Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
kdyz ja na to nemam nervy...pracuji s PC a vzdy se nastvu a ostriham....asi jde jen o zvyk, ale nejak jsem se jeste neprinutila k tomu, abych vydrzela..Proto jsou pro mne umele nechty nejpohodlnejsim resenim
Profilova fotka
no, uvidíš sama,je to krásný a neskutečně dlouho na nich vydrží lak, ať děláš cokoli.Já taky dělám s PC,ale naučila jsem se lakovat ty svoje a vypadají taky dobře :-N
a licit se budes sama? Jinak koukala jsem do tveho alba a ten korzet je fakt krasny! A ten obrazek muzes pouzit na oznameni ;-)
Profilova fotka
jo, to taky zvládnu.A díky, moc se mi líbí a ženich je z těch šatů taky nadšený 8-)
Profilova fotka
To bě to taky sluší.Koukám, že máte prstýnky od primossy ;-) My taky a vybíral ženich :-D Ale na netu je nemůžu nikde najít, že bych ti je taky předvedla.Tak až přijdou,nafotím a dím do alba :-D
budete si delat oznameni sami?
jinak ted jsem se s broukem dvacet minut prala, protoze chtel precist co jsem ti psala :-D :-D :-D on si mne za to tak dobira!!!
ty nase uz jsou vyfocene doma? Nejdriv jsem vahala kvuli tomu, ze nejsou stejne, ale pak jsme si je vzali, protoze jemu slusi neco jineho nez mne a taky mi jde o to, aby prstynek nosil..
Profilova fotka
oznámka jsem chtěli dělat sami,ale pak při jednom čekání v salonu ženich vybral pěkná a docela za dobrou cenu.Takže je asi objednáme.Se mnou se nikdo nepere,jse mv práci, tekže času dost :-D Ten můj na mě čeká s hafíkem doma.My budeme mít sice stejný vzor,ale já žlutý a můj bílý.Nejdřív jsem se tomu bránila,ale on přeci nebude nosit žlutý prstýnek, když nosí stříbro.On je taková dámička :-D co se parády týká.
no ten muj zase nechce vubec nosit nic, ale ten co jsem mu vybrala nevypada jako typicky prstynek zenace, tak jsem ho presvedcila, ze mu bude velice sluset ;-)
my chceme mit na oznamkach fotku, a ten muj je takovej vseumelec, takze se nabidl, ze to udela sam
Profilova fotka
Tak to jo.To ten můj už jeden prstýnek nosí,ale na pravé ruce,tak ten jen řeší, že na té levé je to hrozně nezvyklé,ale nehodlá se vzdát ani toho,co má teď, takže bude mít asi na každé ruce prstýnek. :-p
Článek se načítá
Ahojky!Já se ptala toho mého,jestli bude pak nosit prstýnek,tak mi povídal,že občas ;-) Myslím,že ho nosit bude,vybereme nějaké pěkné. Ale oznámko pořád nevíme,jestli ho máme navrhnout sami,nebo objednat. :-(
iris, asi dle toho, co na nem chceme mit. My tam chceme mit nase fotky a Tom je v techto vecech hodne sikovnej, takze to bude delat on. Dokonce mne k tomu vubec nepusti a ja ani netusim, v jakem je to stadiu... :-)
Merivo,to je dobrý,že je šikovnej...no,abych pravdu řekla,tak fotky tam ani nechci,ale u přítele v práci mají možnost udělat přes PC spoustu návrhů...Ale ještě se mi k tomu ten můj nevyjádřil :-) Jinak já pár tipů na oznámko mám. Ale asi předevčírem jsem se zase s mamkou lehce chytla kvůli barvě tabule...chceme bílo-zelenou a oni pořád ,že je to ošklivé a tak,my si to uděláme dle svého,ale vadí mi ,že mě s tím rozčilují... ]-(
boze, ja takove veci jeste neresim...jeste ani nevim, jak to chci, my budem mit raut a nebudem mit spojene stoly, a navic to bude pod holym nebem...vazne nevim, jak to udelat. S broukem se o tom bavit neda, protoze ma pred zkouskou a s..e bobky, ale ta zkouska je uz zitra, tak se pak do toho nejak pustime. :-) Ja budu mit na satech svetle ruzovy a zeleny kvetinky, tak mozna v techto barvach, uz jsem si vlastne koupila bily a ruzovy balony ale nemuzu sehnat svetle zeleny :-(
jo a s mamou se taky hadam na toto tema....bydlime od sebe 800 km, ale temer vzdy, kdyz se sejdem na ICQ, tak se chytnem..Ne zebychom spolu nevychazely, naopak, ale mne desne irituje, ze kazdy muj napad nekdo zkritizuje jen proto ze si mysli ze ma lepsi...Ja vim ze to vsichni mysli dobre, ale uz mi to poradne leze na nervy ]-(
Ahojky červencové nevěstinky, je tu někdo? :-)
Profilova fotka
ahojky chechto tady se jedna najde :-) jak se máš při pátku??co přípravy.koukám že máš svatbičku týden po mě.to už jsi určitě oběhala spoustu obchodů viď?? :-)
ahoj holky. Drzte prosim memu broukovi palecky, on ma dnes desnou zkousku a mozna kdyz spojime sily, tak to udela... :-(
Profilova fotka
přestávám psát diplomku a držím palečky :-) :-D
ale ono mu to skonci az nekdy kolem jedny druhy :-D
ale jses hodna, dekuji. Hodne mi na tom zalezi, protoze je to posledni tezka zkouska, pak uz jenom par zkousek, ktere mu ale nedelaji problem. A pak uz snad konecne statnice :-|
Profilova fotka
a co dělá za školu??já mám teď naštěstí zkoušky za sebou ale absolutorium před sebou a to mě dost děsí :-o
studuje filozofii na karlovce
a s filosofii problem vubec nema, problem mu delaji jazyky...paradoxne, ja jsem vystudovana prekladatelka, az se stydim, ze anglictinu delal na trikrat :-N ted dela nemcinu. Jen se divim, ze jazyky jako rectinu a latinu udelal napoprve..
Profilova fotka
tak to klobouk dolu,to je machr.já dělám komerční právo a řeknu ti že jedna zkouška mi dala taky pěkně zabrat a ani jsem kvůli ní nespala.jak jsi na tom s přípravama?? :-)
no, docala dobre, jen nevim, co vsechno mam shanet, prijde mi toho tolik, ze si rikam, ze se vykaslu na to, jak ma svadba vypadat a udelam si ji dle sveho....ale pak zase propadnu manii hledat ruzne blbustky, a jsem zase v tom. Mame uz prstynky a mam zamluveny saty a nejak jsem se domlouvala predem s kadernici ale ta bohuzel 3 nedele pred svatbou jede na dovolenou a vrati se dva dny po svatbe :-( ale doporucila mi jinou, ach jo. Taky jsem se objednala na nechty a divila by ses, ale jen tak tak jsem dostala termin, holky se totiz take tou dobou chystaj na dovolenou. A do Prahy se mi uz nebude chtit jen kvuli nechtum...bydlime v tabore a budem stavet barak, takze pokud Tom dnes udela zkousku, tak uz snad ani nebudem muset do Prahy....boze, to jsem se rozepsala, co? promin. Jak jses na tom ty?
Profilova fotka
to nevadí :-) já mám zamluvené šaty,příští tyden jedeme potvrdit zámek,restaurace akapela už je taky zamluvená.takže teď na veletrhu budem koukat po prstýnkách a kytičce. :-D
my uz mame taky penzion na oslavu zamluveny a s kapelou jsem se taky domlouvala. Ted 18.2. se jdem podivat na jejich kocert a to se rozhodnem, jestli je berem nebo ne. Uz jsi na tom veletrhu nekdy byla?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?