Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
ahojky, copak děláš, plánuješ,nebo jen koukáš :-)
ahooojky, zrovna píšu nějaké věci do školy, tak jsem se přišla za vámi na pár minutek rozptýlit. Co dělate při sobotním odpoledni vy?
no já konečně dorazila domu a mela bych honem uklizet,ale nejdriv jsem to tu musela zkontrolovat :-D
copak pekneho pises?
Zrovna píšu do angličtiny, jak žádat o pracovní místo atd. Chjo už abych to měla hotovo. Nemohla jsem se k tomu dokopat, ale už musím. Příští víkend mám školu :(
to chapu,taky me ceka i prace na PC,ale nejdriv musim dat do poradku bytecek,jen je vzdycky tezke se od techto stranek odpoutat.pak uz me uklizeni bavi (nejsem maniak,ale mam rada bytecek uklizeny,pak je jeste hezci) a uz vis jak zadat o misto? co presne studujes?
To já vím jak žádat o místo, ale zplodit to v angličtině, to není tak jednoduché :D Vysokou školu podnikání.
dobry pani podnikatelko,podnikani a obchod jsem mela jako obor na stredni :-) tebe jsem se jeste neptala,proc 15.7.,nejaka symbolika nebo nahoda?
V ten den spolu budeme 5 let :-D A co vy? Máte nějaký speciální důvod na vybraný svatební den?
no skoro 3 roky- bez 5 dnů ale jestli nám termín nevyjde,tak možná taky budeme muset 15.7. :-( já chci hlavně červenec,protože jsem zmrzlina a mám dovolenou-ať mám na vše čas
Ahoj holky, já teď hrabala na zahrádce listí, tak si dávám chvíli pohov, jak je? :-)
Proč ten škleb u 15.7. vždyť je to krááááásnéééé datum :-D :-D :-D
Článek se načítá
no celkem dobře ;-) u tebe koukám taky-pohodová sobota na zahrádce.... :-)
jo jé,ale už mám vysněné 22.!!
neber to osobně !!!! :-D
jasně, dělala jsem si srandu :D ahoooj aajko
To jo, pohodička, akorát bych potřebovala, aby ten den měl tak 48 hodin, a pak bych krásně stíhala. :-) Ještě musím psát bakalářku, ale možná to nechám až na zítra. Koukala jsem, že Lavranka to bude mít taky na Hrádku, to se tu pěkně slejzáme :-) Jo a já jsem věděla o těch dětech, co hrají na flétny a tak, ty ne? To jsem ti mohla taky říct 8-)
Já se zrovna chystám, že vezmu psa ven, ale vůůůůůbec se mi tam nechce, je tam vlezlá zima ]-(
to já netuším vůbec nic,jen jsem prostě hledala a pátrala kde jinde než u nás a stačilo mi pár fotek :-D taky jsem ráda,že je tu další človíček,který jde do toho samého, ale jejda-fakt tam asi bude šrumec-tolik svateb
Cleo, u nás je krásně, sluníčko sice nesvítí, ale vlezlo není a vzdoušek je jedna radost.. :-)
u nás je taky krásně,byla jsem navštívit miláčka na stavbě a bylo mi fakt moc příjenmě! to jsem ráda,že je hezky,přeju to i vám ;-)
Coli, to jo, asi tam bude hodně svateb, ale to je všude. Ale aspoň je tam hodně místa na parkování, tak se tam vejdeme i s autama a to je hlavní.
jakého máš psa?
Vážně? jéééé to se máš, u nás je vážně hrozně, skoro jako by mělo začít sněžit ]-(
Já jsem se venku pěkně prokysličila a je mi fajn. Navíc mi při tom listí pomáhala naše Brita (fenka vlčáka), tak byla i sranda :-)
mám dobrmaní slečnu, a jestli to dobře půjde, tak se v březnu naše rodinka rozroste o faraoního chlapečka :-)
aji-tak to jsem ráda ;-) nás zrovna nejmíň nebude :-)
tak vy máte pejsky a já toho kocoura,ale všichni vlasntě mám už teď úplnou rodinu :-D i s dětičkama
Coli, mám jednu stránku, kde je hodně moc fotek z jendý svatby na Hrádku a je tam všechno detailně vidět. Nevím, jestli jí máš, ale písnu ti jí do IP.
Jo jo už jsme úplné rodiny :D Jakého máte kocoura?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?