Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
možná :-D já fakt nevím :-D :-D
Profilova fotka
já jsem spíš na stromečky než na kytičky :-D :-D
Profilova fotka
jaký máš břečťan???
Profilova fotka
plazivej :-D
Adri: Pořád jsem na první straně, ta dá asi nejvíc zabrat, protože bude udávat styl celých novin. Pak už to bude jednodušší, alespoň dle mého názoru :-) . Tady nic nekvete, ale v květinářství toho mají dost :-D :-D :-D . Já také nejsem přes kytičky a ani přes stromečky (jakožto rostliny), ale dřevo různých stromů poznám spolehlivě - na to jsem odborník :-)
Profilova fotka
To já taky, my máme zahradnictví :-D Na ty noviny se vrhnu dneska, až se po noční vyspím. Tedy doufám, že se na ně vrhnu ;-)
Profilova fotka
holky, tvořím... normálně jsem k tomu sedla a začala jsem tvořit ty cvatební noviny :-D
Adri: Já také tvořím ;-) . To, co jsem včera vytvořila, jsem teď večer komplet předělala :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D jak to, žes to předělala? Já dělám spíš takvou kostru.. víc to dostane obraz, až naskenuju všechny fotky ;-)
Vždycky, když usínám, tak přemýšlím a tak to bylo i včera (vlastně už dnes :-D ) . Pořád mi ta první stránka nějak neseděla, tak jsem to vymyslela jinak a teď to je supr a líbí se to i partnerovi. Předělala jsem kostru, ale texty, co jsem včera vymyslela, jsem nechala. ;-)
Mirčo, mám podobný problém, ale včera to bylo lepší, zdálo se mi "celou" noc o tom, jak se u nás ráno na svatební den schází hosté a já si s nimi povídám a dávám kafe to bylo moc hezké:-) Chtěla jsem se zeptat, dá se předpokládat, že v červnu může být teplo, řešíte punčochy? Já jsem nikdy neměla ty samodržící punčochy delší než pod kolena a to by se mi v tomto případě moc nelíbilo, a moje nožky nejsou zrovna jako laňky, tak uplně vidím, jak se mi ten lem zaryje do stehna :-DD A vzít si normální punčocháče tak si myslim, že bych se pekla.
tomovamiguelka: Punčochy neřeším, chci teplo :-D :-D :-D . Rozhodně si nové punčochy kupovat nebudu a už vůbec ne bílé!! Mám doma tělové samodržky, v případě chladnějšího počasí je použiju :-) . Na samodržkách je široký lem, takže určitě se ti do stehna nazaryjí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, no punčochy budu mít určitě. Chcisehnat nějaké nenápadné tělové samodržky. Když mají široký krajkový lem, tak se ti do nohy jistě nezaryjí... ;-)
Když já ty punčocháče fakt nemusíííííííím!!! Tsss, a kdo mi bude vidět pod šaty? :-)
Profilova fotka
já mám jediné dva důvody, proč si je vzít: ten první je, že svatba bude v kostele a byla by mi zima, důvod druhý: trpím na puchýře, takže jako jejich prevence :-)
Tak to jo, chápu. Já si je na plesy beru také, ale vždy se už těším domů, až se svléknu :-D :-D :-D . Jak Ti jdou noviny?
Profilova fotka
:-) noviny? ale jo, docela to jde. Zatím mám návrh na 12 stran. Ale je to hrubý nástin. Kolik stran vlastně plánuješ?? Našla jsem na netu jeden docela dobrý vtip. Pošlu ti ho mailem... :-D
Cože, Ty už máš nástin na 12 stran???? Uff, to mám co dělat!!!!! Akorát, že já to nedělám jako nástin, ale už na 90 - 100%, abych se k tomu nemusela vracet. Vždycky si udělám nástin stránky na papír a pak to načisto házím do počítače. Zatím nepřemýšlím co bude na další a další stránce. Moc stránek nechci, kdo to bude číst??? 12 je v pohodě, ale na víc to nevidím :-) .
Profilova fotka
;-) tak to jo. Já píšu teď hlavně texty a vkládala jsem některé obrázky. Plánuju tam harmonogram dne, svatební menu. Něco o nevěstě, ženichovi, jak se seznámili, fota jejich. Pak rodokmen nevěsty, ženicha, fota ze svateb předešlých - rodiny. No a pár textů o tom, co očekává žena od muže, muž od ženy. Poděkování a konec :-D :-D
Profilova fotka
Pro všechny nevěstinky , zdravím :-) :-) :-) http://www.treking.cz/sluzby/pocasi-p...
Tak to máme téměř stejné, akorát já vynechávám rodokmen a fota z předešlých svateb. Budu tam ještě dávat tombolu, něco o Viničním altánu, jelikož jej téměř nikdo nezná. Určitě dám i křížovku, jelikož tatínkové jsou křížovkami posedlí :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D no vidíš historie... no něco bych tam z toho dát mohla, tak na půl až jednu stránku :-D :-D ale až zítra, už to jdu zabalit ... tak papa ;-)
Dobrou noc ;-)
Profilova fotka
holky sem už nikdo asi nechodí, co? :-( není u vás nic nového?? :-)
Jee, ahoj adri, Ty máš novou fotkuuuuu!!!! Sorbon se na nás úúúúplně vy...., takže jenom my dvě jsme tu stálice ;-) . U nás nic nového, akorát jsme začali rozdávat oznámení a já si hraju s novinamai :-)
Profilova fotka
jasný, novou fotku :) změnila jsem image :-D no právě, nikdo sem nechce chodit!! :-S rozdáváš oznámení?? no to my ještě nic, ale snad jiý něco s tím uděláme. Já už svatební noviny sfoukla, nepsala jsem tam příliš tetxtu, bude to spíše o fotkách :-) a přeposlala jsem to kolegovi grafikovi, ať tomu dá novinový sestřih :-D takjsem zvědavá, jak mu to dopadne :-D a jak tvé oznamka, jak reaguje okolí?? 8-)
Také dávám novinám novinový sestřih :-D :-D :-D :-D , ale sama. Mám čas, tak si s tím hraju. Teď zrovna dělám stránky o nás dvou, tak si různě upravuji fotky - zemnšuji, zvětšuji, měním tvar, překrývám je a podobně, takže si s tím hraju. Textíky už mám zhruba napsané, akorát v květnu doplním menu a zasedací pořádek, aby mohli hosté nakouknout do novin, kdože je ta krásná slečna (šarmantní kluk), co sedí o čtyři židle vedle :-D 8-) . Přidám ještě pár vtipů a bude to. Ale nikam nespěchám, stejně je budeme tisknout doma až v červnu. Jo, oznámka se líbí. Přidala jsem k nim informační letáček, kde mají všechno ohledně srazu, darů, předběžného harmonogramu a zatím mám ohlasy, že je to velice praktická věc, aspoň mají všechno pohromadě a vědí jak to bude probíhat, kde si dáme sraza a podobně :-)
Profilova fotka
mirčo, to s tím info letáčkem jsi vymyslela parádně, to je fajn :-) je dobře, že je ohlas. To mě těší :-) svatební noviny budeme také postupně ještě doplňovat, nemám ještě naskenované některé fotografie z našeho dětství, nedostala jsem se pro ně ještě k našim. Ale jak říkáš, je času stále hodně ;-) Já spíš dostávám neustále dotazy na info ohledně svatebních darů, atd., takže koluje můj vytištěný papír, kde jsou všechny napsány, tak každý bloumá a vybírá. Dnes vybíraly holky v práci, vybraly si ložní prádlo a prostěradla... tak mě furt volaly k pc a ukazovaly co vybraly... jestli se mi to líbí, nbo nelíbí... nějak je to chytlo :-D
No, tak my dary nechceme, ale to už jsme psala. Kdyby někdo jo trval na tom, že chce koupit dar, tak mu pár tipů dám, ale...ložní prádlo kupuji franocouzské a toho je opravdu málo a navíc je dost drahé a v barvě růžovo-šedivé se shání blbě :-S . Vůbec nevím, co za dary poradím - nebo nám holt budou dary ležet ve skříni :-) .
Profilova fotka
francouzské prádlo doma máme, to jsem opravdu řekla, že nechceme. Mám jich tak na 6 převlečení. Ale chtěla jsem na peřiny pro hosty do hostinského pokoje, tak holky vybírají damaškové v modré barvě. Vypadalo to hezky, bude to věc, kterou využijeme. Od holek z práce jsem peníze nechtěla, na tohle se složí a mají klid :-) My zařízenou celou domácnost nemáme, takže u mě je škála výběru celkem vysoká... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?