Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
čauves, zrovna jse si říkala, že to tu nějak upadá. Po Vánocích dobrý. Ten sníh je naprosto úžasný. Mám z něj hroznou radost. Jinak já už mám zamluvené šaty a za 14 dní jeden zaplatit polatek na matriku a rezervaci do restaurace ;-)
Super!Máš šaty z Buštěhradu?Nebo odjinud?Já už šaty taky mám... ;-) Z Kladna z Vlasty.Na matrice máme termín zamluvený,ale vyřizovat papíry půjdeme,až bude udělaná změna trvalého bydliště a nové OP (kvůli poplatkům za hrad).Místo hostiny i ubytování máme potvrzené,fotografa zajištěného...to ostatní počká. Já nemám ráda zimu...jsem spíš na léto:-) Ten sníh poněkud znesnadňuje přepravu do práce...U nás nějak nestihli protáhnout silnice.
Profilova fotka
Tak já už sem vlastně nepatřím. Udělali jsme změnu termínu ze soboty 1. 7. na pátek 30.června. Posunuli jsme termín o jeden den. Takže už patřím do června, ale i tak..... Vás všechny zdravím
Sonepka,to nevadí,jseš tu pořád vítaná,zatím je nás tu stejně nějak málo,ale do července určitě někdo přibude ;-) To chápu s těmi poplatky,my si necháváme dělat trvalé bydliště nové už před svatbou a cena se bude lišit o 4500,--Kč!,protože budeme místní,tak budeme platit poplatek 1000,--,jinak to je 5500,--.Fakt síla.
Profilova fotka
Ahojda slečny. Tak co jak se vede? No sonepko nevím nevím, ten jeden den :-D
Profilova fotka
iris___ u nás je to sice jen o 2500b říkám "jen" ale ono i to je docela hustý..... člověk se sněží ušetřit kde se dá, není to legrace a hlavněěěěěěěěěěěěěěě..... 30.6. mám svátek..... takže se bduu vdávat na svůj svátek.... to nemůžu já ani můj budoucí muž zapomenout, i když.....
ahoj holky, tak uz oficialne patrim do vasi party, nas termin je 22.7.2006 ve 12 hodin x-)
Sonepka :-D To nezapomene...To je fakt,my taky šetříme,kde se dá.Fotografa nám bude dělat známý,oznámka možná nakonec vyrobíme sami na počítači (ale to se ještě uvidí),oblek pro ženicha i šaty pro mne máme...prstýnky vybereme tak v dubnu. Martek,tak tě vítáme mezi námi.Už máš šatičky?
staicky nema, ale budu si je nechat sit, takze nejaka ta predstava v hlave je... ;-)
Tak držím palečky,ať to dopadne dle tvých představ ;-) Aspoň ti pak zůstane památka...Naše mamina má své svatební šaty stále schované.I se závojem.
Profilova fotka
Iris: Jo šaty jsem vybrala v Buštěhradu.Ve Vlastě jsem byla taky, ale ten přístup paní mě odrovnal,ale ten Buštěhrad!!! ;-) Nedám na něj dopustit. Přístup super, šaty nádherný a tak prostě vše :-D
Spionka:To já mám opačnou zkušenost z Vlasty..paní byla moc ochotná,věnovala se mi,nabízela různé kombinace.Ale zase mě odrovnal přístup v Claudii na Kladně..výběr žádný,paní neměla vůbec snahu něco nabídnout..to bylo pořád máte ještě dost času,no,já na vás teda tyhle obléknout můžu,ale budou vám dlouhé...no prostě děs.Na Buštěhrad jsem chtěla taky,ale když jsem na sebe oblékla ty "mé" šatičky ve Vlastě,tak už jsem je ze sebe nechtěla ani svléknout...
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vam vsem do toho noveho roku preji at se nam ty svatbicky vydari na 101% ... ;-)
Taky přeju do toho roku 2006 jen to nej a hlavně,ať ty naše svatbičky stojí za to! :-)
Profilova fotka
;-)
Ahojky! Tak už máme doma formuláře z matriky na uzavření manželství ;-) Začínám přemýšlet o hudbě,kterou si vybereme.A taky budu pomalu shánět něco na krk,k mým šatům asi jen perličkový náhrdelník,náušnice si pak dám k narozeninám,nějaké malé zlaté s bílým kamínkem.Nesnesu v uších nic jiného než stříbro nebo zlato.
iris: Prosím Tě co se do těch formulářů vyplňuje?
Mousa: Chtějí tam jméno ženicha a nevěsty,i rodné jméno,adresu,rodné číslo,číslo OP (myslím),jména rodičů a tak,pak jaké příjmení budete po svatbě používat,jaké příjmení budou mít děti,místo a čas obřadu a tak..nemám to před sebou,takže si to přesně nepamatuju.
iris: Aha - díky za info. A kdy to jdete odevzdat? Je nějaká podmínka - třeba, že to nesmí být starší tří měsíců - nebo tak něco?
To nevím,zatím to máme doma,ono to zas tak nepospíchá.Přítel tam má známé...To vám asi řekne přímo matrika.
Ahoj holky, přidávám se do debaty červencových nevěst :-) My jsme formulář vyplňovali na matrice, když jsme byli domluvit termín (což bylo 12.12.05). Myslím, že žádnou dobu platnosti to nemá. Taky jsme vyplňovali nejvyšší dosažené vzdělání, prý pro statistiku :-| A matrikářka si dělala kopii rodných listů
Ahoj Bretory!My máme termín zamluvený asi od listopadu..jo,to vzdělání je tam taky,to jsem zapomněla,to je pro tu statistiku.Už jsi byla na šatičkách?A kde chystáte svatbu?
Na šatičky se chystám 20.01. Zatím nevím, kam vyrazím. Asi Andělské svatební studio a Evanie. Jsme sice z Prahy, ale svatbu budeme mít v Budyni nad Ohří, což je městecko na Litoměřicku asi 50km od Prahy. Já odtamtud pocházím. Je tam moc hezký Vodní hrad :-)
Andělské studio si nevěsty z jiných měsíců chválily.Tak ať dobře pořídíš!Já už mám vybráno a zamluveno.My se bereme na Křivoklátě.Mám rády hrady,zámky,zříceniny...ta atmosféra je fajn.Budeme mít i pážátka :-)
Tak to budete mít krásný. Já přemýšlím o kočáře a koních. Jen nevím jaké bude počasí, tak se toho trochu bojím.....
V červenci to chystáme už od srpna 05 ale až o těchto Vánocích jsem se ráno probudila s prstýnkem nad hlavou :-)
Bretory,nevěsta a ženich v kočáře?To zní moc dobře :-) To my budeme mít jen autíčka.Ale ještě nevím,kterým pojedu.Podle toho,kdo mě sveze :-D :-D :-D Kah,já dostala zásnubní prstýnek 15.12.,ale o tom,že se vezmeme jsme se rozhodli taky v srpnu 05.
Ahoj Holky, je tu te někdo? :-)
Profilova fotka
Ahojda chcechto...
Ahojky, tak jak jdou přípravy? :-D Koukám, že budeš mít svatbu o chvilku dřív než já :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?