Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
představ si, že dělají i večerní obřady při svíčkách....no mít svatbu večer si moc neumím představit, kdy by se jako slavilo pak? hihi :-D
moni ted se dívám , že večerní obřad stojí 10.000 prej náklady...nevím na co, tak akorát na svíčky...ty stojí pár kaček :-D
já na něj koukla na netu,je krásnej,to jo,ale 10tis.se zbláznili,přesně jak říkáš.Kdy by se jako slavilo,nebo že by se tam šlo na obřad už pod vlivem :-) :-) :-)
no právě, to se mi zdá jako moc peněz zbytečně vyhodit :-) my se na ten zámek pojedeme akorát fotit..ma krásnou zahradu, takové i z keřů chodby udělané...cele zelené moc pěkné. Ale určo to bude po obřadu a ne v noci...teda pod vlivem to by byly fotky :-D hihi
moni už máš svatební šatky vybrané? Já ještě né, jen se byla kouknout v jednom salonu, moc na vyzkoušení tam neměli ale na netu mají pěkné kousky...prej , že kdyby se mi nějaké líbily, tak by mi je dovezli pak na zkoušku. tak uvidim, ale líbí se mi tam něco :-D
http://www.svatebni-salon-hodonin.cz/... kukni se :-)
sylvi:já šatky vůbec ne,nějak to pořád odkládám a odkládám,se toho děsím.moje velikost bude tak 34max.36 a takových je prý málo,tak nevím!!!Ale každopádně už máme od pondělí vybrané snubáčky a zaplacenou zálohu!!!To je tak vše co máme :-)
moni tak to je super, ukaž jakéééé :o)) no já taky koukam po prstýnkách :o) a necháte si tam i vyrýt něco? já se taky děsím šatů..já mam opačný problém já tak 40-42 budu potřebovat asi teda...prej je to číslovaní jinak trochu tak nevím...musim zkusit..snad neco obleču :-D jinak pyžamko to jistí :-D
koukám,...a ta cena za půjčovný,ta je luxusní,...zatím se mi líbí č.19-ty jsou krásný :-) a tobě?
a ty 27 taky moc pěkné!!6e bych zajela do hodonína :-)
moni mě se líbí hoodně šatůů..i ty jednodušší a i ty nadýchané...jenže ja nevím co mi bude slušet...zasej nechci vypadat jak bonbonek sladký :-D , uvidím co mi sedne, to víš na obrázku to vypada dobře..ale na mě?? to nevim :o) počkej řeknu ti číslo co se mi líbí :o)
no jasně,já vím,že chci něco jednoduchýho,nic přeplácanýho a bonbón být teda nechci :-) prstýnky dám do albíka,ju :-)
Článek se načítá
č. 19,55,57,59,82,89....a další...proste toho je mooc :o)
prstýnky jsou v albu :-)
jasnéé kuknu se aspoň budu mít inspiraci na prstynek...my chceme zlaté , líbil by se mi tam nějaký ten kaminek
pěknučkéé prstynečky takové jemnééé :-)
akorát, že v tom hodoši je vystavené neměli víš? to bych musela se domluvit s tím majitelem, at mi je tam doveze :o) ale já to pak s ním zkusím domluvit, jak to teda s těma šatama je, protože ten salon je docela malý...tak to tam asi nemůžou mít všechno vystaveno
No šly jsme si původně úplně pro jiné,mám je taky v albu,ale tyhle vypadali na ruce prostě nádherně a daleko líp než ty co jsme chtěli,myslím tím žejsou hranaté :-)
aha,no tak ale když je doveze bez problémů tak proč ne,mají tam fakt pěkný kousky.
to máš jak s těma šatama na fotce vypadaji dobře ...a kdovi jak pak doopravdy...nejlepší je to vidět na vl. oči :-)
no to je jasný,...na vlastní oči a na vlastním těle :-) nakonec si pak člověk vybere úplně něco jinýho ne?? :-)
joo já si taky myslím, že nebude problém, on je totiž ten salon nový...tak možná proto teprv rozšiřují nabídku...ale vybrala bych si tam určitě teda....myslím že ty první šaty jsou do 4500,- a další ty s tím černým podkladem mají i dražší trochu paní mi ukazovala ceny kolem 5-6 tis. ale já počítala do 10tis. takže do toho se pořád krásně vejdu :-D
ona ta prodavačka moc ani nevěděla co mají na netu, prej že zatím jen prodává, že net ani neviděla co tam vedoucí dal, že to bych musela pak s panem vedoucím, aby je dovezl. A prej stačí tak v lednu ,unoru dojit. tak si myslim, že jsme v poho časově se šatama :-)
To jsou moc pěkný ceny,já taky počítám do těch 10tis.ale nerada bych za ně dávala tolik,no uvidíme :-)
Ale kdyby ty šaty nemohl dodat na zkoušku tak přece by je nemohl mit vystavené na netu že :-D
moni to víš, taky bych ráda tak do 6tis. já myslím že i v takové ceně se dají vybrat krásné šatičky...přepychové :-D
to si myslím taky,určo má možnost je dodat :-) ono přece jen je to jen jeden den,že,já vím,že ten nej,ale i tak!!6 tis,by byla krásná cena
no určitě si to s ním domluvím, pozkouším a uvidim. Ono máš tolik krásných šatůůů, a ty si přímo z Brna? Tam je salonu taky mega určo ,že? Ale kdovi jaké cenové relace :-)
no my to máme složitější,bydlíme v Brně,pocházím z Blanska a přítel ze Znojma a po novým roce budem stavět domeček v Pohořelicích,možná ti to něco říká!!!ale šatky budu shánět v Brně,...salónu je hafo,ale ty ceny no nevím,uvidíme.
Jasně, Pohořelice znám, teda z mapy, já na Břeclavsku a Znojemsku domlouvám pro obchodáky jednání ve firmách, takže tak :-) V Brně si vybereš určitě!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?