Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
clea___ no já taky ne, jakoby to byl nějaký problém si to poznamenat. :-(
Ahojky holky!Tak se hlásím mezi červencové nevěsty,posunuli jsme termín z 5.8.2006 na 22.7.2006 a už se oba moc těšíme.Obřad bude na Křivoklátě a už jsme ho zamluvili u starostky,tak to snad bude ok.Loveckou chatu,kde bude hostina a večerní grilovačka,pojedeme zamluvit asi někdy tenhle týden.Fakt nechápu,co mají ty vaše matrikářky za problém,že si ten termín nemůžou ani napsat...Jinak přítel se bude ženit v uniformě,takže kolem Vánoc mu pojedeme nějakou hezkou vybrat a já se na šatičky chystán v lednu nebvo v únoru se ségrou. ;-)
Ahoj iris, to se máš, že už máš ten termín zamluvenej. A v jaký uniformě se bude tvůj přítel ženit?
On má koníčka myslivost,takže v nějaké myslivecké,ale nebude to úplně uniforma,spíš společenský oblek pro myslivce,viděl nějakou pěknou,takže ji spolu pak půjdeme vybrat.Bude mu to moc slušet :-)
Ahoj iris tak tě vítám mezi nás :-) Snad už se nám to tady začne plnit :-) Taky se už moc těšíme. Už se nemůžu dočkat vybírání prstýnků :-)
iris, tak to bude fešák. Chlapi v uniformě se mi lbí. :-)
Clea: Díky za přivítání :-) Aajka : Je to fešák pořád :-) Jsem do něj prostě blázem a čím déle jsme spolu,tím víc ho miluju.
iris, to znám, taky se na toho svýho chlapa nemůžu vynadívat. Jsme spolu už tři a půl roku a líbí se mi čím dál tím víc.. :-)
Profilova fotka
iris:___ vítej mezi červencové nevěsty.... :-)
Jasně,ti :-D naši budoucí manželové jsou prostě pro nás ti nejlepší chlapi,ne?
Profilova fotka
Tak to je jasný :-) A proto i je taky bereme :-)
Profilova fotka
Sonepko v tvym albumu jsem videla takovou svatbeni knihu. Kde jsi ji prosim te koupila a co se tam vlastne pise? Neco jako jak to cely probihalo a tak? Jako pamatka, neco navic krome fotek? Ja docela rada pisu, pisu si taky uz snad 10 let dennik, takze tohle je mozna neco pro me.Prosim napis mi ok? dik
Článek se načítá
Profilova fotka
sandra81___ ahojky, dlouho jsem tě tu neviděla. Knihu jsem koupila na jedné internetové straně, pošlu ti odkaz přes IP. Je to kniha, kde dopisuješ přípravu svatby. Akorát je dělaná ve stylu anglické svatby, můžeš doplnit i fotky... píšeou se tam veškeré přípravy, kdy jsi co navštívila.... kdy tam máš zajít, jak dlouho... prostě veškeré přípravy od A - Z a k tomu vlastně povídání o tradicích a co znamenají které květiny... atd atd
Profilova fotka
Aha, tak mi teda posli ten odkaz ok? a jak se jinak mas? uz mate seznam hostu? Ten me nejvic trapi, pritel se nejspis zblaznil a ma na seznamu 70 lidi - na celej den. POMOC a neda se mu to rozmluvit!!!! ja mam 30 z toho je 5 deti.
Ahoj omlouvám se, že vám ruším vlákno, ale chtěla bych poprosit sonepku, jestli by ten odkaz taky nenapsala. Děkuju
Ahoj, taky bych ráda poprosila o zaslání toho odkazu.Díky moc!!!!
Profilova fotka
hasik a monas____ máte odkaz v IP ;-) a nemáte za co děkovat sandra84___ Jako to mi povídej... jsme sepisovali seznam hostů.... tekže jsme se rozhodli, že obřad + oběd v úzkém kruhi, rodiče, svědci a prarodiče.... a večer kolem 7 bude párty... obyčejná párty, jen oslava... nic víc se známými. a tak jsme dávali jejich seznam dokupy... No a vzali jsme si oba telefony a psali a psali a najednou jich bylo 90... Tak říkám, tak to fakt ne !!!!! nekradu a hypotéku si vezmu na byt a né na svatbu :-) :-) takže jsme to hodně snížili. Zatím je stav 55.. ale uvidíme, času je ještě hodně, třeba nás někdo naštve :-) Takže tě chápu, je to hodně lidí... ale je to jednou v životě....
Profilova fotka
tam mělo být sandra81 plomiň překlep :-( :-)
Profilova fotka
No sice je to jednou v zivote, to mi rika ten muj taky, ale i tak. Prijde mi, ze on chce tak trochu zamachrovat ze sibere Cesku a navic v CR. Proste mi nezbyva nic jineho nez doufat, ze tak pulka z toho jeho seznamu nam zavola a rekne, ze dor CR neprijedou. A uz mas vybrane saty? V prosinci jdu vybirat. Maji uz vetsinou vsude v te dobe novou kolekci?
Profilova fotka
No třeba nepřijedou, uvidíš.... ale na to se spoléhat nedá.... No šaty mám nějaké vybírat, ale jak nemáme ještě termín, tak mohu jen mlsně slídit kolem salonu a těšit se až je budu moci navštívit a zloušet a zkoušet. Tady mi říkali, že kolekce chodí v lednu, někdy i v únoru, zálěží prý na dodavateli. Našla jsem tu salón, který mi řekl, abych přišla v prosinci a jakmile se mi budou nějaké šaty líbit z nové klekce, které by jim měli přijít do konce března, že by bylo možné je i vyměnit... a bezplatně, což se mi zdálo jako velmi dobrá nabídka, ale setkala jsem se s tím pouze v jednom salónu, ostatní mě odkazují až tak na duben, ale to já nevydržím..... :-o
My chceme na oběd cca 25 lidí,ale na večer se nám to taky nějak navýšilo...počítáme cca 55 lidí,ni,ještě to budeme muset dát pak do nějaké finální verze,aby se nám to povedlo poplatit.Svatební knihu si taky pořídím :-) Na šatičky se chystám se ségrou v lednu nebo v únoru a už se moc těším,asi se nedočkám :-D
Profilova fotka
iris__ plně tě chápu, už bych šla zkoušet hned :-) :-) :-)
tak my už jsme lidi počítali taky a celkem nás bude na celý den 65 bez fotografa, kameramana, hudebníků apod. takže se to ještě navýší a na večer asi ještě pozveme pár lidiček. No uvidíme jak to všechno dopadne :-)
Profilova fotka
Ty jo, seznam hostů je to nejhorší. Člověk si říká, aby na někoho nezapomněl, ale na dtuhou stranu všechny pozvat nemůžeme :-(
Ahoj sonepko, můžeš mi prosím poslat odkaz na svatební knihu. Díky.
Profilova fotka
lilu:___ máš IP
Tak máme potvrzený termín na matrice a zamluvenou tu loveckou chatu a zajištěno ubytování cca pro 40 lidí za výbornou cenu. 8-) Ale bude doma asi boj,až sdělím,že nechci pozvat prarodiče z otcovy strany,vůbec si s nimi nerozumím a nestýkám se s nimi,jsou hrozně pokrytečtí.Ale je to naše svatba a já si do toho mluvit nenechám.Ať si myslí,co chtějí.
Tak s tím naprosto souhlasím. Já osobně z rodiny (samo krom rodičů a bratra) hodlám pozvat jen dvě babičky,jinak nikoho, nestýkáme se skoro...!Kdyby žil 1 děda,tak toho bych taky pozvala,ale bohužel se toho nedožil:-( a toho druhého jsem vidla 2x v životě,tak ho přeci nebudu zvát na svou svatbu!Ať si myslí ostatní,co chtějí.Přítelova rodina asi bude docela koukat,jich je jako psů,ale coby!Tak si pozvu za to víc kamarádů:-)!
Monas,já to na večer taky vykompenzuji kamarády :-) Bohužel,můj děda z mamčiny strany,kterého jsem měla moc a moc ráda a kterého bych určitě i s babičkou pozvala,zemřel před měsícem a tolik se na tu svatbu těšil :-( Takže pozvu na oběd akorát jednu babičku, ségry,ty jejich chlapy,mamku a otce,svědkyni a jejího přítele.Z přítelovi stryny těch lidí bude víc,ale stejně se do 25 lidí vejdeme...
Profilova fotka
Jsem na to zvědavá, nejraději bych pozvala všechny lidičky.... :-( škoda že to nejde :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?