Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
tak to mě vážně mrzí.... :-( nám se to datum nevztahuje k ničemu,jen se nám líbilo a hodilo...chtěli jsme 5.8.,ale to je na hradě velká akce abude tam moc lidí...tak jsme to přesunuli
Ale k tomu 27.7. je 29.7. přece blízko, to by nebylo špatný... Ale třeba to bude jinak než letos, ale Luca vždycky něco napíše a pak odejde a neodpoví a mám v tom pak akorát zmatek...
jo a jako ta princezna Diana
Iris, to se máš, že už to máte zamluvené... Coli, v ten pátek je škola jen tak do devíti, ne? To by se ještě dalo lecos zařídit...
Coli a co ti na tom vadí? Jsou to prostě taky jen lidi a nemaj s váma vůbec nic společnýho. To já ani nevěděla, že měli takhle svatbu...
to by se dalo,ale pak je od 10,00 porada,....a tech 14 dni pred koncem je to nejhorsi,deti jsou hnusny,hodne prace,....to fakt odmitam.zvlast kdyz pak to muzu mit v klidu a mesic predem mit volno. Jinak 29. by super vyhovovalo,pa 3 letch a 2 dnech,ale me se to nelibi!!! nemam rada devitku a navic mi te stve s tou Dianou.jsem hrozna,ale proste ne
Tak pak jedině třeba srpen. A proč jsou děti 14 dní před konce hnusný? Vždyť to už mají uzavřené známky nebo ne?
já si nevím proč tohle pamatuju už hrozně dlouho.jestli proto,že umřela na můj svátek a pak to říkali,nevím.je jediná o kom to vím a prostě nechci to datum, to už vidím líp tu 15. (dohromady 6 7 8) Iris-ty máš taky toho 22.7. - momentálně děsně záááávidííííím
já letím domů...ahojky
no právě!!!! vládne anarchie-nejvíc zlobí,nemáš jim čim vyhrožovat,jsou samé porady,psaní vysvědčení,uzavíraní kabinetů......papírování až nad hlavu,....no chodíš z práce vyřízená. Zažila jsem to už 6x a vím,že 1.7. fakt ne
ahojky,zatim se mej fajn :-D
Tak třeba to vyjde toho 22.7., fakt nevím a nechtěla jsem ti kazit náladu. Akorát jsem koukala, jak to bylo loni a odhadla, že to letos bude podobný, ale možná se pletu...
Článek se načítá
Ahoj Iris...
však já ti nic nevyčítám a pořád doufam....... nic jiného zatím dělat nemůžu. tak se alespoň těším na ty Vánoce. a právě jsem se dozvěděla,že mamky manžel spadl ze střechy-pomálal miláčkovi.tak jsou v nemocnici- co dodat,prý to vypadá špatně s kotníkem. on je takový kaskadér,dalo se čekat,že to jednou přijde. :-S
Ježiš, to mě mrzí, snad to nebude nic vážnýho :-S A co že to vlastně stavíte?
no snad to nic nebude,tenhle rok uz je to buhvi kolikaty uraz,je proste " sikonvej" Stavíme dílnu na auta
Jako na podnikání?
jo, už teď to je trochu rozjet,ale dílna je potřeba.stavíme ji na vlastním pozemku,kde máme barák (ale zatim tam bydli původni majitele-babicka s dedou-jen nam ho uz ted dali.jsou neuveritelne hodni)
To máte dobrý. Já zrovna řeším "náš" barák. Bydlíme v domečku, kterej je Vaškovo rodičů. Oni bydlí v jiném domečku a ten "náš" nám chtějí odkázat v závěti a ten, co v něm bydlí, chtějí odkázat druhýmu synovi. No a mně se nelíbí, že to bude tak za dlouho a hlavně se bojím, aby tu závěť někdo nenapadl a my o baráček, na kterým pořád makáme, nepřišli. :-(
no právě proto to babi a děda darovali už teď-platíme úžasnou daň 50,000 a tak už tam dole i stavíme tu dílnu-je to obr pozemek,nedokážu odhadnout,ale tak menší fotbalový hřiště. Vůbec se nedim,že se bojíš,je to fakt ošemetný. mě by se to taky nezdálo,ale co uděláš,vid? tedy naštěstí měla babička a děda jasno a udělali to hned. Teď tam právě dál bydlí a až jednou nebudou moc,seženeme jim byt a oni nám "uvoní" místo. My zatím mame tenhle náš byteček-předělaný,....a užíváme si ho.Já bych zatím ani do varáku nechtěla,zatím nechci dělat na zahradě,....ale jednou budu moc ráda
tak mamky manžel má přelámaný kotník, rozdrcenou patu-nejspíš jde na operaci, jsem v šoku,je mi líto miláčka,je tam s nim v nemocnici sám a má nervy.
aji,loučím se,letím k mamce,přítel se vrací z nemocnice,mamka balí manželovo léky a jedeme tam zpátky.nechávají si ho tam.zatím a pěkný večer ;-)
Ten baráček byl původně taky babi s dědou, ale oni šli bydlet do bytu a dali ho svojí dceři (Vaškovo mamině) a ta vyplatila strejdu. A Vaškovo rodiče řekli, že už napsali závěť a tenhle domeček je Vaškovo a jejich domeček Vaškovo bráchy. Ale asi nám ho nechtěj dát dřív, protože by měli pocit, že Vaškovo bráchovi by museli dát zatím nějaký peníze, když v tom druhým baráku zatím bydlej. Jenže právě problém je, že my v tom "našem" bydlíme a Vaškovo brácha má svůj byt. No a kdyby nás někdo vyhodil, tak jsme na dlažbě. :-( Snad to chápeš, jak jsem to popsala..
Tak pa pa a ať to dobře dopadne...
díky Aji,ted jsem se vratila,nakonec jsem do nemocnice nejela,mamka mela doma neter,tak jsem hlidala.Zatim ho operovat nemuzou,ma hodne nemocne srdce,tak se toho boji.Jinak ma dobrou naladu,tak snad to nakonec dopadne dobre.jeste jednou pekny vecer. s barackem to chapu,v podstate by mohli udelat to same-dat oba baraky uz ted.ale je fakt,ze oni by pak meli strach,ze zustanou na dlazbe.ja vim,ze i muj pritel ma v darovaci smlouve vetu,za je tam necha,dokud sami budou chtit.mozna by to slo taky tak nejak udelat
Ahojky, je tu někdo?
cleo,je,ale v září,nebo jen tak si povídat:-)))
Profilova fotka
:-(
:-)
;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?