Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Většinou marcipánové dorty jsou těžší - ten marcipán je těžký, tak se dává máslový krém ;-)
Profilova fotka
mirca: nojo, z malin... taky si to nedovedu moc představit... ale aspon má co zobat :-D :-N tak já budu náplň dohadovat zítra... jelikož ta poleva na něm zřejmě marcipánová nebude... tak jsem zvědavá, jak to dopadne... ale těch náplní existuje opravdu hrozně moc :-) naštěstí :-)
Teď jsme si vzpomněla, viděla jsem jahodovou kytku a my se budeme brát v měsíci jahod :-D :-D :-D . Neee, jahodová nebude, sežrala bych je cestou na obřad :-D :-D :-D . Jsem zvědavá, co napíšeš zítra o paní cukrářce ;-)
Profilova fotka
já jsem, mirco, zvedava jeste vic... co mi řeknou a co vůbec vse projednáme :-) kytky z jahod?? No my máme pole jahod... to bych měla teda kytici!! :-D
Pole jahod??? Jeeeeeee, to bych chtěla mííííííít ;-) . Bys mohla mít jahodovou svatbu :-)
Profilova fotka
v červnu jo, to by i šlo :-D jenže mít pole jahod, to není jen je zobat... já to pole nenávidím!! :-D
Adri, já Ti věříííííííím :-D :-D :-D :-D :-D . Nechtěla bych ho ani za nic, pouze jsem se nechala unést x-) 8-) .... Jahůdky mám ráda, ale ne za cenu pole :-D
Profilova fotka
:-D :-D tak to joooo ... já je teda jako můžu na všechny způsoby... ale jen na začátku sezóny pak už je nenávidím :-D :-D k té svatební kytici : trochu váhám mezi kalama a růžema... nejsem plně rozhodnutá. Teda byla jsem rozhodnutá pro růže, ale když tu občas vidím, jak nádherné kytice měly holky z kal... hlodá mě to :-)
Jo, kaly se líbí i mně, ale zase - už jsou téměř všude??? Co takhle kaly a frézie nebo kytka z frézii - budeme to mít v altánu, tak by se to hodilo. Frézie se mi moc líbí, jsou něžné a krásně voní x-) .
Profilova fotka
To máš pravdu, frézie jsou nádherné. Já hlavně a především toužím po kytici, která bude jemné, jednoduchá. Dávám přednost jednoduchosti a takové... neagresivnosti..? Hezké slovo :-D
Adri, opravdu hezké slovo :-D . Frézie u mně začínají vést...........uvidím, kdo bude jako první na cílové pásce do poloviny dubna :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak na ten závod jsem také zvědavá!! :-D
Článek se načítá
Mi povídej, já jsem zvědavá úúúúplně nejvííííííc!!!!! :-D :-D :-D :-D Zase noční?
Profilova fotka
jojo, noční ;-) ale za chvíli to zabalím a půjdu se natáhnout... až do rána nejlépe :-D Ty snad už také míříš spát, ne?? :-) abys byla zítra na studenty svěží :-D
Jojo, ještě jsem připravila jídlo na zítřek a jdu do hajan. Klidnou noční a zítra si odpočiň ;-)
Profilova fotka
děkuju... budu zítra odpočívat nákupy... a pak dám vědět, jak to dopadlo ;-) dobrou noc :-)
Profilova fotka
Holky..... já už mám zařízený dort!!! :-) No a pak jsme dnes ještě koupili v OP Prostějov vestičku, regatu a kapesníček. Boty a vhodnou košili jsme zatím nesehnali. A mám ode dneška nakoupeny ubrousky do košíčků. A pak jsme byli koupit papíry a obálky ve special. prodejně, kamarád nám začne tvořit oznamka. No a neodolala jsem v jednom zlatnictví nad jedním přívěskem a koupila ho... takže co na krk na svatbu už mám vyřešeno :-) A teď už nesmím utrácet :-D
Adri: Blahopřejiiiiiiiii!!! Bude dortík z obrázku? Jste teda dnes byli úspěšný ;-) . Boty a košili, to už seženete. Já dnes běhala po úřadech ohledně Daňového přiznání parntera - naštěstí vše bylo bez front, takže klídek a pohoda. Jo, koupila jsem nám skleničky - obyčejné štíhlé poctivé české šampusky, ještě koupím barvy na sklo a napíšu na ně naše jména. A zase jsem obcházela květinářství a možná to fakt budu frézie, nebo kombinace kaly a frézie :-)
Profilova fotka
Mirča: bude dortík z obrázku, tan třípatrový na etageru. Bude mít náplň tvarohovou a jogurtovou a vevnitř budou maliny a jahody :-) a potažený bude bílou cukrářskou hmotou a na něm dělané světle růžové marcip. růžičky a bude stuha kolem. No už se moc těším.. :-) Jojo, košile a kalhoty už budou v pohodě ;-) Takže budeš tvořit s barvičkama? Teeda... hezký!! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, respektive asi tu bude jenom mirča :-D přeju krásný večer ;-)
Profilova fotka
ahojky ;-)
Profilova fotka
jéééje... ahojky ;-)
Profilova fotka
máš volno??
Profilova fotka
já jsem ted v práci, mám noční :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Já měla dneska sraz s účetní kvůli daním a nakonec dobrý tak mi spadl kámen ze srdce :-) dneska jsme měly ochutnávku koláčku a minidortu od učňů s kobylis a byly dobrý tak je tam objedname vyjde to na polovic co v cukrárně a chutne :-) ale dort bude asi s cukrárny Kamel. Já už mám celou výzdobu na hostinu a skoro všechny přípravy hotový. V neděli máme sraz s fotografkou Podžornou tak jsem zvědavá tady si ji chválí. Docela ten čas letí jen to počasí se moc nesnaží.
Ahoj holčičky, nějak jsem si ani nevšimla, že zde běží komunikace =-) :-D ... Adri, dort bude určitě skvělý - zní to opravdu moooooc dobře ;-) !!! Počasí mi také leze lehce na nervy, ale nevybereme si :-S . Nekdy v březnu chodíme už bez bund, a včera jsem vytáhla opět zimní boty =-) =-) =-) !!!! A to jsme se v neděli vytěšovala, když jsem na nějakém keříku objevila první pupeny |-|
Profilova fotka
mirco: tak to nam na zahradce už kvetou kytičky!! :-D na ten drt se taky už těším, myslím že to zní velice dobře a ta cukrářka zněla dobře - jako že ví opravdu, o čem mluví 8-) scheli: teda vy nezahálíte :-) my už máme také hodně hotovo. Pár toho ale pece jen ještě chybí, ale to se zmákne :-)
Adri: Kytičky, joooo??? Proč v Praze už dva dny po sobě sněží =-) =-) =-) ? Kytička nikde žádná :-S . Určitě bude dort dobrý a je fajn, že máš z cukrářky příjemný pocit ;-) . Snažím se tvořit svatební noviny :-)
Profilova fotka
mirča: ty už jsi vlítla na svatební noviny jo?? a kolik toho už máš?? :-) já asi až zítra... dnes mě nějak už od odpoledne pobolívá hlava, tak na to nemám moc náladu.. kytičky kvetou - krokusy a ještě něco, ale to nevím jak se jmenuje :)
Profilova fotka
adri:hyacinty?? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?