Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Holky jste vážně dobrý,že do toho zvládáte ještě přestavby a tak.U nás to holt bude muset počkat,ale taky by to chtělo... :-S Jo jo,Mikuláš to letos vezme jednim vrzem :-D
Jdete na to od lesa jako my!!!!!Taky jsme ty jedny dveře nedělali,aby to to pak hodilo -i vzor,.... Taky jsem jako první měli celou novou koupelnu, s obří vanou,.... ale i kuchyň (ikdyž detaily pořád chybí). A návštěvám vždycky říkáme,ať pustí proudem vodu,jestli tim to vadí :-D
Eli - u nás má právě svatba zdržení rok - právě kvůli přestavbě (njde utáhnout vše :-( )
Profilova fotka
Eli my bychom neprestavovali my meli krasne zrekonstruovanou garsonku no jo ale nejak to vyslo ze se nam do cesty nachomitnul 4+1 a tak jsme ho koupili tak jsme prodali 1+1 a ted budejem .... uz dva mesice bydlime u tchanovcu... :-S colim no tak to my zase bude mit koupelnu(jo jo uz se tesim do te masazni vanicky) a loznici, pak obyvak a kuchyn.... :-D
Colimo to máš pravdu :-( .
Veru-V obýváku máme je TV,sedačku a PC.Ten chceme vybavit až nakonec - super technika,....moc na televizi nekoukáme,tak jsem to odsunuli.Kuchyň jsme taky dělali na zakázku a rychle,dokud tam pracoval jeden šikovný truhlář, mám ji do U a dost složitou,tak jsem ráda,že je dobře udělaná a hlavně - na mojí velikost ;-)
Profilova fotka
Colim no to ja prave jsem zvedava kdo mi bude delat kuchyn protoze mame malinko a ja si vymyslela ze chci rohovou... a to my zase obyvacek musime mit ...
Veru: no jasně,kažký podle sebe :-D Kuchyň byla fakt náročná (teda u nás určitě),trvalo to dlouho-stále samé vyměřování (mám samé zkosené rohy)a taky máme kuchyň mrňavou,tak proto do U,zbylo místo jen na okno ELi - ty jsi přímo z Prahy?
Jo jo,já jsem rodilá Pražanda :-D
a chystáš se na veletrh? já jsem o tom uvažovala,ale v únoru už snad bude to hlavní zařízené a tak nevím,jestli tam kvůli tomu ještě jet (nápadů je i taky dost :-D )
Profilova fotka
Colim no jo ale ja do te pidi kuchyne musim narvat jeste stul ale mam to vymysleny uplne tip top... ale predbezna cena je 45000,- coz je hrozny
Já bych chtěla,docela mám už ve všem jasno,ale oříšek je nějaká vizážistka a kadeřnice...Pořád nemám ani typ :-( ,tak tam třeba na někoho narazim.Ale moje kamarádka se vdávala před rokem,byla tam a moc nadšená z toho nebyla...tak nevim
Článek se načítá
to už máme za sebou,je to fakt hnus,já budu mít z druhé strany okna ještě v rohu takový malý jako barový stůl - nají se tam dva.to do budoucna.Zatim máme vedle halu a v ní jídlení stůl,.... Jen kdyby jednou byla potřeba halu měnit,nebo až se bude byt prodávat.
Veru ale zase až budete mít mimíse,budete ho mít kam dát :-D
Profilova fotka
colim a jak to mate velky bytecek???? Jo to ja na veletrh pojedu na 100% treba se jen pokochat... :-D
Profilova fotka
Elis jo jo tam se vejde mimisu :-D :-D :-D
Veru to jo :-D :-D
Holčičky já se loučim,musim utíkat.Tak zatim :-D
No my máme taky 4+1 velký (necelých 100m2) Mimi už má připravený pokojíček i u nás :-D
ahojky eli,ja taky za chvili mizim
Profilova fotka
Ahojda elis.... colim to my nemame pokojicek ani jeden vybaveny a zatim ani nebudou.... to si budu pak uzivat jako kulicka :-D to mate tedy velky to mi to mame o deset min....
Nějak už nejsem v obraze,selhala nám technika a nešel internet...za chvíli letím domů. My máme zatím 2 + 1,asi 70 m2,podkrovní..jen na pronájem.Zatím nám to stačí.Je nám tam hezky.
Tak jsem tu zase zpět,je tu ještě nějaká? :-)
Ahojky, já tu jsem. :-)
ahojky, jsem na školení,ale pokoušim se nedávat pozor a brouzdám po netu, no nemhla jsem zabloudit jinam :-D
to jsem tu snad jediná? :-o
Nepatřím mezi červencovky, ale ráda tě tady zase potkávám :-)
ahojky,my už jsme se viděly,viď taky tě moc ráda vidím!!!!!! :-)
Tak to mám radost ;-) . Co u tebe novýho? Miláček už má narozeniny za sebou, dárečky se líbily a jeden jsem dodělávala ještě včera - pekla jsem mu dort :-)
tak si dala na moje doporučení? (kdybych chvíli neodpovídala,tak nemůžu,jsem na školení a když jde učitel kolem mě,musím to rychle uklidit ;-) )

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?