Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Ahojky, já taky nechci kamínky, ale myslím, že nemusí být problém, když je budu chtít bez kamínků, aspoň v to doufám.
Profilova fotka
No, uvidíte.Myslím si, že by to neměl být problém.Protože v tom katalogu jsou prstýnky, u kterých je napsáno, že jsou upraveny podle přání zákazníka. Taky jsem se byla ptát u nás ve zlatniství, kde je mají a bylo mi řečeno, že většinou se dělají dámské s kamínkama a pánské bez. Já mám totiž už strašně sdlouho vyhlídlé jedny od primossy, které mě naprosto uchvátili už na střední škole v nějakém časopisu. Jinak mi spolu budeme příští rok v květnu 6 let, tak si myslím, že je čas. 8-)
Ahojky! Já obhlížím prstýnky zatím jen na netu,od Retofy jsou krásné,ale taky nechci kamínky.Primossa má taky krásný,ale něco jiného to bude,až to půjdeme obhlédnout sami :-) To nám pak třeba padne do oka něco jiného.Rozpočet zatím nemám,asi ho dělat ani moc nebudu,jen za ty hlavní věci,protože cenu za nákup surovin vážně neodhadnu. Na zásnubák taky čekám,asi bude na vánoce,aspoň se přítel se o něčem takovém zmiňoval. Coli,držím taky palečky,ať máte svatbu v 07/06.
Já se v Retofy ptala, a prstýnky upraví dle přání, takže kamínky tam být nemusí, takže moje jasná volba jsou oni :-)
a nějaký konkrétní typ? já si představuju cenu za oba tak do 8000,--,tak doufám,že najdeme nějaké krásné
pošlu ti to do IP
Já počítám na prstýnky něco kolem 10 000,-- , uvidíme kolik v reálu budou stát. Iris a kdy jdeš prstýnky vybírat?
Profilova fotka
Ahojte holky. My jsme dali za prstýnky 9 tisíc. Jsou z bílého zlata a docela široké. Kámoška ale pořídila docela pěkné zlaté prstýnky za 4 tisíce, takže hodně záleží na značce a na karátech.
Clea,ještě nevím,kdy půjdeme vybírat,ale až někdy kolem 03/06,času dost...
marinko já mám k těm hodně levným nedůvěru, vím že třeba záleží na značce, ale pořád si říkám, je to divné že jsou tak levné :-| Tak raději připlatím, ale je pravda, že to mi taky třeba nemusí spokojenost zaručit :-S
Profilova fotka
clea: No, já bych si levné asi taky nekopila, protože laik nepozná, jestli jsou opravdu celé zlaté, nebo třeba jen pozlacené. My jsme si řekli, že prstýnky jsou na celý život a proto se vyplatí do nich investovat trochu víc..
marinka: to je přesně moje řeč, taky jsme si řekli, že ty budeme nosit celý život, tak na nich nebudeme šetřit. Už se těším až je půjdeme vybrat :-)
Článek se načítá
Já nechci úplně levné,ale počítám s tou částkou tak 8000,--.Myslím,že se dají sehnat pěkné i kvalitní.
Profilova fotka
clea: A už máš nějaké vybrané?
marinka: zatím mám jen tip :-) pošlu ti jej do IP
ahojky,jsem zase na školení,dnes je to sice už zajímavější,ale stejně mi to nedá a musím být i tady ;-) .Jen kdybych se na chvíli odmlčela-sorry a díky za pochopení :-D
ahojky, je tu někdo?
no já stále :-(
stále se školíš? :-|
jo jo :-( ]-( , myslela jsem,že už dnes budeme sami něco dělat,ale my zase jen dřepíme a posloucháme.je jasné,že tak se nikdy nic nenaučím :-( ,docela mě to štve, mám plno dotazů,ale neni kdy to řešit
A co se to vlastně školíš?
na počítačích - multimédia. teď to vypadá,že nám pro dnešní den dá pokoj,ale zase mele
ahooooj,jste tu??
Ahoj, já tu jsem...
Ahoj..já na chvilku taky
Nějak nám to tady vázne :-)
no to jsem rada,ze tu nejsem sama.uz jsem chtela odejit delat neco uzitecneho.po tom silenem tydnu mam doma pekny vybuch,ale on jeste chvili pocka :-)
Jo jo, taky bych radši měla jít uklízet...
no to teda,ja to tu mam fakt desny,dva dny jsem prisla domu jen uvarit a spat.tak je tu od nadobi az po neustlanou postel.ale je tu vikend,tak to se zvladne.ted je hlavne volny net-milacek dela strechu,tak jsem rychle tady,jak jinak :-D
co noveho u vas?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?