Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
No já měla teď přítele v Motole na operaci s kolenem, takže si pro něj dnes jedu. Dnes je to dva roky, co jsme spolu, takže symbolické :-) Také už mi kolem svatby docházejí nápady a je málo věcí, co bych měla dodělat. Chystám se teď na schůzku s hudebním uskupením, které nám má hrát na obřadu, abychom doladili podrobnosti. Pak mi zbývá zkouška účesu, sehnat přítelovi boty a objednat koláčky. Ale tam to stačí pár dní před. A ty jsis chtěla šít šaty, nebo ne? ;-)
Adri, ať se koleno parnterovi rychle zahojí, aby mohl na svatbě vesele tančit ;-) . Příští týden jdu na zkoušku účesu a líčení. Šaty začnu šít příští víkend - nebudou nijak složité, času dost. Jinak máme všechno, protože jsem se rozhodla, že kytky nijak zvlášť řešit nebudu. Půjdu den předem do květinářství, něco vyberu a bude :-D . Jo, ještě potřebuji dokoupit pár věcí do tomboly a pak začít pést koláčky, cukroví, dort.
Profilova fotka
mirča: už mám partnera doma, belhá o holích. Snad bude brzy fit, aby na svatbě příliš nekulhal :-D jinak na zkoušce líčení jsem byla včera a utvrdilo mě to v tom, že se v den D nalíčím sama. Byla jsem velmi nespokojená, když jsem se na sebe do zrcadla podívala, řekla jsem si: holka, tak to se dokážeš nalíčit zaručeně líp a ještě zadarmo. Kosmetička si za to řekla navíc hodně peněz. ]-( takže líčení bude ve vlastní režii. Účes ne, to bych nezvládla, to dám do rukou zkušenějších ;-)
Určitě to parnter do svatby zvládně rozchodit, ještě má dostatek času ;-) . Já se běžně vůbec nelíčím, takže se raději svěřím do zkušených rukou. Navíc, bude mě česat a líčit jedna slečna, bude to určitě v pohodě. No, uvidím v týdnu. Do svatby je ještě přes měsíc, tak pokud se netrefíme napoprvé, máme čas naplánovat další zkoušku. Já bych se spíš zvládla sama učesat, ale v den svatby se mi nechce hrát si s tím. Pak mě vždycky bolí ruce, chci se tomu vyhnout. Uvidím, jak budu spokojená s vizážistkou :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že finišujete :-) My budeme rozvážet v PO koláčky a oznámka Dneska budu připravovat košíčky, etikety na vína, truhličku na přání a další dny výzdobu na auta. Je toho nějak moc :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) už se nám to krátí. Na zkoušce učesu a líčení už jsem byla taky. Oboje nic moc vlásky jdu zkusit jinam a nalicim se sama. Měly jsme s paní Podžornou předsvatebni foto aby jsme měly nějaké hezké společné fotky a já viděla jak je zdatná :-) a moje líčení tam vypadá dobře tak to bude samorobo. I fotky jsou super. Jinak už je vše tak nějak připraveny jen příští týden kytky a dort. Šatky na svatbu už jsou taky upravený dle mých představ takže pohoda. Jen mě dneska rozčílil náš pes když mi sežral pár minci na svatební stůl. Vůbec nevím jak je vyhrabal tak musím doplnit do počtu :-)
Ahoj schelli: Tak pejskovi se zachtělo pár micní :-D :-D :-D . Naštěstí, my máme jenom plyšové pejsky a nemáme ani žádné čokoládové mince, takže nic takového nehrozí :-) . To je fajn, že jsi spokojená s fotografkou ;-) . Ty máš svatbičku skoro za měsíc, já mám o týden víc času 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) To to letí co? :-N Schelii:Tak to je super,že focení dopadlo na výbornou :-) už se na p.Podžornou taky moooc těšim x-) jen jí ještě budu muset zavolat a ujistit se,že s námi počítá =-) žádnou zálohu po nás nechtěla,ale má nás napsaný v diáři,tak snad vše bude o.k. ;-) Teda ty máš ale šikovného psíka :-D :-D no hlavně že máš ještě čas je dokoupit ;-) :-D Mirčo:Ahojky,se ani neozveš :-p :-D :-D
Ahoj sorbonko, no, nevím, která z nás se neozve =-) :-N ... Asi před dvěma měsíci jsi psala, že tady budeš pečená vařená a ty k nám ani nezavítáš!!!! :-)
Profilova fotka
Noo,to je pravda :-p :-D ale nějak to nestíhám x-)
Také sem chodím velice málo, protože tady většinou nikdo není. Mně stačí, že si pokecám s Biibou ve Viničním altánu :-) .
Profilova fotka
hezký večer holky :-D :-D zlaté mince a psi, to je ale dílo :-D já dnes po celodenní šichtě nemůžu skoro chodit, na WC jsem se poprvé dostala až v 15:30 a to jsem se ještě musela "utrhnout", fakt nemůžu dneska skoro došlápnout na paty... ]-( tak to zítra budu muset řádně proflákat den ;-) 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky adri:ty se udřeš. Jak jsi na tom s přípravama????KOlik budete mít lidí na hostině?? :-)
Profilova fotka
niki: na hostině to je aktuálně 47, víc jistě nepřibude. Pak na rautu to bude asi 55. A jak vy? Já už mám objednané kytky, všechno zarezervované, v červnu jdu na zkoušku účesu... už je tak nějak hotovo. A jak ty? Neboj, neudřu se, já pracuju jen 230 hodin měsíčně :-D
Adri, můj chlap dělal jeden měsíc 300 hodin, jinak dělá tak 240 ;-) . Někdy to mám v práci podobné jako ty - odučím poslední hodinu a uvědomím si, že jsem se nestihla napít, najíst, vyčůrat... Ale nestěžuji si :-) . Zítra můžeš lenošit a v pondělí zase s úsměvem do práce ;-)
Profilova fotka
adri:my máme 36 lidí+7 dětí Ženich pořád nemá oblek, snad ho zítra někde koupíme. Jinak musíme doladit dorty, a jídlo. Jinak snad máme všechno. V PO budou koláčky. Jo a už mám doma ušitý šaty :-)
Profilova fotka
sorbon: paní Podžorna nechce asi nikdy zálohu ani na tohle focení nechtěla zaplatila jsem ji až když mi je dala. A musím říct že je spolehlivá vždy byla na místě a v čas jak jsme se domluvili takže je fakt skvělá i focení bylo uvolněné tak se těším. Jinak už máme všechno takže předsvatebni nálada přijde až v týdnu před.
Profilova fotka
niky: tak to už toho máte také hodně!! A jaké jsou šaty?? :-) mirča: já si přece také nestěžuji, jen mi poslední dobou vylézají křečáky, to je jako blbé :-) nojo, v práci to mám tak 230 a pak příprava doma na přednášky ještě zabere. Ale jde to, když se chce. Jako že ano :-)
Profilova fotka
Schelii:Nám přijde strašně milá :-) my připadalo,jak když jí známe strašně dlouho x-) stále bylo si o čem povídat :-N Jak já nemám ráda když mě někdo fotí,tak na tohle focení se moooc těšim :-D
Adri: Přesně tak, když se chce, tak ani ty hodiny ve finále nevadí ;-) . Také dělám svou práci ráda. Někdy mám pocit, že nikdy nekončí... Hlavně, když jsem začínala učit, byla jsem první měsíc jako vyždímaný citrón, a kdybych si odpoledne na půl hoďku nelehla, druhý den bych už do práce nešla. Do toho také příprava na výuku, opravování písemek, nikdy nekončísí problémy se žáky a jejich rodiči... Postupem času jsem se naučila oddělovat své soukromí a dnes už si většinou práci domů neberu a nerada se s partnerem bavím o problémech v práci. Raději to proberu se skvělou kamarádkou - kolegyní u kafíčka a domů příjdu s klidnou hlavou, úsměvem na rtech a dobrou náladou ;-)
Profilova fotka
holky, píšu příspěvek, aby nám to tu neupadlo do propadliště dějin :-) já dnes koupila známky a rozešleme oznámení, pak jich pár zbyde na rozdání osobně a osobně s koláčky :-) včera nám přišly fotoknihy pro rodiče, povedly se parádně, tak se moc těšíme, až je budeme předávat :-)
Ahoooooj, Adri: jsi šikulka ;-) . My máme v plánu dávat fotoknihy rodičům až k Vánocům, aby tam byla zaznamenána i naše svatba a svatební cesta :-) . Už máme cenovou nabídku na jídlo - vyjde nás to necelých 1000kč na osobu se vším všudy. A dnes jsem zarezervovala ubytování pro rodiče, sestru a sestřenici. Joooo, červen tu máme za chvilku :-)
Profilova fotka
mirca: tak to vás to jídlo vyjde jako u nás, také necelých 1000 kč na hlavu ;-) ale nás je 50 :-D :-D ubytování jsme nikomu zatím zařizovat nemuseli, zřejmě každý buď odjede, nebo si zařídí sám. Máš pravdu, letí to jak voda!
My jsme také ubytování zařizovat nemuseli, ale chtěli :-) . Rodiče to mají k nám 650 km, takže se jim nevyplatí přijet jenom "na otočku". Budou v Praze 5 nocí. Nás je jenom +/- 30 :-) .
Tak jsem nás po několika dnech vytáhla ž ze čtvrté strany!!!! Mám pocit, že se v červnu nikdo nevdává =-) :-N . Já pomalu balím tombolu a ve středu jsem sepsala seznam, co je potřeba dodělat. Také jsem začala péct cukroví, aby se krásně rozleželo :-) .
Profilova fotka
Ahooojky Mirčo ;-) Já se vdávám v červnu :-D :-D :-D ale už bych se mohla vdávat z fleku hned,páč mám skoro všechno hotovo ;-) x-) Už jsi začala péct? já jsem ty koláčky vzdala,páč druhý den byli tvrdé jak broky :-D :-D :-D
Jo jo, peču cukroví. 400 koláčků už čeká hezky v mrazáku, pak je vyndám dva dny před svatbou, nechám rozmrazit, namočím do másla s rumem a budou jako čerstvě upečené :-) . Už to mám vyzkoušené. Upeču ještě jednu várku a bude to stačit, jelikož ještě bude cukroví a minizákusky a něco slaného :-) . Jak to, že byly jako broky????
Profilova fotka
No to já nevim :-D :-D :-D protože neumim péct :-D :-D :-D Už se nám to blíží,vid?
Blíží se to hodně rychle, ale jsem v klidu a myslím, že i v den svatby budu. Vždyť o nic nejde, chceme se bavit, ne stresovat. Partner se těší, tak se těším s nim :-) . Péct přece umíš, vždyť na fotce vypadaly nááádherně ;-) . Pekla jsem je podle receptu s videem, jak si je dělala i ty a byly božííííííí x-) . Každý, komu jsme dali ochutnat, se olizoval až za ušima. Dokonce jsem zkoušela, že týden vydržely krásně měkkoučké, pak už nebyly :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem taky zatim v klidu,ale znám se 8-( určitě se budu stresovat jen z toho důvodu,aby vše klaplo tak jak má x-) Já jsem to taky dělala přesně podle toho receptu,ale nějak to nevyšlo ]-( :-D tak jsme si je nakonec objednaly :-D :-D Oni vypadaly krásně a taky dobře chutnaly,ale jen ten první den :-D :-D Já jdu do hajan,tak papa |-| ;-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?