Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Taky koukám, dlouho jsem tu nebyla a heleme se už druhá řada seriálu. Jak se všechny máte?
Profilova fotka
Ale koukám, že jste zpomalili v tom klábosení.
Profilova fotka
A já si tu plácám pro sebe.
Profilova fotka
Zase tak sama pro sebe nee:-) Máme svatbu ve stejném termínu se dívám...
Profilova fotka
Ahoj komtesko :-)))) vcelaranka: ahojky
Profilova fotka
No zaplať pánbůh, vcelko: Stejný termín jiné místo. teri: taky zdravím Tak se tu zaobírám muzikou k obřadu a ne a ne si něco vybrat, tedy ani najít a to hlavně.
Profilova fotka
komteso: No tak tím jsem si už prošla. Nakonec mám zamluvenou hudbu z Valachů, v sobotu se na ně jedeme podívat (50 km).
Profilova fotka
tera87: Terinko? Ty jsi tady někde psala, že děláš nehtíky. A děláš i gelové nebo jen manikůru? :-N
Profilova fotka
wtipna: kočko jen manikúru......... :-( :-)
roxy_1: svědkyni to jedno není, říkala, že by přiletěla na víkend... jenže jsem vkládala veškerou naději do toho, že ona mi udělá takovou svatbu, jakou si představuju. A pokud by odletěla, tak by nemohla zařizovat... :-( Ale snad si to rozmyslí 8-)
i.komtesa: no jo, holky si kecají někde jinde... :-( tak to tu přestalo žít
Profilova fotka
tady je nějak mrtvo, kde jste všechny
Článek se načítá
Profilova fotka
Smardik:Jééé ahojky,tak co malý Tomášek roste,roste x-)
Profilova fotka
Ahoooooj holkýýýýýýýýýýýýýýý
Profilova fotka
Achooj Terko,kde se zase touláš =-) :-D
Profilova fotka
vařim oběd :-D a co ty???
Profilova fotka
No holky kde jste =-) vy ostudy :-D Nák nám tato diskuze upadá ;-(
Profilova fotka
to teda upadá :-( tak hezky se tady kecalo ;-(
Profilova fotka
ahoj holky kde je kdo je tu nějak mrtvo
Profilova fotka
smardik: ahojíček smardi :-) jak se máte s Tomáškem?
Profilova fotka
tera ahoj, s Tomáškem se máme dobře, zrovna spinká a vypadá u toho jak andílek :-)
Profilova fotka
tera87: Aha, nevadí. Díky. :-)
Profilova fotka
smardik: maličkej.ten se vážně poved.je tk sladkej pořád se nad nim rozplývám :-) je prostě k sežrání :-) a co babičky?jsou z něj hotový obě nebo jen jedna??? ;-) wtipna:nooo jooo no :-| ale jinak dělám skoro všechno :-D
Profilova fotka
tera dík za pochvalu dali jsme si záležet :-D :-D :-D ale taky se nad tím pořád rozplývám :-). No hotoví jsou z něj spíš moji rodiče než od přítele ale už to neřeším, ale jinak je z něj víc hotovej můj tatka a můj brácha :-D :-D a mamka s tatkou se "dohadují" kdo ho bude chovat a vozit
Profilova fotka
smardík: tak to jsou jeho rodiče divný!(promin ale je to tak), je vážně slsadkej...taky bych se hádala o chování :-D
Profilova fotka
holky kde jste všechny, vždyt tu je úplně mrtvo
Ahoj holky, přidávám se k vám :-) . S červnovým termínem svatby jsme si v myšlenkách pohrávali už od zásnub v červenci. Tenkrát nám červen 2009 připadal hodně vzdálenýýýýýý 8-) . Kvůli pracovnímu vytížení jsme o tom pořád pouze mluvili a vůbec jsme se nemohli rozhoupat, až...... Až jsem v úterý narazila na tyto stránky, přečetla si, jak všechny "frčíte", řekla jsem to drahé polovičce a rozjeli jsme to také ;-) . Včera ráno jsem zamluvila termín a normálně se mi pak rozbušilo srdce a mám pocit, že ač je teprve advent, tak červen už klepe na dveře :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Ahojky Mirca ;-) Vítej mezi námi x-) Sice to tu trochu ted utichlo,ale pevně doufám že se to tu zas rozjede,ted má asi každý úplně jiné myšlenky (Vánoce) To ti povim,frčí to jako blázen =-) Až se to přeshoupne přes Nový rok,tak to bude mazec :-D A máš už nějaké představy o svatbě?V jaké barvě chceš mít výzdobu,kolik vás bude a tak? x-)
Ahojky Sorbon. Ano, ano,představy jsou. Chci vínovo smetanovou svatbu :-) . Kolik nás bude zatím netuším, ale moc neeeee. Původně jsme chtěla milovaného ukecat na svatbu ve dvou, ale neprošlo mi to. Srovnala jsem si to v hlavě, přistoupila na "normální" svatbu a docela se těším. Nemáme moc velké rodiny, takže nával nebude. A co Ty? Kde máš svatbu a jaké barvičky jsou vyvolené? Určitě jsi to tu už někam psala, ale nestíhám všechno dočíst, musím postupně . Teď se zabývam myšlenkou šatů - zda nechat ušít nebo půjčit. Byla bych schopna si je ušít i sama, ale prý se to nemá =-) . Tak nevím.....
Profilova fotka
Mirca,podívej se mi do alba,tam mám uložené fotky toho co se mi líbí a co už mám vyrobené,koupené a tak ;-) Tak to jsme na tom úplně stejně,já jsem taky chtěla původně svatbu jen ve dvou a to mi vůbec neprošlo :-( a nakonec jsem usoudila,že by nebylo fér tam nepozvat lidičky které máme rádi.Takže když jsem dělala seznam hostů,tak nás mělo být 18 a ted jsme se zatim dopracovaly ke 40 :-S x-) Nás tam z rodiny taky nebude moc,spíš tam budou převládat nejbližší kamarádi (bez kterých si svatbu ani neumím představit) :-N Já šaty zatim neřešim,inspiraci určitě nějakou mám,ale na šatky se vydám až tak v březnu.Jo a budu je mít určitě z půjčovny,páč kdybych si je měla ušít,tak bych v nich nemohla ani mezi lidi :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?