Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
určitě neboj se,já mám tak 34-36a nahoře zas pro změnu nenaděleno témeř nic.takže budu možná v šatech jak lentilka pod kobercem :-)
Hlavní je že nás ti naši "skoromanželové" mají rádi takové jaké jsme :-) Na kdy tak plánuješ návštěvu salonu? Ptala jsem se v nevěstě a tam mi řekli, že mají už i objednávky na srpen a čím déle budeme čekat tím více se připravujeme o možnost výběru...
Profilova fotka
můj miláček mi pořád říká že se mu líbím taková jaká jsem ale znáš to,holky pořád koukají jaká je ta druhá a že oni nejsou dokonalý.chci vyrazit do salonu hned příští týden ve středu(to je jediný den kdy nejsem na brigádě) a teď v sobotu se jdeme podívat do studia Chic.Snoubenec tam našel takový ty krátký kravaty,chtěl by ji na obřad tak je jdeme okouknout.a já se tam při té příležitosti podívám na šaty.na netu mě teda moc nenadchly ale uvidíme třeba si nějaké hned zamiluju :-)
Profilova fotka
Já už šaty mám od prosince zamluvené a zaplacené. Jinak fotografa už máme taky a kapela se už domlouvá.Musíme toho teď hodně stihnout, v dubnu si chceme kupovat nové auto, tak bude spousta starostí a peněž ještě s tímhle 8-)
Profilova fotka
takže budete mít na svatbu nové vozítko??to je hezký.my to musíme stihnout taky tak do dubna protože já mám zase pak absolutorium takže nebudu mít čas a ani náladu an nějaký zařizování.nám zbývají šaty,kytky,fotograf,oznámení,koláče,dorty - no když to takhle napíšu je to děsný co toho je :-)
Já bych ráda v lednu stihla ty šaty a oznámení, koláčky, kytky,... bych chtěla začít zařizovat po svatebním veletrhu v diplomatu. Doufám, že tam seženu nějaké užitečné kontakty ;-)
máme matriku,restauračku,spoustu masa v mrazáku,fotografa,koláče budeme péct s maminkami,dorty napeče známá,kosmetička je moje ségra,kadeřnice bude její kamarádka,šaty máme oba,prstýnky zařídíme asi v dubnu (stejně si budu chtít koupit náušničky k narozeninám),na oznámko je ještě trochu času,ale v květnu ho budeme rozesílat,aby nám potvrdili svatebčané ubytování,jinak musíme pro oba koupit botičky,na kytky je čas,výzdobu navrhne sestra,jen musím vyrazit do Ijey na nákup materiálu ;-)
Profilova fotka
ahojky nevěsty založila jsem ve volné diskusi téma sraz červnových a červencových nevěst nechcete se přidat??zajít v Praze někam na kafčo,popovídat o plánech a přípravách.jestli ano napiště jaké datum by se hodilo.nejspíš to vidím na nějaký víkend. :-)
Ahojky! Já jsem pro!Sice to budu mí horší s dopravou,ale to se nějak zvládne ;-) V Praze sice pracuju,ale jinak tu nebydlím. Berunko,kdy si představuješ,že by se ten srazík měl konat?V únoru?Březnu?
Profilova fotka
to už by bylo na nás jak bychom se domluvily jak bude mít která čas.akorát by to asi byl víkend,těžko bychom daly dohromady den v týdnu který ani jedna nebudeme pracovat :-)
:-) Ahoj nevěsty je tu dneska někdo nebo už lítáte a scháníte co se dá KATY
Já jsem tu,ale jen na chviličku... za chvíli mažu domů :-) Dneska jsem se ségrou domluvila a někdy v únoru pojedu dekorační věcičky na slavnostní tabuli.
Článek se načítá
je tu někdo?nějak nám to tu zeje prázdnotou... a já bych potřebovala poradit,kde v Praze by bylo možné sehnat krásné kravaty... ;-)
Profilova fotka
ahojky já jsem tu sice jen na chvilku ale přece :-) my jsme taky přemýšleli kde sehnat kravatu a snouvenec se nakonec rozhodl že si půjčí askot s vestičkou je to moc krásný a takový originální
snoubenec vestičku mít nebude vůbec...zkusím zajet do Jungmanovky,kde jsme kupovali uniformu,možná tam budou mít i ty kravaty...uvidíme
Ahoj Iris, v Galerii Butovice je v prvním patře krámek s kravatama a košilema jen nevím jaké tam jsou ceny :-|
Ahoj Bretory,díky za tip,zkusím tam zajít,až bude trocha času...třeba seženu něco i dřív,v sobotu vyrážím na nákupy s kámoškami...
je tady nekdo?
Profilova fotka
jáááá,jak jdou přípravy ;-)
jeeeeeeeeee, ty mas stejnej termin
Profilova fotka
no,7.7 na Dobříši :-D A kde vy a jak jste daleko?
uz mam saty a mame nejak predbezne domluveny penzion, kde to budem slavit, ale to jen proto, ze zname majitelku, tak jsme se byli poptat
my to mame v Tabore. Jak jses na tom?
snazim se to nejak neprozivat, ale to nejde....nikdy jsem nebyla perfekcionista ale ted zjistuju, ze jsem uplne zblbla s tou svadbou :-N
Profilova fotka
Já má zamluvené šaty, objednané prstýnky, hudbu, restauraci a chatu na večerní raut.Trošku jsem se do toho obula :-D
ono je to asi i tim, ze to bude zacatek prazdnin, tak se snazim vse domluvit ted, aby mi lidi neujeli na dovolenou...a prece mi nekdo ujede: moje kadernice milovana :-(
tak vidim, ze neblbnu jen ja. Nechtela jsem to vybalit tak naplno, ale my prstynky uz mame (to je trosku delsi historie...), kapely jsem taky obvolala a jednu si predbezne zamluvila - jeste se muj brouk musi presvedcit na vlastni oci, takze jdem koncem unora na jejich koncert...no a na dort jsem uz taky volala a uz jsem objednana i na nechty....proste des a hruza
Profilova fotka
Nám prstýnky přijdou snad příští týden,kapela je známá tchýně, takže jsou tři a budeme platit 4500kč, což je super.Dorty jsem teda ještě neřešila, na to je snad čas a nehty si budu dělat sama :-p
to ja na ty nechty musim zajit, chci gelove
Profilova fotka
to už mám za sebou.Nosila jsem je asi rok a teď jsem ráda, že už mám svoje. 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?