Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
ahojte zítra nebo jindy :-)
Profilova fotka
protoze budeme s rodinou...ahojky :-)
Profilova fotka
.Taky jsme původně plánovali svatbu na 7.7. v den mých narozenin. Ale v tu dobu je ve Varech filmový festival,kde bude velká část pozvaných,tak jsme to posunuli o týden později.
Profilova fotka
ja mám zas narozky 11.7. :-)
Profilova fotka
Zdravím račici :-D.Máš takový veliký smysl pro rodinu,o kterém píšou v horoskopu?No nevím,nevím ale u sebe nic výjmečného nepozoruju :-D :-D :-D
Profilova fotka
plysacek: no celkem si myslim, ze mam :-)
tereza: tak to jo, já o tom taky uvažovala - že to rozdělím, ale nakonec jsme usoudili, že máme docela normální příbuzné a taky docela normální kamarády, takže to uděláme dohromady, tím, že budeme mít super cenu na jídlo a pití na tu večerní oslavu to finančně je jedno jestli to spojíme nebo rozdělíme
Profilova fotka
je hurra, uz mame oznamenie, cely vecer skladame, jsme spokojeni :-) favites, co photograph? mej se pekne pa pa :-)
tereza: včera jsem to na net nějak nestíhala, takže se omlouvám. Každopádně pan Fikejs povídal, že on za kolegu mluvit nemůže, ale že si myslí, že by ještě měl mít volno, takže to prý máš zkoušet a volat a volat a volat a nebo mu máš zkusit poslat email. Jinak nám taky poradil nějakého týpka na kameru - sice ze slovenska, ale točí prý na "velkou" profesionální kameru (studoval FAMU) a má prý takové "jiné" oko na věc a zachytí spoustu zajímavých detailů. Má nám poslat odkaz na nějaké jeho svatební video, tak uvidíme. Procházeli jsme s Fikejsem svatební knihy co tam měl a už se na focení moc těším - BZ zná, takže nám hned nastínil jakou mmá představu a myslím, že to bude super. Jaká máte oznámka, že je skládáte?
Profilova fotka
čauky, kameramana nechceme, fikejs ma fakt fotky naadherny, jeste uvidime...máme modrý obal a do toho se vkládaj kartičky s textem, pa pa
Čau holky ;-) Tak nám dneska dorazili oznámka ;-) Jsem maximálně spokojená, tak jsem si je ani nepředstavovala ;-) Co je nového u vás?
Profilova fotka
Čus, oznámení v pondělí rozeslané a včera jsem si koupila perličky do vlasů, budu muset začít trénovat házení kytkou, což by nebyl takový problém, ale musím se přesně trefit aby jí chytla jedna kámoška a nikdo si toho fígle nevšimnul :-) Jinak nic nového...
Článek se načítá
ahoj Terezo, kde jsi koupila perličky do vlasů ?
Profilova fotka
Ahoj Lakme, koupila jsem je v Ládví, Image Studiu Zuzany Birtusové, poradila mi to Drobek :-) Jedna perlička 6,-Kč :-)
Ahoj Terčo to už jste rozesílali oznámka lidem??????????
Profilova fotka
jo, rozeslala jsem to většině lidí, čauky
Profilova fotka
doris: a co Vy?
Nazdárek Holky a Terčo ;-) Tak mám zkoušku šatů za sebou a myslím, že jsem už definitivně vybrala :-D Zkusím ty fotky vložit do albíčka, tak až tam budou, tak vám písnu a byla bych ráda kdyby jste mi napsaly vaše názory :-) Usnadnilo by mi to rozhodování ]-( V jedněch co jsem tam vyfocená, tak už jsou zamluvený delší dobu a jedny mi dnes padly do oka, ale ktrý, vám nenapíšu, abych vás neovlivňovala :-D Tak doufám, že mi sem názor písnete :-) Tak zatím pa a hned jak budou vložený, tak vám dám vědět 8-)
Profilova fotka
čauky, doris určitě napiš, juknu na to :-)my nsk s mamkou vybraly a koupily bižu, byly se juknout u rýdla...nádhera, akorát paní už dlouhodobě asi moc nebaví prodávat prstýnky...a nakonec na obědě tam, kde bude hostina, prostě skvělý den :-)
Tak holky jsou tam a prosím o názory ;-) Doufám, že se trefíte do těch které se líbí mě ]-( :-D
Profilova fotka
Doris: Tak mně se líbí 1. šatky - moc pěkné, v těch 3. máš krásný dekolt ;-), ale nejhezčí jsou ty 6.!!! Které jsou ty tvoje? Napiš mi to do IP, prosím :-)
Ahoj holky, tak my mame svatbu 7.7.2006 a když to tady čtu, tak jsem asi nějaká zaostalá nevěsta :-N Zatím mám rezervované šaty, máme rezervovaný termín a shodli jsme se na oznámení. Rodiče nám zařídí jídlo, zákusky, dorty, kytku asi taky. Poraďte, co mám ještě teďka mít. Budeme mít zahradní grilovací party, žádnou hostinu v restauraci 8-) Díííík :-)
Profilova fotka
mmmk: Tak co mě tak napadá...Ty necháš výběr kytky na rodičích??? Co tvoje a ženichovy boty? Už máte? Máš zjištěnou nejlepší kadeřnici a kosmetičku? A co fotografa a kameramana, už je máš domluvené? Na ty už je nejvyšší čas! Pomalu začít koukat po obleku, košili a kravatě pro ženicha....je toho ještě dost...jo a taky vybrat prstýnky a svatební cestu... :-)
Doris: tak mě se strašně líbí ty šatky č.1 a pak docela i č.7 :-)
Ahojky v neděli po ránu :-D
Nazdárek holčinky :-) Teda Chechto ty jsi ale ranní ptáče :-D Holky díkas za tipy, ale ještě vám neprozradím, které šaty jsou moji favoriti - teda kromě těch co jsem jim to napsala už do IP ;-) - abych neovlivňovala ostatní holky, které ještě nedorazily ;-) Zatím hezky užívejte neděli a večer zase mrknu ;-) Tak zatím papa
Ahoj Doris, tak jsem taky koukala na tvé šaty. Připadá mi,že ti sluší skoro všechny :-) Nejvíc se mi líbí jedničky (jak jinak - mám k nim osobní vztah ;-) ), pak číslo 3 ,5, 6 - mají úžasnou sukýnku, moc ti sluší, ale osobně mi tam trošku vadí to zavazování za krk, č.7 - tak ty ti sluší opravdu hodně moc. Já je měla taky na sobě, ale vůbec nevypadaly tak hezky.
Profilova fotka
ahojky Doris,tak mně se opravdu nejvíc líbíš v č.7 :-)
Zdravím
Absolutne uzasne vypadas v satech c. 3!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?