Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
mirca:máš ji v mailu. Ještě nějakou?? ;-)
ahoj holky, Niki, už jsem Ti napsala ;-) . Jeee, mně se dnes nějak nic nechce dělat =-)
ahoj holky!! Mužu k vám?? :-)
Profilova fotka
Niki,já jí chci takyyyy,prosííím,prosííím smutně koukám :-( :-D :-D :-D Mirčo,mě se taky dnes nechce nic dělat,to bude asi tím,že jsem tááák děsně líná :-p :-D já jsem jak medvěd v tomhle počasí,už aby bylo jaro :-( to mě zas domu prozměnu nic nedostane :-D :-D
daniela60: Jasně, že můžeš. sorbonko: Niki mi posalal jenom tu samotnou Lucku. Ta s Petrem není v moc dobré kvalitě, ale ona nikde jinde nejde sehnat!!!! Asi budu muset napsat Vondráčkové :-)
stále nemohu vymyslet něco zajímavého na oznámko...a mám na to už jen týden.. :-N ...pak to prý vezme do rukou snoubenec.. 8-) 8-)
dan: Jo, holka, tak s tím Ti neporadím, také jsem nad tím hodně dlouho přemýšlela, jelikož sjem nechtěla žádné oznamují a dávají na vědomí a podobně.... Vymyslela jsem náš vlastní úplně jednoduchý textík, ale ten neprozradím, už by nebyl náš ;-) . Zkus nějakou obyčejnou větu nebo naopak nějakou část oblíbené písničky.
Profilova fotka
Mirčo a můžeš mi prosím poslat alespon tu samotnou? :-( :-D písnu ti meil do IP,ju?děkujiii x-) Vítám nově příchozí,ahojky Danielo ;-) :-N
sorbonko: Já už tvůj mail mám!
Profilova fotka
Jééé,no vidíš jak jsem blbá :-D :-D :-D :-D :-D
Máš ji tam ;-)
Profilova fotka
Mirčo ještě mi nic nepřišlo :-( :-( :-(
Článek se načítá
Tak chvilku počekj, určitě Ti to dorazí. Jdu to zkontrolovat ]-(
Jo, dávala jsem to jako přeposlané, tak snad to nemáš nastavené tak, že Ti to hned hodí do spamu =-) . Bude na začátku Fwd.
mirca-je to děsný!!já už koukala snad všade...a stále se mi nic nelíbí..... ]-( ..ale mám ještě ten týden... :-D
sorbon-díky za přivítání....a co ted řešíte?
dan: No, já koukla na pár oznámek a pak jsem to zabalila, protože se mi nelíbilo vůbec nic! Nechala jsem si to rozležet v hlavě a najednou z ničeho nic mě napadla celá formulace, ukázala jsem to partnerovi a bylo rozhodnuto. Akorát motto mi trvalo trošku déle, ale už je stoprocentní! Být tebou, už se vykašlu na internet a zkusím vytvořit něco sama ;-)
mirka-asi jo---nic jiného nezbývá....koukala jsem,že jsi taky z Prahy.. :-)
mirka-já se měla vdávat 20.6.ale z rodinných duvodu,jsem to musela přesunout na 13.6...nejdřív jsem to obrečela,ale ted už jsem v pohodě.....a kde to v Praze máte?
Já vím, že jste to měli, protože občas jsem si vás četla v 20.6. Teď chodíš do diskuze na 13.6. a kecáš tam mimo jiné i s holkou Biiba, se kterou si já píšu ve Viničním altánu - tam to budeme mít ;-) . Rytinu na prstýnku vám změnili bez problémů? Pokud nechceš mít pořád dokola omílané texty, tak Ti nic nezbývá. Hlavně, nevymýšlela bych nic složitého, jednoduchý textík je daleko efektnější!
Profilova fotka
miru:nejde to stáhnout :-(
daniel: A řešíme teď písničku Láska na 100 let, kterou zpívá Lucka Vondráčková a Petr Bende ;-)
niki: Tak nic, nevadí. Vlastně vadí, ale my s tím nic neuděláme ;-) ]-( . Asi fakt napíšu Vondráčkové :-D :-p
Profilova fotka
miru: s tím oznámkem máš pravdu. Ty, které nabízejí jsou nudné a okoukané. Není nad vlastní výrobu, jde hlavně o nápad ;-)
mirka-jak je ten svět malej!! :-D :-D ...prstýnky dáme předělat příští týden,on je mi stejně malej... |-| ..tak ho musim nechat upravit...nevim,jak to teda měřila,ale zásnubní mi dělala taky,tak nevím,jak to mohla splíst....a protože je to zlatnice mimo Prahu,tak je to takové složitější...... :-N ...mě snad nevyjde vubec nic!!!!
Profilova fotka
Mirčo,už to mám ;-) děkujii x-) ale tuto verzi mám taky,je strašně krátká a taková useklá :-( ;-( já se zkusim ještě pozeptat tady na beremku,třeba budeme mít štěstí :-N A kdyby náhodou jsem jí nesehnala,tak mám v záloze jednu moooc krásnou na prstýnkování :-N :-N :-N
niki: Jsem ráda, že si to nemyslím sama :-) . Nápadů mám plnou hlavu - alespoň na 5 svateb, ale já chci jenom jednu :-D daniela60: Nebuď pesimista!!!! ]-( Začni myslet pozitivně a uvidíš, že všechno bude jednodušší a hezčí ;-) . Na prstýnek máš ještě dosta času, stihne se to v pohodě. S tou velikostí se to stane, ale není to tragédie ;-)
mirca-jééé nápady....a k jakému tématu??
daniela: Já mám spoustu nápadů k naši svatbě - to, co se hodí k nám dvěma. Ale je toho tolik, že to nelze všechno zakomponovat. Vychází to z dokonalého poznání nás dvou, jelikož se známe už dlouho. Na druhou stranu mám ráda jednoduché věci, přesto vkusné - a taková bude naše svatba od oznámení až po oslavu ;-)
mirka-no,my budem mít taky doufám!!svatbu v klídku a pohodě...a také jsme spolu už dlouho..ted jde jen o to,dát to dohromady... :-D :-D ..ale stejně se už těším.....a pak se hned zase okřiknu,abych se netěšila,že zas bude nějakoj prušvih.... :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?