Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
to jo, to jistě :) my budeme dělat něco málo doma, zbytek nakoupím. Ode mě nikdo nic neočekává, tak starost nemám :-D :-D
Tak to máš o starost míň, ale já mám takové starosti ráda :-) . Každá si to zařídíme podle toho, jak uznáme za vhodné a nejhorší je, když se nám do toho začne plést někdo vychytralý :-)
Profilova fotka
to mi povídej... hlavně takoví ti poradci kolem... to je občas hrůza jim se slušností sdělit, že si to chci zařídit po svém... ;-)
Jo, protože každý je chytrý a mám pocit, že někdo se podle svých řečí alespoň 20x vdával. Naštěstí, u nás se do toho zatím lehce zamontovala tchýně, jinak nikdo a snad už ani nikdo nehrozí. Moje maminka by mi se vším pomohla, ale když je tak daleko... Ale před svatbou přijede o pár dnů dřív a určo ji nějak zaměstnám, aby si nemyslela, že vdávat dceru je náramně jednoduché :-D
Ahoj červnovky ;-) . Jak se máte a co je nového? V červnu se vdává nejvíc holek a tady to skomírá =-)
Profilova fotka
Ahojky kolobrndačko :-D Jsem se ptala v cukrárně,jaké dorty si nevěsty nejvíce objednávají a paní řikala že máslové vůbec nee,ale spíš z nějakého lehkého (jogurtového) krému,tak jí budu věřit a objednám asi něco takového =-) :-D :-D Mirčo,pěkně se to blíží,vid??? :-( x-) :-N
Ahoj lenoško :-D Jo jo, blíží se to :-) . Jsme říkala, že máslový neeeeee - bleeee =-) . Určo uděláš s jogurtovým krémem dobře ;-) . Mně se ani nechce věřit, že se budu vdávat a snad se mi nechce ani vdávat :-D :-D :-D . Jsem opravdu měla překecat chlapa, aby byla svatba jenom ve dvou.... Nějak jsem ještě ani nezamluvila svatební cestu =-) :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem teď nějak v útlumu. Jen momentálně chodím do školy a nic jiného nedělám ... natož pak přípravy na svatbu. Jen v pátek máme naplánovanou cestu do svatebního obchůdku... jina nic!! Asi na mě leze jaro :-D Sorbon: já už dort objednala, budou dvě patra s jogurtovou náplní s ovocem a jednopatro tvarohová náplň plus ovoce ;-)
Ahojky Adri - já také chodím každý den do školy, ale učit :-D :-D :-D :-D . Maturity klepou na dveře, do té doby musím mít všechno hotové, pak už neudělám nic!
Profilova fotka
Mirčo, vždyť ty už máš hotové všechno, ne?? :-D My už tak nějka všechno máme, jen pár drobností chybí, ale ty budu řešit postupně, když bude nálada... :-) nějak poslední dou nic nestíhám :-S
Profilova fotka
Ahoj holky. Taky se mi zda že to hodně letí a dneska jsem se ptala přítele jestli na té svatbě musím být :-) nejsem ráda středem pozornosti a tam tomu asi neujdu :-)
Adri, tak nějak postupně to dolaďujeme, akorát ještě jsem se nevrhla na šaty a také musím dodělat noviny. A nemáme vybranou hudbu, ale ještě máme 80 dní, takže žádný stres ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nám chybí nějaký ten košíček na koláčky, ale na to mi stačí 1 večer. Pak mi chybí vybraná hudba na obřad, ale mám živou hudbu, oni už nějak pomůžou. Pak mi chybí šaty na převlečení, boty a košile pro přítele, kamarád dolaďuje noviny, oznámení, kartičky na stůl na zasedací pořádek. A chybí nám pár příprav s knězem, tam nemáme doladěné nějaké podrobnosti. Vlastně skoro nic. A nemám promyšlenou plně výzdobu kostela a nemáme objednané kytky. Je toho ještě dost. schelli: já také nejsem ráda středem pozornosti. Nemám ráda, když na mě kouká víc lidí, či když se něco točí kolem mě... to bude hrůza :-S
Profilova fotka
Mirčo,já jsem původně chtěla svatbu jen ve dvou,ale přítel s tim absolutně nesouhlasil :-( takže to bude podle něj jen s tím,že já to všechno zařídim ]-( :-D :-D Ale zase na druhou stranu si říkám,jestli bych si to potom nevyčítala ;-) Schelli:To s tebou naprosto souhlasim,já také nejsem ráda středem pozornosti a když si představim,že v náš den D bude každý na nás koukat,tak mi hrůzou vstávají vlasy na hlavě :-| :-D Adri:To zní dobře,jogurtová nápln s ovocem ;-) jdu do toho :-D :-D :-D Mě fakt už to zařizování a vyrábění různých věcí na svatbu už nebaví :-( a už se hrozně těšim,až to budeme mít za sebou ;-) x-) Neřikám,že na svatbu se netěšim ;-) ale už to zařizuju tak dlouho,že už je toho na mě moooc :-p 8-( :-D
Profilova fotka
Tak to jsem ráda že nebudu mít šoky sama. Už máme taky zařízeno skoro vše tak už jen čekat na den D :-) spíš se víc těším na dovču než na ten hektický den :-) no uvidíme.
Sorbon, také jsem chtěla ve dvou a chlap nesouhlasil!!! Jsem blbá, že jsem přistoupila na akci "svatba". Kromě novin máme všechny "papírové" věci hotové a naštěstí už s nikým nemusíme nic dolaďovat, akorát menu. Ale na to máme ještě měsíc čas. Mně nevadí být středem pozornosti, mám to každý den :-) . Puberťáci jsou šíleně kritičtí, takže svatba už může být jenom lepší :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, občas dostanu takový záchvat... nejradši bych svatbu jen ve dvou a děsí mě to, co jsme "rozpoutali". Budeme to muset dopřežít :-) Dnes jsem byla ve svatebním obchůdku koupit výslužkové krabičky a objevila jsem tam bordo stuhu, tak jsem jí hned vzala 30metrů :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, kde jste byli Adri???
Ahoj holky - daly jsme se na boj, musíme vydržet :-) . Nám hezky ubívají oznámka, už jich nemáme ani polovinu na rozdávání :-) . Adri: 30 metrů :-D :-D :-D
Profilova fotka
sorbon já taky chtěla svatbu jen ve 2 a nakonec je z toho 40 lidí ]-( ]-( chlap si to vymyslel a o vše se starám já
Profilova fotka
Niki: svatební obchůdek v Praze je kousek od Nádraží Veleslavín. Ty výslužkové krabice jsem potřebovala, tak jsem si jich domů odtáhla 25 :-D Mirčo: jo, 30 metrů :-D :-D chudák to tam motala... :-D :-D My ještě oznamka nezačali rozdávat, pač žádné nemáme :-)
Asri: Umím si těch 30 metrů představit :-D :-D :-D :-D . Já mám doma 30 výslužkových krabiček, také ze Svatebního obchůdku :-) . Dnes jsem vytiskla i lístky do tomboly :-)
Profilova fotka
mirčo: no jsi šikulka ;-) já tu stuku brala na svatební oznamka, bodou svázaná. Krabičky jsou hezké, jen dosti malé. Tak jsem tak od oka odhadla, ž e do ní dám tak 2 ks medovníku, 10 svatebních koláčků a 3 minivěnečky :-D :-D
Adri, a jaké krabičky jsi kupovala? Jdu kouknout do alba, zda je tam nemáš :-) . Oznámka máme také svázaná :-)
Profilova fotka
mirčo, nemám je tam. Kupovala jsem ty samé, co máš ty. Jiné tam ani neměli :-)
A to jsou podle tebe malé???? Mně teda přijdou dostatečné :-) . Větší si na výslužky neumím představit =-) . Ty mě někdy bavíš :-)
Profilova fotka
:-D :-D no já nevím... my vždycky dostali všude krabici jak blázen... tak proto mi to přijde asi malé :-D tak hold já budu rozdávat krabičky tak akorát s trochou sladkého :-D vždyť je to jedno, jde především o princip 8-) něco do nich nacpu :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky x-) Holky,já mám úplně stejné krabičky na výlužky jako vy ;-) když jsem je tam viděla,tak se mi taky zdáli hrozně malé a pani mi říkala,že budu ráda,když tu krabičku vůbec zaplním 8-( :-D a měla pravdu :-D Smardik:ahojky :-) tak co dělá malý,roste,roste :-N Adri:30 metrů stuhy??? =-) :-D :-D co tím budeš omotávat :-D Mirčo:My už máme taky skoro všechny oznámení rozdané,konečně to ubývá 8-( :-p :-D
Profilova fotka
sorbon: no já ji dnes složila a když se do ní podívala, tak mi to přijde hrozně malinké :-D třeba zdání klame a pak budu ráda, že tam něco dám ;-) omotávat budu... s 30 metry stuhy... svatební oznámení :-D :-D až ho teda kamarád dovalí 8-)
Adri: To budete mít omotáno oznámení křížem krážem :-D :-D :-D . Sorbonko: ahojky, s krabičkami souhlasím ;-) . Oznámka v pátek dorozdáváme - těm, co je zveme. zbytek až v červnu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?