Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
:-) snad jo!!
nic jdu na kafíčko, tak zatim papa kočko :-)
papa,kafíčko je dobrej nápad :-)
Ahojky.. Jak se máme? Dneska je takový odpočinkový den.. spíš na spaní.. nikde nikdo, asi taky chrníte že :-D
no já jsem makala na bytě, já se neflákala :-(
Profilova fotka
dobré ránko děvčátka.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vám se po mě stýská??
Profilova fotka
Ahojky tak jsem tu zas po dlouhé době ach jo!!! :-(
Profilova fotka
ahojky... jak se mate?
Profilova fotka
no nic moc nějuak to na mě padá furt jsem unavená nemám chut nic dělat ale těší mě to že mám od 15 dovču jupíííííííííííííííííííííí :-p
Profilova fotka
petulas: tak to uz vydrzis...:) me od pristiho tydne ceka pernych 14 dni... :-| nebudu mit zadny vikend... :-S v patek po praci pojedu do prahy, budu se do osmi skolit a o vikendu, oba dva dny od 9 do 18 hod. zase skoleni, v pondeli do prace, cely tyden pracovat a v patek zas po praci a o vikendu taky... :-( zas budu vyskolena... a o vanoce dovolena a pak od 10.1. taky, to pojedem na hory... uz se tesim... ;-) a co vanoce? uz mas neco nakoupeno? :-)
Profilova fotka
kac: Ježiš ani mi nemluv..nemám vůbec nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( s nastávajícím jsme se dohodli že si nic nebudem kupovat koupili jsme si auto a chceme si k vánocům jakoby objednat prstýnky. a v rodině jsme se dohodli že to nebudem přehánět jako každý rok. takže letos budou chudé Vánoce!!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
anoli: no samozřejmě!! kde se touláš? ;-)
Profilova fotka
Kac : jen mi naříkej že máš už všechny dárky?! Nebvim proč mám furt ten pocit že něco nestíham asi proto že to tak je :-D :-D :-D :-N
Profilova fotka
petulas: tak tak jsme se dohodli taky, se segrou si nic kupovat nebudem, ani s brachou, jenom detem, nasim neco koupime asi dohromady, premysleli jsme, ze masazni kreslo, abysme se tam mohli chodit masirovat-... :-p a s petou jsme si rekli, ze si taky nic kupova nebudem, ale vcera jsme byli v obch. centru a sondoval jaky hodinky se mi libi a pak jsme byliv parfumerii, tak pak vyzvidal, co jsem si to nastrikla, za to kranse voni, takze myslim, ze on to nedodrzi a tak budu muset taky neco posehnat.. :-D
Profilova fotka
petulas: nemam vsechny darky... pro 2 neter mam a pro synovce, nasim jsme to jeste nekoupili a pro petu taky nic nemam... :-N jedny neteri jsme koupili ochranny kratasy na snowboard, mensi jsme koupili Activity junior, takova hra, a synovci jsme koupili Martian Matters, nejaky blivajzy, co se pak rozprsknou nebo co.. a pak mame jeste 3 letyho synovce a tomu zatim nevime, zkusime zjistit jestli ma treba boby...
Profilova fotka
tak já musim řešit jen dárek pro naše. Tatkovi jsme se domluvili ,že koupíme Dlouhé rybářské holiny. A mamce vůbec nevim,když oni mají snad všeč je to každý rok těžší a těžší.
Profilova fotka
petulas: jj, presne tak, maji vse, tak co jim kupovat, vid? :-|
Profilova fotka
pro rodiče je to snad vždycky nejtěžší... :-o
Profilova fotka
kac:to už máš docela dost dárků asi pojedu nakupovat..Ségra bude chtít určitě něco do bytu tak té se zeptám jen ta mamča mi vrtá hlavou. nemáš nějaký nápad??? 8-)
Profilova fotka
petulas: nemam, pokud by nevyslo to kreslo, tak bych jim koupila Wi Fi router a tasku na notebook, takze zadny typicky zensky darky... :-|
Profilova fotka
kac:Koukám ,že už máš vývazky povedli se ti jsi šikulka. Kde jsi koupila ty stužky????? Už máš vybraný medvědy na autí???? já už asi jo ,ale nevim jestli už je mám objednat ted, možná budou mít ještě hezčí. :-N
Profilova fotka
byla jsem nemocná a doma jsme pořád bez netu - ach jo :-(
Profilova fotka
petulas: stuzky jsem koupila normalne v galanterii. 10 m za 20 kč medvedy vybrany nemam, jen jsme vcera byli s petou v hrackarne a meli tam tyhle me to you. meli zenicha cca 20 cm velkyho za 750 Kč a pak tam měli velkýho asi 70 cm, takovyho robustnejsiho se strdickem a bylo tam napsano I love you za 1500,- tak jsem tak prohodila, toho si dame na auto... a peta se chytnul, ze se mu libi, ze klidne jo a pak ho dmae mimcakovi, az naky budeme mit... :-) tak jsem koukala na ebay, jestli tam nemaji levnejsi,ale zatim jsem neobjevila dostatecne velkyho... :-| ale pojedem jeste do sparkysu, tam jich maji asi vic...:) kde jsi koukala ty?
Profilova fotka
anoli: a uz jsi zdrava? ja taky byla nejaka marod, ale nedala jsem se a prechodila to... :-N =-) :-(
Profilova fotka
anoli: ahaa, a už jsi zdravá? to je blbé být doma, a nemít net, co:)) by tii to tady rychleji utíkalo:)
Profilova fotka
nemám je ještě koupené pořád koukám na www.svatbadekor.cz mají tam 36cm za 1000,- oba. :-D
Profilova fotka
ty jsou hezký, ale me se libi vic asi ten sedivej... :-) ale tak pokud ti to nevadi, tak myslim, ze tyhle jsou velky dost, videt urcite pujdou a jsou hezky ve dvojici... :-) jdu mrknout na ty stranky... uz sis od nich neco objednavala? kdyz mas zkusenosti s tema priprava svat. tabuli, kolik je minimalne prostor pro jednoho cloveka na stole? 50 cm? vis jak to myslim, kolik by mel mit proste mista, aby nebyl "utlacovanej"... :-p
Profilova fotka
Podle gastrononu 50cm,ale v realu to může být mín záleží jak je veliká místnost kde bude tabule stát. Jo objednávala jsem tam věci i kamarádce a i sobě.. Jsou spolehlivý .
Profilova fotka
petulas: ty jo, me ted nekdo psal, ze prej tak 60 cm... no ja nevim, myslim, ze 50 cm na to jidlo postaci a pak uz je to volnejsi, lidi se prohazi a uz je to spis jen na kaficko, popijeni, nejakou jednohubku postacujici, vid? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?