Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Tak u nás to bude asi zajímavý,otec se nějak (nevím od koho) dozvěděl (nebo mu to došlo samo),že nepozvu jeho rodiče a prohlásil,že jestli je nepozvu,tak on na tu svatbu nepůjde a prý je zvědav,kdo mě povede.Nutit ho tedy nebudu,je to jeho rozhodnutí,asi čeká,že ho budu přemlouvat,ale to se hluboce mýlí... 8-)
Profilova fotka
iris___ to je docela drsný..... proč nechceš jeho rodiče?
Drsný to asi je,ale já otce stejně moc nemusím...jeho rodiče jsou hrozný pokrytci a jejich návštěvy(tak jednou za rok) začínají těmi slovy: Co my jsme pro vás všechno udělali...To fakt nesnáším,buď to dělat chtěli,nebo ne,vůbec s nimi nejsem v kontaktu,prostě rodinné vztahy.Oni si myslí,že vše vykompenzují penězi,mou mamku nemají rádi...
Profilova fotka
tak to je pak lepší je nepozvat... proč si kazit tak krásný den, když jsou takoví....
právě,že si ho kazit nechceme,proto je pozvat odmítám...
Profilova fotka
tak to schvaluju.... to nějak tátovi vysvětlím, pokud chceš :-) :-) :-)
To je v pohodě,díky za podporu :-) :-) :-) Hlavně ,že si to užijeme my.
Profilova fotka
přesně tak, je to náš den a nenecháme si ho ničím ani nikým zkazit
Ahojky červencové nevěsty!Máme tu nějak mrtvo.Nepřibyla nějaká nová nevěstinka?
Ahoj Iris,taky jsem si řikala,že nám to tu trochu chcípá :-) .
Ahoj kolky, souhlasím na 100%, u nás je mrtvo, zatímco jinde to žije :-)
Nikde nikdo :-D Elisabeth,na kdy vy máte ten termín svatby? My máme zamluveno a na další přípravy si počkáme po Novém roce,přítel mi povídal,že budu vyběhávat hlavně já :-) Ale to až tak dobře nepůjde,když prstýnek i oblek si bude muset zkusit,oznámení by měl aspoň vidět a na matriku s doklady stejně bude muset taky :-)
Článek se načítá
Iris přesně nevím,ale na 100% červenec :-D .Buď 14.,nebo 21.Příští tejden bych to už chtěla zamluvit ;-) . No a s tím přítelem-to máme asi stejný,taky to bude z tý vyběhávací části na mě.Holt na to nějak nejsou,ty chlapi ;-) .
Přítel pořád říká,že toho lítání má hodně,tak aby toho neměl ještě víc.Ale to zvládneme :-) Takže chcete pátek?My máme sobotu kvůli pážatům,v pátek tam nejsou :-)
Iris no jo,vlastně,vy máte hrad ;-) .To budete mít určitě moooc hezký ;-) . Já ti nevim,jestli je pátek tak dobrej nápad.Začínám se bát,že spousta lidí se nám ani nepříjde kouknout na obřad,protože budou v práci... :-( :-( :-( .Já nevim,kdyby se vdával nebo ženil někdo,koho mám ráda,tak bych si vzala klidně volno,abych to viděla,ale můžu na to spoléhat? :-(
Pokud o to budou opravdu stát,tak přijdou,aby viděli,jak vám to sluší. ;-) Kamarádka se vdávala ve čtvrtek a my jsme si to tedy ujít nenechali!Pátek je pěknej den.
;-) ;-) jé,děkuju za uklidnění,snad to tak bude :-) . Iris ty už máš hrad a restauraci zajednaný? Asi jo,viď?Řekla bych,že na Křivoklátě bude docela nával...
Ahoj, taky se hlásím mezi červencový nevěsty :-) chceme to mít 22. ale termín ještě zamluvenej nemáme. Už jste přemýšleli na kolik vás svatba vyjde? My jsme včera zkoušeli sestavit předběžnej rozpočet a součet nás nemile překvapil ;-)
Byyz ahoj,vítej do klubu :-D :-D . Taky jsem dělala předběžnej rozpočet - cca 50.000,-. :-o Ale to je jen obídek,šaty pro mě(přiznávám se dobrovolně-napsala jsem tam 7.000,- ;-) ),oblek pro přítele (půjčení),boty pro oba,prstýnky,poplatky,foto úplně nejlevnější varianta,oznámka to samý,kytí a kadeřnice. Určitě se ta částka vyšplhá ještě výš,to si nedělám iluze :-(
Ahoj holky, my dělali rozpočet a předběžně nás vyšel na 66 tis. Kč. Ale je fakt, že jsem taky trochu nadsazovala, kdyby náhodou. No, jsem zvědavá, jestli nezkrachujeme :-)
Elisabeth: máme zamluvený termín na hradě,loveckou chatu,kde bude hostina a večerní grilovačka i ubytování pro cca 40 lidí..O rozpočtu mi ani nemluv,už jsem psala tu částku i do diskuse o financování svatby,chceme se vejít do 40000,--.Máme spoustu věcí přes známé a tak.Třeba za ubytování pro 40 lidí dáme 4000,--.Možná se to o něco zvedne,ale platíme si to sami,tak se to moc přešvihnout nedá... Byyz: Vítej mezi námi!
Aajko a máte to se všim všudy?Protože já právě zjistila,že jsem tam vůbec nezapočítala koláčky,dort a cukroví :-S
Elizabeth. To jsem tam započítala. Právě jsem taky nejdřív měla rozpočet kolem 50 tis a pak jsem zjistovala, na co vsechno jsem zapomnela. Ta cena me docela desi, ale pritel me uklidnuje tim, ze se neco vybere od svatebcanu...
Aajko je to fakt děs :-o :-o .Mně je navíc fakt blbý po někom něco chtít :-( .Vim,že je to normálka,že dostaneš svatební dar,nebo místo něj nějakou korunku,ale nějak se toho nemůžu zbavit :-( :-| :-S Jsem divná :-D 8-) 8-) .
holky,my taky zápasíme s rozpočtem a asi se budu zdát divná,ale řekla jsem si,že už te´d začnu kupovat mašličky,stužky,možná i košíčky na koláčky...sice jsou to serepetičky,ale třeba se to pak bude hodit...uvidíme...já se vždycky pro něco nadchnu a za pár dní to přehodnotím...a co se týče svatby,tak jsem poslední dobou nadšená skoro ze všeho.... iris...tu cenu za ubytování To závidím..já se při levnější variantě dostanu k deseti:-(...
Iris tak to se máš,ta cena za ubytování je fakt super :-) .Taky pořád přemejšlim,kde koho známe ;-) .Bohužel mě nic moc nenapadá :-S .Ale ještě není všem dnům konec! :-D Macinko já jsem taky rychle nadšená a pak mě to taky obvykle rychle přejde.Ale taky jsem přemejšlela,že nějaký "blbostičky" už začnu shánět teď.
Jsem za tu cenu fakt ráda.Počet ubytovaných bude upřesněn před svatbou :-) Taky přemýšlím,že začnu shánět něco už dopředu,třeba ubrousky,stužky,svíčky...prostě to,co vydrží :-) Abych měla pocit,že se to blíží ;-)
Iris to jo,taky bych chtěla,aby to už bylo blíž.Mám pocit,že to neutíká :-( . Holky a co šatičky? ;-)
My naštěstí ubytování nepotřebujeme, všichni bydlí poblíž a těch pár kamarádů, co ne, ubytujeme u nás v baráčku. Já zatím přemýšlím, do jaké barvy budu svadbičku ladit, abych už taky mohla něco pořizovat. :-)
já bych právě nějaké ty šatičky už chtěla...i když pak může přijít nová kolekce a třeba budou mít šatičky úplně jiný barvný nádech...takže zatím budu kytku ladit s přítelovou košilí....a v dneční době jdou sladit barvičky k sobě,že se o tom ani nezdá..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?