Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
no tak to určitě nemám! díky moc
obyč.domácího,ale má neuvěřitelně velké oči-to konstatuje kažký a chová se jako pes ;-) .mám ho už 15 let
aji diky,jdu se podivat
Jakou má barvu? 15 let? to je nádherný věk!!!!
My máme taky kocoura :-) Je mu už nejíň 8 let a je krásnej. Ale doma ho nemáme, Vašek je na kočky alergickej, tak ho máme v předzahrádce. Původně byl Vaškovo bráchy a my ho adoptovali. :-)
Coli, tak to tě tak půl hodiny neuvidíme :-)
no naštěstí,když jsem se s přítelem seznámila,zjišťovala jsem ,jestli mu nevadí a ne! Ale ze začátku ho moc nemusel,měl doma psa a kočka se mu nezdála.Teď mu dělá vzorného tátu a vítá ho dřív než mě
U koček je perfektní, že se dožívají vysokého věku. Rodiče mají 3 peršanky, ale jelikož bydlíme u mých rodičů, tak je tady vlastně máme taky. A mají i své psy. Jsme taková bláznivá zvířecí rodina :-D
je obyč.mourovanej,a je suprovej,počkem,zkuším najít na PC foto ;-)
colima: joooo najdiiiii :D
aajka: došel už Ti katalog z Retofy? Mi včera a už se kochám :D
Cleo, ještě mi nedošel. Já trdlo si ho totiž nechala poslat na adresu k rodičům a tam už možná je, ale pak druhý den mi to došlo a písla jsem tam ještě jednou, ale přítelovo jménem a na naší adresu, tak to čekám až tak v pondělí. A jsou tam i jiné prstýnky, než jsou na netu? A jsou tam ceny?
Článek se načítá
holky a platili jste za to něco?
Ne, myslím, že to berou jako reklamu. Já takhle psala o katalog do Halady, poslali ho i s ceníkem a nic nechtěli. Prstýnky mají nádherné, ale tak v cenách kolem 15 tis. Kč za JEDEN! ]-(
tak máčka mi do alba nejde dát :-( asi to rovnou třídí a kočky tam nedávají - ale já bych to zase hned smazala, no nedá se nic dělat
Ceny tam nejsou, ale jsou tam i jiné prstýnky, než jsou na netu. Ale je to vše v podobném stylu. Na zadní stránce je podobný prstýnek jaký chceš ty. Jen má přehozené barvy, v čemž by neměl být problém, upraví Ti prý prstýnky podle přání. Ale ty jedotlivé pruhy jsou více dokulata. Však uvidíš. Ale začínají se mi líbit prstýnky s kamínky, což jsem ze začátku vůbec nechtěla, tak uvidím, co vlastně nakonec vybereme. Líbí se mi třeba prstýnek ze žlutého zlata a u prostřed po celém obvodu má vszené kamínky. Je takový jemný. No ale samozřejmě se musím domluvit se skoromanželem, a ten teď na to prý nemá čas, do března je prý ještě času dost, má teď plnou hlavu stavby přístřešku pro auto. Má strach, že mu začne sněžit. Chjo chlapi.
colima: to je divné, vždyť v jiných albách jsem zvířata viděla :-(
clea-muj zastresuje dilnu-taky s nim neni rec :-D a pak zase jdeme vybouravat futra......tak az v lednu mozna muzu neco chtit :-)
Jé, garáž jsme dodělali tak před týdnem :-) A teď miláček štukuje chodbu. ;-) Já bych z hodně kamínků měla strach, aby nevypadly. Chtěla bych max jeden kamínek a původně jsem o kamínku neuvažovala, ale ty typy, jak se líbí příteli, by byly pro mě bez kamínku moc holé.
Mám z toho vybírání opravdu strach. Rozhodnu se pro nějaký a potom budu litovat. Chjo. Asi tam vyzkoušíme opravud všechny a uvidíme. Jak mi bude sedět na ruce atd. nesmí se to uspěchat :-D
no to já taky,ale ne samotná,tak možná proto
z toho jsem měla taky strach, ale zase si říkám, snad to tam budou mít zasazeno pořádně, taky to důkladně prozkoumám :-D a uvidím, nechám to na momentální okouzlení :D
holky mamka se před 3 rokama podruhé vdávala,chteli kamínky a stále jim vypadávají.nebyly levné!!! a přesto. nejprve je stále reklamovali,teď mají každý prstýnek bez jednoho kamínku a neřeší to. jen popisuju zkušenost
vážně? :-( díky za předání zkušenosti, asi teda vážně s kamínky vybírat nebudu
holky vážně musím jít dělat.za chvíli bude tma,kluci půjdou ze stavby a já doma neudělala nic 8-) .pak chceme jet do nemocnice,tak vazne musim-ikdyz nechci
holky nechci odrazovat-v zadne pripade,ale mamka je jedina o kom vim,ze maji kaminky a ty prstynky pak bez nich nejsou fakt pekne,je to dost videt-i ten jediny.ale uvidite :-) ja uz mam jasno-kaminek nikdy
Holky, dala jsem do alba fotky našich zvířátek, koukňete.
zatim pa :-D
jééééé jdu se mrknout
Pa coli, tak mě napadlo, že když se klikne na ty jednotlivý fotky ze svatby, tak se rozbalí celá série. Nechci tě podceňovat, ale jen kdyby sis nevšimla...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?