Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
ahojda no spatny a ty???
Docela to jde, šaty už mám vybraný a termín zamluvený a to je to hlavní:-))))))) :-D
Profilova fotka
Chcto no vidis tak to gratuluji ja dnes s milackem budem mit diskuzi co ajak a podle toho pujdem v pondeli na matriku a pak satky behem tohohle tydne
Tak ti přeju ať dobře pořídíš. A co už máš nějakou přesnou představu šatu?
Profilova fotka
No nejake jako mam v albumku? A jake mas saticky ty?
No já jsem si nakonec vybrala korzetové v Barvě šampáňo ( ale od původní představy se hodně liší)a ještě ke všemu jsem jistila, že bílá mi absolutně nesluší. A jediné bílé které my slušeli stáli 7000kč ( za půjčení) což je docela dost i když ty co mám vybraný teď taky zrovna levný nejsou ach =-) Jen je škoda, že v tom salóně se nesmí fotit jinak bych už fotečky dala do alba
Profilova fotka
Chcechto a v nabidce na internetu je nemaji? To ja jsem taky zvedava co vyberu a za kolik. No ja chci urcite bily... ;-)
Profilova fotka
aajka; ahoj my máme svatbu 14.7. a mám vlastně stejné problémy jako ty. V červnu taky dělám bakalářské zkoušky a v průběhu ledna musim napsat diplomku! Nevim jak to vůbec zvládnu. Zařizování svatby a do toho škola...no nevim nevim :-S A jak to zvládáš ty? Už máte něco zařízené? my termín :-) a místo, ale ještě rozhodujem hostinu - budeme mít asi 60 lidí takže to neni nic jednoduchýho vybrat místo. A na šaty jsem se ještě ani nebyla nikam podívat.
Marin a Aájka...držím palečky,abyste to zvládli i s těmi zkouškami dle vašich představ.My už oba pracujeme,takže je to bez stresů ze zkoušek,ale i tak toho bude hodně.No,naštěstí už něco máme :-)
Profilova fotka
iris; no já sice taky už pracuju, ale studuju dálkově. No a právě na tenhle poslední rok, kdy končím, si můj miláček naplánoval svatbu ;-) Abych to neházela jen na něj ...jsem ráda, protože mu to trvalo dlouho a když se konečně rozhoupal tak nějaká škola mě přece nerozhází ne? :-D A ty máš termín a kde?
Marin,my máme 22.7.2006 na Křivoklátě ve 13:00. A jak jste spolu dlouho?No,ale bude to hezké zakončení školy,ne? ;-)
Profilova fotka
iris, tak ať máte krásný počasí a na Křivoklátě to musí být moc hezký :-) my jsme spolu už sedm let a musim říct, že kritický sedmý rok má něco do sebe. Řiká se, že buď to skončí nebo to vydrží - je to zlomové období. No tak snad jsme ten druhý případ ;-) Už se na tu svatbu oba moc těšíme. Hezké zakončení školy to bude, ale mám strach, že si ty přípravy moc nevychutnám, protože budu muset minimálně dva měsíce myslet na něco jinýho a pak, když to dobře dopadne, tak rovnou hup do svatby! No každopádně to bude zajímavý :-N tak se snažim zařídit co nejvíc teď ať toho pak není moc. Ale ještě jsem na štíru se šatama - ještě jsem nikde nebyla, ale snad to spravím příští týden kdy se chci jít podívat po salonech a někde si o víkendu zamluvit zkoušení. Ty už šaty máš?
Článek se načítá
Marin ,já myslím,že to zvládnete!Šaty už mám,mám poněkud bujnější poprsí(a málo v pase),tak jsem se bála,že nic neseženeu.Radši jsem vyrazila dřív a natrefila jsem na krásné šatičky za úžasnou cenu,které mi mooooc sluší,tak je mám zamluvené a zaplacenou zálohu.K nim i krátký závoj.Záleží na tom,odkud jsi,někde stačí zamluvit šaty 3 měsíce dopředu a někde je to nutné zajistit radši mnohem dřív... My jsme spolu necelý rok a půl,ale je nám spolu krásně,tak jsme to už nechtěli odkládat ;-)
ahoj holky, chci se zeptat - boty si kupujete nebo pujcujete?
Ahoj ja si je koupilav Reno byli ve sleve a jen za 300stovky.To je super ne.Mam bile uzavrene na nizkem podpadku.jsem velka a v pujcovnach meli na podpadcich velikanskych
verusinek: v nabídce na netu je nemají - mají takové divné stránky Holky taky jsem se letos dala dálkově na studium vejšky a i když nědělám žádnou práci a ani nemám státnice tak jsem z toho dost mimo - nemám na nic čas :-S a jsem zvědavá jak budu ve zkouškovým zvládat konečné úpravy na svatbu
Meriva,já si chci botky určitě koupit,ale zatím nevím,jestli s plnou špičkou,nebo ne...Nějak se mi ta plná špička k těm svatebním hodí víc,ale zase ségra mi udělá krásné nehtíky i na nohou,tak je mi líto je schovávat :-D
a myslite ze je blby, kdyz je budu mit od nekoho pujceny? nechce se mi davat penize na botky, ktere uz mozna nikdy neobuji...sestrenice si prave jedny koupila, tak by mi je pujcila
merivo, to záleží na tobě. Nikdo jiný, pokud jim to neřekneš to vědět nebude :-) Teda kromě pár lidí z rodiny 8-)
Profilova fotka
Ahoj všechny nevěstinky! Jak si čtu Vaše články, začíná mě chytat amok... :-( Přítel mě v létě požádal o ruku, ale zatím jsme nevybrali ani místo. Termín máme na červenec 2006 a já vůbec nevím, co s tím. Poradíte mi prosím nějaké moc romantické místo v Praze nebo nedaleko Prahy? Líbily se nám Dětenice, ale zdají se nám moc drahé a moc daleko, protože máme jednu část rodiny z moravy a nechceme je převážet v létě sem a tam. Prosím prosím, poraďte. Jsem úplně bezradná. Děkuju moc!!! Nina
Profilova fotka
evar_nebo nebo,já taky šílím.o ruku jsem byla požádána v září a teď už pomalu začínáme plánovat.my se budem brát v Brandýse nad Labem.je to tam moc hezké,už jsem tam byla na svatbě kamarádky.jestli chceš pošlu ti nějaké foto,
Profilova fotka
Ahoj berunko, určitě mi je pošli. Já jsem už teď tady o tom zámku něco málo přečetla a většinou se tam všem líbilo a není to daleko, takže se tam určitě vydám na průzkum. Držím palečky, ať Vám to všechno vyjde podle Tvých a Tvého skoro manžela představ a snad nezešílíme!!! :-) Děkuju! budu teď asi připojená nonstop, abych se něco přiučila a něco pochytila od Vás připravenějších nebo zkušenějších v tomhle plánování.
Profilova fotka
no můžu ti říct že já zatím nemám zamluvenýho vůbec nic.mám zkouškové období takže se učim a pak teprve vyrazim zkoušet šaty.napiš mi e-mail adresu a pošlu ti ty fotečky.máš už nějakou představu o šatech???
Profilova fotka
ahojky nevěstinky je tu nějaká červencová slečna připojena??jsem už z učení uplně hotova tak se odreagovávám :-D
Profilova fotka
Ahoj berunko, moje adresa je: ninapasslerova@seznam.cz. já mám od školy, teď to bude přes rok, pokoj, ale chtěla bych se tam vrátit a dodělat si ing. titul. Práce taky není žádná slast. Představu o šatech mám. Bílé s nějakou výšivkou, třeba stříbrnou nebo jsem ještě uvažovala o bílo růžových. A pak by celá svatby byla o růžové, bílé, maličko červené. Nevím ještě, jaký střih šatů by mi mohl slušet, ale musím nejdřív pořádně zhubnout, přestala jsem díky škole a práci cvičit a kila šly nahoru takovou rychlostí, že jsem o Vánocích málem brečela, že mi nic nebude. Myslíš, že seženu šaty třeba 2-3 měsíce před svatbou??? Dají se taky upravovat nebo je to všechno konfekční velikost, takže do kterých se vejdu, ty prostě budu mít... A co ty? Jaké budeš vybírat šatičky?
Ahoj holky, já se tedy vdávám 7.července a protože jsem šla 6.1. na operaci a věděla jsem,že si určitě v lednu ani v únoru šaty zkoušet nepůjdu tak jsem si šaty zamluvila již v listopadu, akorát jsem skoro všude musela lhát,že máme termín někdy v dubnu. Nikdo nechtěl pochopit,že já budu na nemocenské a nemůžu si běhat po slaonech. Taky je fakt,že po té opreraci jsem víc hotová než po 20-ti hodinovém porodu.Jinak máme zamluvenou restauraci pro 50 lidí i s velkým parketem, taky už mám hotovou svatební řeč,vymyšlené do čeho dám prstýnky . ty jdeme nechat dělat v březnu. Taky jsem si zamluvila fotografa a kameramana a v březnu jdeme taky s občankama potvrdit obřad a domluvit si místo konání, bede to venku u přehrady (hlavně ať neprší). Přístí týden chceme taky jít vybrat alespoń ozdobu na auto , Kristy družičkovské šaty. Dneska jsem zmákla na počítači návrh svatebního oznámení a svatební noviny už mám taky - půjde to zároveň do tisku.Hudbu jsem si objednávala už rok do předu,koláče v listopadu a to už mi to nechtěli udělat v termínu kdy potřebuji,protože mám ještě v červnu závěrečné zkoušky ve škole.Chudák nastávající, já se budu učit, chodit do práce a o něho a dceru už nevím kdo se postará a kdo dopiluje ty zbytky na svatbu.Ale já mu věřím,že to zvládne.Ještě nemám nic na výzdobu a stále váhám nad dorty a nad účesem.Tak se držte a pěkně se učte, taky už budu muset začít.
Andylu,hlavně ať ti slouží zdravíčko.Ale vrhla ses na ty přípravy pěkně...My asi taky budeme dělat oznámko přes počítač,takže budeme muset konečně udělat nějaký návrh.Na prstýnky půjdeme asi v dubnu.
Profilova fotka
ahojky je tu nějaká červencová štastlivkyně??
Ahoj Berunko, já tu jsem :-)
Profilova fotka
ahojky ajko,jak se daři??já jsem teď dorazila ze školy ze zkoušky.zitra mě čeka ještě jedna a pak už se od netu asi ani nehnu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?