Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Já tady jsem každý den, ale ostatní někam zmizeli. :-(
Profilova fotka
jééé holky my to tady ale zanedbáváme ;-(
Profilova fotka
Je tu někdo??? Halooo
Profilova fotka
Achoooj,já jsem tu ;-)
Profilova fotka
Ahojky, co děláš o víkendu?
Profilova fotka
Ahojky holčičky já jsem tak štastná jupíííííííí :-D :-D :-D :-D :-D :-D mám dovolenou!!! :-p :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
Petulas - a proč :-p ???
Profilova fotka
Jen tak konečně vypnu a první 2 dny nešáhnu na nic max.umyju nádobí. jééééééé to je tak krásný pocit když si můžu pospat. 8-)
Profilova fotka
To věřím :-) Tak si pěkně užívej :-)
Profilova fotka
sorbon: ahojky... našla jsi ten obchůdek ve Zlíně na ty stuhy, vývazky a to všechno? ten co měl být někde naproti svozílkům? a kde prosím tě přesně je? nebo jak se to tam jmenuje?
Nazdáreček holčeny,koukám nikdo nikde,,...a já mám konečně volno a do práce jdu až v úterý :-) Tak všem přeju pěkný dlouhý volníko,papa
Profilova fotka
Anoli:Dnes jsme s MP lítaly po obchodech a nakupovaly nějaké dárky,zítra jedem na návštěvu k Tetičce a v pondělí se budeme válet v postílce a koukat na pohádky ;-) :-D Petulas:Ty se máš,já chci taky dovču :-( Jana.Kostkova:Jani,ráda bych ti poradila ale asi sis mě spletla se sorboni,já jsem totiž z Prahy ;-) ;-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sorbon: nespletla :) zapomněla jsem písmenko a nevšimla jsem si toho :) tak promiň Sorboni: tak teda znovu :) ahojky... našla jsi ten obchůdek ve Zlíně na ty stuhy, vývazky a to všechno? ten co měl být někde naproti svozílkům? a kde prosím tě přesně je? nebo jak se to tam jmenuje?
Profilova fotka
Ahoj holky chvilku jsem tu nebyla,nebyl bohuzel cas.... :-| Jdu se pochlubit ze dnes uz budu objednavat satecky....az dorazi urcite se vyfotim ale dufam jen ze se nezklamu.... :-N
Profilova fotka
Jana.Kostkova:Jani,nic se neděje,já vynechávám písmenka pořád :-D Roxy:Tak až ti přijdou,tak šup sem s nima ;-)
Profilova fotka
sorbon : jsem na tebe naštvaná! ]-( kašleš na mě :-( ............. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teri,nezlob ]-( :-D :-D né né nekašlu,jen vždycky juknu nejdřív na Beremko a pak jdu na naší drbárnu ;-) x-)
já jsem od předvčerejška teta!!! Podruhé už! Juch! :-) Jinak mi moje svědkyně oznámila, že uvažuje o tom, že v květnu pojede makat na Mallorcu :-( uškrtit málo, babu jednu... :-S
Profilova fotka
x_woman tak to moc gratuluji..... :-) jinak s tou svdkyni,je to celkem gol,ze ji to nijak nevadi...to se divim,jde videt ze ji na tom az tak nesejde jestli ti bude svedcit...jsou mozna i jini lide kteri by to pro tebe udelali radi.... ;-)
Profilova fotka
Ahojky také gratuji už několika násobné tetce. :-D
Profilova fotka
sorbon: já a zlobit?Nikdy! :-D :-D :-D x_woman: taky moooc gratulujůůů :-D
ahoj holky, jak prožíváte prodloužený víkend ? :o)
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) x women:Tak to moc gratuluju,já jsem taky už dvounásobná tetka,tak vim co to obnáší ;-) někdy je to hrůza a děs :-D :-D :-D Tera:Já vim,ty jsi svatoušek,vid? :-p :-D :-D
Profilova fotka
sorbon: to je jasný :-D :-p a vypadám snad na fotce jinak? :-D :-D :-D
Ahoj holky. Zdravím i anoli85 máme naplánovanovanou svatbu na stejný termín. :-D Dnes jsem se informovala na obřad v našem městě venku. Musí to zorganizovat agentura a stojí asi dvanáct tisíc. =-) Tak bylo by to pěkné, ale co když prší, asi zůstanu u klasiky v obřadní síni. ;-) Planujete obřad i jinde než tradične v obřadní síni? :-p
Profilova fotka
milanek1: já venku!!!!! a když bude pršet tak bud postaví stan nebo to bude vevnitř ale v obřad síni ne.....tam já nechci...
Profilova fotka
tera, milanek: já chtěla taky svatbu v zahradách, ale nevyšlo to :-(
Profilova fotka
anoli: jééé to je škoda a jakto???
Profilova fotka
tery: no, protože na tom zámku tehdy ještě ani nevěděli, jestli vůbec tam budou příští rok pořádat svatby, měli jsme se zeptat až koncem roku a to bychom už nesehnali dobrého fotografa atak.. Tak jsme změnili místo a budeme to mít v zámecké kapli. Ale vevnitř je to moc pěkný, tak to jako tragédii nevidim :-)
Profilova fotka
anoli: tak to jooo já myslela že budetemuset skončit na radnici ;-) o kapli jsem taky přemýšlela :-) ale mám možnost venku tak venku :-D je to můj sen :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?