Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
no to mi povídej, byla to hrůza. Zdravá naštěstí jsem, i když včera mi bylo ouvej, ale ne z nemoci :-D
Profilova fotka
anoli: jakto? zase te nekdo zlobil? :-(
Profilova fotka
Kac: Nás ve škole učili 50cm a u jany u kámožky na svatbě jsem dělala tu tabuli a bylo to v malé místnosti a v poho se najedli i když jsem to vůbec neměřila a dělala to jen podle místa kolik tam bylo a bylo to hezké slíbila mi že mi pošle foto mé práce já jsem si to nenafotila pak ukážu. Myslim že 40cm pokud nemáš dostřatek místa bohatě vyjde.
Profilova fotka
tam jde jen o to než se všichni nají. apak se stejně rozutečou všude možně. 8-)
Profilova fotka
petulas: jj, taky si myslim...:) díky za radu...:)
Profilova fotka
kaczka: nene, v sobotu jsme byli s přítelem na plese (nemohla jsem si ho nechat ujít), domů jsme dorazili po 4h :-|
Profilova fotka
anoli: aha, takze jsi řádila... :-D no jo, tak to se občas musí... :-p
Profilova fotka
anoli: tak to jo:)) už jsme myslela, že to skřípe. Ještě že je vše v pořádku. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se jdu zas na vás juknout ;-) Koukala jsem,že tu řešíte svatební tabuli,já jsem si ještě nebyla schopná koupit ten vlizelin nebo organzu :-( já budu počítat asi tak 50cm.na osobu.Ale bojim se,když to objednám přes net,tak že netrefim tu správnou barvu :-.
Profilova fotka
ahoj holčinky moje :-) už se mi stejskalo :-D anoli: konečně si se uzkázala :-D už sme chtěli(já) vyhlásit pátrání :-D
Profilova fotka
bre rano holky nejak nam to tu vazne :-)
Profilova fotka
sorbon: ahojky, toho se taky bojim, ze jak to maj nafoceny, tak to muze zkreslovat, ale zatim jsem nikde nenatrefila, kde by ji prodavali normalne v krame..:( jinak krasne ranko vsem.. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
kaczka85 tu organzu mají v Ikee, jinak holky zdravím, možná se přídám k vám, doteď jsem myslela že jsem červencová, ale nakonec budu červnová když to vyjde
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) tady je vážně nějak mrtvo :-( Vítám novou nevěstu,ahojky madormi ;-)
Profilova fotka
sorbonek můj: :-D to teda je!!!!!!!!kde jsou ty časy vid???? taky vítám novou nevěstu.....
Profilova fotka
dobré ránko...máte pravdu, je to tady mrtvolka... :-| madormi: ahojky... :-)
Profilova fotka
děkuji za přivítání nevěstinky, ale ještě to není stopro, že se přesunu z července ale doufám že to vyjde ;-)
Profilova fotka
madormi: a proc jsi se tak rozhodla? z cervence na cerven? :-)
Profilova fotka
ahojky, ty jo, já se těšila na dočítání a tady mrtvo :-(
Profilova fotka
ahoj už jsem tu dlouho nebyla tak jdu nakouknout co nového
Ahojky holky, tak jak to dnes jde? JInak včera mi přišel podvazeček, takže mám další věcičku na svatbu :-D
Profilova fotka
smardik: ahoooj tak jak se máte s Tomáškem? ;-) sylvik: taky mi už dorazil :-)
Všechny vás zdravím po dlouhé době!! :-) sylvik:poraď,kde sehnat pěknej podvazeček??
Profilova fotka
Ahojte holky,teda úplně zírám,že tu nějak vázne komunikace :-( Tak kde jste kdo? ;-)
ahojky kočky moje, no tak podvazeček jsem sehnala tady v bazarku na beremku, od jedné holčiny, tak jsem ho vyzkoušela jestli mi padne, a dobrý padne jak ulitý :-D
tak copak máte holky zase nového? pochlubte se :-D já zatím výzdoba, boty,vývazky,podvazek...a to je asi vše...jinak mám tu děrovačku takovou pěknou rohovou a vlnkovate nůžky tak jen koupit papír a pokusit se pomalu dělat jmenovky..ale na to musí být tvořivá nálada :-D
Profilova fotka
Ahojky Sylvik ;-) tak konečně se tu někdo ukázal :-D Já jsem si ted se svatbou dala na chvíly pokoj,páč už nevím co vyrábět dál x-) Už mám vývazky,jmenovky,věcičky na výzdobu stolů-kromě organzy nebo vlizelinu,máme prstýnky,já mám botky,máme DJ,fotografku-no je toho prostě hafo :-D Po Vánocích (spíše až v březnu) začnu řešit šaty,oznámka,koláčky (od koho objednat) atd. Ted spíš řešim Vánoce a bráchův maturitní ples,který má 8.1.2009 ;-) :-D
sorbon: sakreš, ale ty si holka šikovnáááá, tolik věcííí..super fakt, no já taky šatičky nechám po novém roce nebo v prosinci. Pak budu taky řešit další věci. Jo tak ty jdes na maturitní ples? hmm to bude určo super :-)
Profilova fotka
Sylvik:No brácha bude maturovat ve 31-letech,když byl mladoch tak se mu nechtělo učit a ted na stará kolena se do toho pustil,takže v lednu už maturuje :-D :-D :-D Tak já jdu hajan,pápá x-)
Profilova fotka
kde jste kdo? :(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?