Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
To je v pohodě.Budu mít 2 sukně na sobě,jednu spodní a jednu vrchní,aby to tolik nesplývalo,bude to prostě bohatší.Naštěstí je tyl lehkej,takže to vůbec nebrání pohybu :-)
Profilova fotka
Iris, ty mas ale velky prsa :-) , taky bych nebrala byt tebou proto ty saty za krk, jeste vic ti je zvetsuji. Ty druhe saty se dvema suknema jsou zajimavy, ne muj styl sice ale tobe slusi. Tak hodne stesti :-)
Sandra 81...brala bych menší,ale co mám dělat? :-) Každá nevěsta má jiný vkus...kdyby se nám líbilo to samé,tak by stačilo mít v salonu jen jeden typ šatů.Šatky mám už zamluvené.U těch za krk se mi líbila jen sukně.
Profilova fotka
No Iris, to jo, mas pravdu s tim stylem. No kousek prsou bych brala :-) Tak at se ti vydari svatba, mas toho uz hodne zarizenyho?
Já bych klidně i dala :-) No,mám akorát ty šaty,termín,místo hostiny + ubytování...příští pátek jedeme koupit oblečení ženichovi..no a zbytek po Novém roce..šaty jsou bílé,takže už budu koukat po botičkách.Oznámka a prstýnky počkají klidně do dubna.
Profilova fotka
Aha, tak to mas taky jeste dost zarizovani co? No ja si hodlam v tom lednu taky neco zamluvit, jen jsem se dozvedela ze v HK je zrusenej salon Adina, kde meli dobry saty a tak mozna zajedu preci jen do PH, jen tim ztratim celej den tak nevim. Ale na netu maj krasny saty Lily a maj je v me vel.....tak nevim no. budes mi otevrenene nebo zavrene boty? Kdyz se vdavame v lete, tak asi by to chtelo bez puncoch a s otevrenyma botama ne?
Myslím,že nějaké krásné šatky seženeš.Budu držet palečky.No,právě nevím...původně jsem chtěla samodržící punčochy,ale budu mít ty 2 sukně,takže asi punčochy mít nebudu.Chtěla jsem boty se zavřenou špičkou,ale ségra je šikovná pedikérka - manikérka,tak by bylo škoda skrývat její umění :-) A pokud bude teplo,tak by byly lepší otevřené boty.To je dilema...Jo, a tyka už máme nějaké maso na svatbu v mrazáku :-D
Profilova fotka
Maso v mrazaku, tak to je dobry.... :-) No ja si prave taky rikam, ze by bylo pekne nechat si udelat nohy-nehty a mit otevrene boty. Ale zas ty samodrzici puncochy, jako s podvazkem je sexy pro milacka, ale to bych si mohla navliknout pak taky ze jo? ale prijde mi tezky se rozhodnou takhle brzo jaky boty, kdyz nevis jaky bude pocasi. Takze asi si koupim oboje, a naky tenisky ve kterych budu moc vecer parit.... x-)
No,už je tam nějaká ta zvěřina :-) A bude další...Večer taky budu v něčem jiném,budeme mít grilovačku,takže by šaty mohly dopadnout zle.Ty punčochy si můžem vzít večer 8-)
Profilova fotka
Hm to je taky fakt, uvidim jaky bude pocasi, jestli puncochovy nebo jaky. ja se prevlikat nehodlam, jelikoz tam bude asi kupa holandanu, divne by koukali, nejsou na to zvykly a navic, rikam si kdyz uz si hodlam pujcit nejake luxusnejsi a drahe saty tak v nich budu parit do rana. Sonepko: kdepak jsi ty? Iris: kolik lidi budete mit na grilovacku, planujete prase nebo co? My chcem taky jen nevim jak velky prase, kdyz by nas bylo ca. 70 lidi.
No,my budeme mít grilovačku na lovecké chatě v lese,takže je vítáno sportovní oblečení na večer.Bude cca 50 lidí a vypadá to,že se hodí na gril nějací bažanti,divočák (velikost nevím - podle toho,co se střelí - ale asi se to naporcuje a budou se grilovat kusy masa,je to pak rychleji pečené).Jinak budou chlebíčky,obložené mísy,řízky,tlačenka,chuťovky,něco sladkého,nějaké ovoce,zeleninka...
Profilova fotka
No to je pekny, podle toho co se zastreli....to je fakt dobry... :-) No my nebudeme strilet pravdepodobne nikoho, ale sezenem od nekoho to prasatko - prase a to se bude pict. No a k tomu samozrejme nejaky ten bufet formou svedskych stolu. Detaily sama jeste nevim. A budete mit obed nekde jinde nez vecer tu akci? co planujes k obedu a kolik tam budes mit lidi?
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem tadyyyyyyyyyyyyyyy...... a koukám co píšete..... iris____ chválím šatečky, moc ti sluší, máš už je zamluvené na 100% nebo půjdeš ještě koukat jinam???
Sandra 84...na oběd tak 25 lidí,bude knedlíčková polévka a svíčková...předkrm ještě vymyšlený nemáme.Oběd a večerní akce bude v jednom místě. Sonepka...díky :-) Šaty jsou zamluvené na 100%.Jen nesmím moc přibrat ;-)
Profilova fotka
Iris, jsem Sandra81, ale nevadi :-) no my musime menu jeste domyslet. Ktere saty to mas teda zamluvene? Sonepko: co ty, jeste jsi stale nebyla na satech?
Sandro,my tě tady pořád omlazujeme :-) Omlouvám se,chybička se vloudila.Šaty budu mít s těmi spadlými ramínky a tylovou sukní...fotky už jsem odebrala,ale když budeš chtít,tak ji tam ještě na chvilku vložím.A nějakou představu o tom menu už máte?Nebo vůbec nevíte?
Profilova fotka
No ja jeste ani nevim kde bude ten obed, takze to je tezky neco domlouvat....zalezi furt na tom poctu lidi. Ti co budou chtet prijet nam to do konce unora max. musi dat vedet. A vecer menu snad domluvime ted behem tech dvouch tydnu co budem v CR. Obed bych chtela nejaky ne moc cesky, protoze pochybuju o tom, ze by holandani jedli svickovou s knedlikem :-| Ty saty vim jak vypadaly, ty byly pekny. A s tema spadlyma raminkama je to v pohode? da se normalne hybat rukama?
Jojo,rukama se dá hýbat normálně.Krásně držely,můžu pod ně mít podprsenku,jen ji pro jistotu přistehuju k těm ramínkům,kdyby chtěla v nevhodný okamžik vykukovat. Hm,to taky neví,jestli by jedli svíčkovou :-) Tak možná nějaké medailonky v něčem dobrém,nebo plněné něčím dobrým...Uvidíš,kolik bude hostů.Na vymýšlení jídla je času dost.Naše svatba bude myslivecká,takže podle toho se řídíme i u jídla a třeba i výzdoby.
Profilova fotka
No uvidime co s jidlem, toho se moc nebojim. V CR chutna skoro vsechno dobre. No a doufam pro vas ze teda neco slusnyho ulovite, jak jsi uz psala. To je sranda!!! Chodis taky na lov? Kazdopadne ten tvuj nastavajici si te ulovil, to je pekne, jste holt myslivecka rodina jak pises tak HONU ZDAR!!! :-)
Jasně!Lovu zdar! :-) Já na lov nechodím,akorát občas s přítelem posedět na posed.Pozorovat zvířátka,vyfasuju dalekohled a kochám se.Uklidňuje to. ;-) Něco už je ulovené,něco dostaneme a něco se ještě uloví.
Profilova fotka
sandra81____ Ahojky, zatím jsem na šatech nebyla... s kalegyní z práce půjdu v lednu na předkolo a v únoru přijede moje maminka a půjdeme vybrat Ty pravé. Potřebuji mámy názor, ona jediná mi vždy dokázala upřímně říct jestli ano nebo ne.... Takže až v únoru....
Profilova fotka
Sonepko, i ja jdu zkouset asi s mou mamkou a segrou a kamoskou. Je lepsi kdyz je u toho vic lidi a reknou nazor. Tak jeste par dni a jedem do CR, ja se tak tesim :-) Snad napadne jeste na Stedry den snih, tady je zeleno a tak kdyz jsem v CR tak miluju kdyz je vsude krasne bilo. Holky, byla jsem tady v Nl na prehlidce svat. satu, ale to byl teda bes, fakt ze jo. Same takove nahnedle saty, preplacane, no hruza. Tak jsem moooc rada, ze si budu vybirat v CR. :-)
Profilova fotka
sandra81____ No teda nechci Ti kazit iluze, ale včera jsem koukala na dlouhodobou předpověď a říkali, že sníh na Vánoce nebude,teda říkali to, tak nevím..... třeba se pletou.. :-/
Profilova fotka
No sonepko, to mi ani nerikej, ale u nas v Orl. horach je stejne snih vzdycky. Tak uvidime no. Nevis kde se na takovou dlouhodobou predpoved na netu muzu kouknout?
Profilova fotka
sandra81____ tak to nevím... já na to koukala v TV... ale myslím, že to budou někde psát, určitě... :-)
Ahojky! Tak se musím pochlubit...15.12. jsem byla oficiálně požádána o ruku a už nosím zásnubní prstýnek :-) Je strááááášně krásný.Mám velikánskou radost.A taky už máme zajištěného fotografa a koupený obleček pro mého snoubence.
Ahoj iris, gratuluju :-) A jaký dáreček jsi skoromanžílkovi koupila?
Profilova fotka
Iris, nejak tomu nerozumim, jakto ze mas urceny termin a pritom jsi nebyla pozadana o ruku? Neni to vetsinou obracene? :-)
Aajka,díky :-) Dáreček dostane skoromanžílek až k Vánocům...dostane pěkný batoh od AlpinePro a pak ještě nějaké maličkosti,koupil si totiž drahý dáreček,po kterém toužil k svátku v říjnu,takže vzhledem k omezeným financím a šetření na svatbu jsem musela omezit utrácení :-| Prstýnek měl být taky k Vánocům,ale dostala jsem ho dřív :-D Sandra81...asi by to mělo být opačně,ale jak říkám,prstýnek měl být vánoční dáreček a my jsme nejprve vybrali termín,ale myslím,že to není tak důležité.
Ahojky holky! Tak jak je po Vánocích? Sandro,jak je v Čechách?A co šatičky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?