Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Mě taky čeká ještě poslední zkouška, ale až za týden. Pak budu muset psát bakalářku a učit se na státnice, ale mnohem víc mě baví brouzdat po netu :-)
ahojte holky, taky mame svatbu v cervenci, doufam, ze termin uz se konecne menit nebude...
Profilova fotka
aajka_já taky musim začít dělat na diplomce a v červnu mě čeka absolutorium.už teď z toho mam vítr... :-(
Ahoj Katyo. Holky, už máte šaty nebo se teprve chystáte? Já šaty mám a pak termín na zámku, ale jinak ještě nic zařízeného není...
Profilova fotka
já šaty ještě nemám,teprve se tak rozkoukávám na netu ale po zkouškách vyrazím.mám akorát obavy aby měli tak malou velikost,mám 34 a to budu ráda když mi bude.
Berunko, 34 je v pohodě. Loni jsem scháněla šaty s kamarádkou, co má 34 a měla takový výběr, o kterém jsem si já mohla nechat zdát. A to nejsem ani nijak silná, mám něco mezi 38 a 40, ale velký prsa, cože je při výběru svatebních šatů dost velkej hendikep, jak jsem zjistila. 8-) Ale nakonec se zadařilo a jsem mooooc spokojená. :-)
Profilova fotka
Cau Aajko, a co ty uz mas saty? Me se konecne podarilo jedny vybrat. Mam z nich velkou radost!
Profilova fotka
aajko tak to jsi mě uklidnila,mě straší že je malý vyběr.nevíš o nějaké dobrém a cenově dostupném salonu kde mají tyhle menší velikosti?
Ahoj Sandro a máš je v albu? Jak vypadají? A už jsou na 100% zamluvené? Já ty svoje mám už od prosince. Šla jsem se jednou nezávazně mrknout a už to bylo :-)
Profilova fotka
aajko a kde jsi šaty vybírala v praze nebo u vás??
Berunko, vybírala jsem v Ústí nad Labem, v Praze žádné obchody neznám.
Ahojky!Tak jsem tu na chvilku...já se šla v prosinci taky nezávazně mrknout a hned jsem zamluvila :-) Souhlasím s AAjkou,velká prsa ztěžují výběr,ale i tak jsem našla pro sebe ty pravé.
Článek se načítá
Profilova fotka
upřímně vám ty vaše prsa závidím,já jsem na tom uplně opačně a jsem zvedava jak to bude v korzetu vypadat. :-)
Berunko,když si vezmeš šikovnou podprsenku,tak to bude vypadat výborně,ne? 8-) Není co závidět,hlavně,když máme shánět prádlo a plavky ;-)
Souhlasím s Iris, není co závidět. Já třeba nemůžu sehnat skoro žádný oblečení, všechno je mi těsný, rozevírají se knoflíčky a je to prostě otřes. Zvlášť v dnešní době, kdy se všechno dělá tak akorát na modelky velikosti 36 a menší. Ale ve svatebních šatech to vypadá hezky, ale taky to bylo celkem štěstí, že jsem sehnala vyztuženej korzet, kterej pěkně drží a ani tam nejsou ramínka a nemusím mít podprsenku. 8-)
ahojky, tak ja saty jeste nemam, ale uz se pomalu chystam, ze na to vlitnu :-) jinak termin uz mame, doufam, ze se uz nebude muset menit...
Profilova fotka
Berunko, taky muzu prsa zavidet, ale v sikovnych satech prsa muzes mit! Chce to jen dobrou podprsenku a saty ve kterych se ti ty prsa budou dat "nadhodit" a uvidis ze sama se pak muzes divit. Aajko, saty mam sice na fotce, ale na net se mi je nechce davat. PRijde mi to tu moc verejny a nechci aby me v nich kdekdo videl. Snad to chapes. Ale mejlem ti je rada poslu jestli chces. A tobe Berunko treba taky, uvidis ze saty dovedou s prsama delat divy!!!
Profilova fotka
sandra81_koukala jsem na šatičk yco jsi mi poslala,jsou fakt nádherný.a korzet opravdu dělá divy.kde jsi je půjčovala??
Profilova fotka
Berunko, taky jsem si prave rikala, ze korzet dela kolikrat divy! Ja je mam z Jaromere z Renaty. Fakt super salon, vsem ho vrele doporucuju!
Profilova fotka
doufám že nějake podobné seženu v Praze.neviš jestli nemaji pobočku v Praze??
Berunko,v Praze určitě seženeš,výběr je veliký,salonů hodně... ;-)
Profilova fotka
ahojky iris_děkuju za podporu.jsem z toho docela zoufalá.teď o víkendu chceme s přítelem nějaký salón navštívit abych měla alespoň představu.
Profilova fotka
Berunko, jo myslim, ze tuhle kolekci Marysbridal ma salon Adama v PH nebo tak nejak. Salon Renata pobocku v PH nema. Pak taky jeden salon v Plzni Ladys, ale myslim, ze jak pise Iris, v PH je salonu fakt asi hodne a tak by jsi tam nejake takove podobne saty mohla sehnat. Hodne stesti!
Profilova fotka
děkuju.ty tvoje se mi moc líbí a hlavně jsi mi pozvedl asebevědomí že tam nahoře taky jednou budu něco mít.
Profilova fotka
Ahoj, tak jak pokračujete? My jsme toho tento týden stihli dost. Máme zaplacenou rezervaci v restaruraci, vybrané menu, objednané prstýnky a zamluvené místo na večerní raut. Máme z toho radost a čím víc se toho zařizuje, tak se začal zapojovat i miláček. Už se taky hrozně moc těší. Jinak mi v jednom zlatnictví bylo řečeno, že už jim dodavatelé avizovali navýšení cen zlata, tak jsem si pospíšili a s prstýnkama se budu doma kochat už za 3 týdny :-D .Tak mi taky napište, jak jste na tom.
Ahoj spionko, my zatím máme restauraci, místo obřadu, kameramanku a foťáka. A v sobotu si jdu zkoušet šatičky. Jsem objednaná do Andělského svatebního studia a pak ještě asi zajdu do Adiny. Přijede mi maminka a budoucí švagrová tak vezmem foťák a vyrazíme. Už se straaaaaaašně těším. :-D Co ty, už máš šatičky?
Profilova fotka
ahojky hoky,my máme termín na matrice,restauraci na oběd a raut,kapelu.šatičky půjdu teprve vybírat. :-D
Berunka: A už jsi přemýšlela o salonu kam vyrazíš?
Profilova fotka
hodně mi byla doporučována Evanie,tam prý mají slušný výběr a ceny.já tutiž potřebuju malou velikost,jsem dost drobrá.no a pak asi do Adiny a nevěsty
Tu malou velikost ti závidím. Já mám tak 40/42 a větší prsa. Jo a taky měřim asi 165cm ;-( Když se nadělovala ta ideální postava, tak se na mě nějak nedostalo........ :-| Ale snad něco seženu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?