dělat úplně něco jiného s jinýma lidma...a já jsem tu v práci fakt šíleně spokojená a vůbec jsem rak a mám ráda vše své jisté...pardon...ale potřebovala jsem si vylít srdíčko :-) my máme svatbu v 11, ale musíme být na místě v 10.30, ale já to mám kousek a kámoška kadeřnice, která mě bude i líčit (neb dle jejích slov ve svůj svatební den nesmím dělat nic...), qualko účes naprosto super, co se týče dopravy ostatních, tak to nech na nich, o ni to stejně nakonec stihnou a bude to v poho, ať si to zařídí jak chtěj :-)zrzecko s přítelem to mám naprosto stejně, je to zlato milovaný, na který se můžu absolutně spolehnout, ale občas se v nějakých pro mě zrovna nejdůležitějších věcech prostě zabrzdí a pak je to dost náročný, musím se vždy soustředit na jednu věc a v té ho přesvědčovat, např. dnes jsem zařídila bleskurychle řemeslníky, opatrně oznámila a už jsem dostala sprdunk, že dnes se mu to absolutně nehodí, ale pak jsem to neřešila a řekla mu, že to beru na vlastní triko a samozřejmě vše dobře dopadlo a nakonec mi ještě poděkoval, holt maj to chlapi složitý :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejne,taky rekonstrujeme baracek,ktery jsme nedavno poridili na uver.Do toho prodavame byt,uz skoro byl,ale bohuzel zajemce nakonec nedostel uver..Tak to snad vyjde ted.Pred svatbou nas jeste ceka stehovani.Do toho zarizuju slezinu ze zakladky.Uz se tesim,alespon vyzkousim pred svatbou nejaky uces...Holky me prijde,ze vy mate vse uz dokonale vymyslene a ja se vzdy nekde zaseknu..Kytka uz je v Poho.Hura.Ale zase...,objednala sem si korunku,je pekna,ale ted sem zacala uvazovat o kytickach ve vlasech.Napadlo me,ze si proste koupim ruzicku a jen tak to vyskousim..,v nejhorsim si s korunkou bude hrat nase Leontynka az povyroste.za mejch mladejch let sem mela jen silenou korunky na ktere visela zlata hvezda a na hlave zaclonu..Taky me napadly pericka,ale zase abych nevypadala jako slepicka...Ale libily by se mi treba na vyzdobu auta,korsaze....Uvidim.Mame zamluveneho fotografa.Nez sem se rozkoukala,tak ten co jsme chteli uz byl fuc.Tak sme mu nahlasili predstavu.Chce 35kc za snimek.Kolik to stoji vas???Ale ono to bude asi tak stejne.Bude to na zrcadlovku s tim,ze se to pak da vypalit i na cedecko,coz sem vubec netusila,myslela sem,ze to jde jen z Digitalu.Nojo analfabet.Pokrok je pokrok.Co budete mit za uces holky,mate uz jasno na 100procent??
Profilova fotka
Zrzečko: v Třebíči stojí fotka 50kč, takže myslím, že cenu máte výbornou...
Profilova fotka
Hmmm,tak to asi jde..Pocitame dohromady tak do 5tisic.Radsi vice fotek at je pak z ceho vybirat...Nadiktovali jsme mu co chceme.Minime vyuzit Treba blizke detske hriste..Houpacku a kolotoc.Potom nejake ty klasicke,ale chceme se u toho hlavne pobavit,tak aby byly fotky prirozene a uvolnene.Stejne jako kdyz sme se fotili na oznameni.Taky jsem se rano jeste v pyzamu zkousela fotit s korunkou,tak pak dam neco do alba..
Profilova fotka
tak mam asi jasno,korunka to nebude,moc se mi to nelibilo...,mam to v albu.Nosim takovy ten rozcuch,cesu ofinu do predu a s korunkou bych to musela scesat dozadu..Zkusila sem to i s ruzickou a to se mi zda daleko lepsi.Tak doufam,ze mi pak neupadne,ale kadernice si snad s upevnenim poradi,ze by zvadla strach nemam,korsaz prece taky vydrzi.
Profilova fotka
já si s účesem trable nedělám, protože mám kámošku kadeřnici, kterou znám už od našich třinácti let a ta vždycky, když mi cokoliv vytvoří, tak je to super...já mám největší trable dotáhnout přítele na nákup obleku a pak zařídit kytí, v tom také nemám moc jasno a taky doufám, že se tchýně hodně nadopuje antihysterikama a brzy vypadne :-)zrzecko: účes si vyber ten, v kterém se nejlépe cítíš :-)
Jitek: Už je tam fotka :-) Aspoň na chvíli.Délka vlasů už není aktuální,mám je zase zkrácené ;-) Já jsem dostala kontakt na kadeřnici včera od kamarádky,taky ji česala na svatbu a je prý moc šikovná.Tak jí musím zavolat a domluvit se.
Já si asi nechám vlasy rozpuštěný, jen je nějak hezky upravit čelenkou nebo sponečkami. taky mám vlasy jako hřebíky a v žádném drdolu mi to nikdy moc nedrželo a všude mi to lezlo kolem :-N
Profilova fotka
Iris: Děkuji za fotečku...už vím jak vypadáš :-) Jo a super pesan...tchánovci taky mají jezevčíka...
Jitek: To je náš lovecký psík - teda vlastně fenka.Je to hrozněj mazlík. Už mám kadeřnici a jsem objednaná na devátou hodinu!Ještě se s ní pak domluvím na zkoušce účesu.
Profilova fotka
stepankav: já mám taky takový vlasy, ale přípravky dokážou vše změnit, kadeřnice mě přemluvila na sepnuté vlasy, protože prý tak budu vypadat celý den upravená a ve vedru bych je měla splihlé, nakonec jsem jí dala zapravdu, neb jsem zvyklá na krátké vlasy, takže vše z obličeje a teď jsem si nechala vlasy narůst a popravdě řečeno mě dost štvou, takže budu ráda, že je budu mít z obličeje a nikde mi nebude nic lítat a nebudu zpocená a urousaná...
Profilova fotka
Tak se to zase o kus priblizilo.Ja mam do toho desnej blazinec,prodavame byt a budeme se stehovat do baracku,ovsem do baracku k rekonstrukci,na kterou mame mesic.Stehovat se budeme do konce cervna,takze par dni pred svatbou.Do toho mame slezinu ze zakladky,a svatba...Holky vite co me napadlo,nevim jak se to dela kdyz nekdo jede hned po svatbe na svat.cestu...Ma usrihnuty roh na obcance a stary pas..Jak se to dela?Ten stary pas asi nevadi,jak by to zjistili na celnici a obcanku snad nepotrebuju..
Profilova fotka
Mi muž říkal, že pas nikdo nepozná.. a to je fakt, protože stejně do ciziny si "nesmíš" vézt dva doklady... tak vyjedeš i po svatbě holt jakoby svobodná... (ale vlastně vdaná ;-) ) Jen mě napadlo, že až já pojedu na svatebku, že si možná na celnici jen tak pro jistotku sundám prstýnek.. :-D
Profilova fotka
ja si to myslela,ze to zas tak nevadi...Jeee,koukam,ze mame stejny termin
Profilova fotka
máme máme... :-D Kam se chystáte na svatební cestu?
Profilova fotka
Nemame to jeste zcela doresene,puvodni varianta byla hned po svatbe do Ceskeho Krumlova,tam mame zamluveny hotel na svatebni noc.Takze to je uz jiste,ale pak sou dve varianty bud autem jen tak,kam az dojedem,pripadne jak vydrzi penizky.Pres Salcburg,Benatky,Veronu,Milano,MontBlanc,Matterhorn...A druha varianta je stravit nekolik dni letecky v nejakem evropsk.meste bud Londyn nebo Ateny nebo Rim.U toho auta je to jedno,tam nic zamlouvat nemusime a po pravde by se mi to libilo vice,takhle nevazene,"dobrodruzne".Kam vy.
Profilova fotka
:-D se potkáme na cestě... MOŽNÁ.. jedeme taky autem, kam se nám zachce, tam dojedem..kde budem chtít a bude se nám tam líbit, tam zastavíme.. nechce se nám trčet na jednou místě, což by se stalo zřejmě s cestovkou... spát budem v autě vzadu jako na "letišti"..(máš pravdu..nemusíme se starat o ubytování..).. původně chtěl můj Muž Francii.. ale je to docela štreka až k moři.. tak možná pojedeme na ledovec do Rakouska a pak na pár dní dojedeme dolů k moři do Chorvatska.. Nemáme moc penízků nazbyt, tak mi to tak vyhovuje platit si jen benzín a jídlo.. :-) a hrozně se na tu cestu těším...
Profilova fotka
No tak to vidime uplne stejne... ;-) ;-) ;-) A ja myslela,ze jsme jedini blazni ;-) ;-) ,taky uz se moc tesime,tak doufam,ze to vyjde.jednou uz sem neco podobneho absolvovala a bylo to super.Nas prave taky na "valeni"u more neuzije.A na jednom miste bych Davida neudrzela ani parem volu.I proto se k sobe skvele hodime,protoze sem asi jedna z mala zenskejch co to ma taky tak..
My taky nemáme penízky,takže plánujeme jen takovou malou svatební cestu tady v Čechách,jen se nějak nemůžu rozhoupat to zařídit,je málo času :-) Ten můj chlapa taky není na válení u moře a já se taky nevdržím pařit na jednom místě.Vybereme nějaké šikovné místo,kde můžeme jezdit na kole,koupat se,výletovat,pak taky nějaké ty památky...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?