Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
kathus: jj, kdyz jsem je mela poprve, tak jsem si ani nezapla zip u kalhot... :-D
Profilova fotka
vcera sem dosla po pul 9 jeste sem to nemela poradne uschle me muj musel vyslikat celkem sranda :D
Profilova fotka
kathus: jj...to znam... :-D
Profilova fotka
ahoj jdu na chvíli za vámi :-)
Profilova fotka
jo no je to tu nejaky mrtvy :-)
Profilova fotka
smardik: ahojky mamino...:) co malej? spinka? kathus: jj, to je.. :-S
Profilova fotka
kaczka ahoj, malej spinká ale je nachlazený :-( rýma a v noci a ted ráno i kašlal
Profilova fotka
smardik: chudinka malinkej... :-( teplotku nemá?
Profilova fotka
kaczka teplotku naštěstí ne tak snad to tak zůstane, ale snáší to dobře. jen jak zakašle nebo si kýchne tak ho to někdy probudí
Profilova fotka
jejda chudacek malej... to nastesti muj malej od narozeni nic .. jeste ani ryma
Profilova fotka
kathus bud ráda :-), ono byl nachlazený můj chlap tak to asi chytl od něj :-(
Profilova fotka
smardik .. no to je mozny ... :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
smardik: jj, to asi jo... :-(
Nazdárek holky.. dneska jsem nakoupila mašličky na vývazky.. bílé se zlatým okrajem a červené.. sem zvědavá co z toho stvořím :-D Mamina na mě koukala jak na blázna, prej to ještě neviděla víc barev jak jednu.. ehm, stará škola :-N
kaczka: to samé s tou dovolenou říkal MP, když jsem mu řekla tu částku :-D
Profilova fotka
x_woman: gratuluji k nové práci ;-) smardík: ať se malej co nejdřív uzdraví. Mějte se krásně :-N
smardik: pročpak nemáš fotku??? :-(
no jéje, tady to vůbec nežije... :-( Tak já si tu budu asi kecat sama. Nevadí ;-( Do naší svatby zbývá 231 dní! :-)
Profilova fotka
ahoj holky x_woman admini mi fotku vymazali, mimi tam být nesmí a ještě jsem nestihla nějakou najít a vložit
Profilova fotka
nesmi ? a proc ? ... sou divni
Nazdárek holčeny,hezkou sobotu :-)
Profilova fotka
katus přišlo mi od adminů tohle Ahojky, foto z tvého profilu bylo smazáno, protože nesplňuje pravidla fóra v bodě: \"Použij prosím jenom své aktuální reálné foto (ne foto tvého dítěte, osobnosti, zvířátka ...) jinak bude smazáno\". Více zde: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
x_woman:ono je to tak,že teď momentálně jsem zaměstnaná a hledala jsem místečko,chtěla jsem jedno určitý,ale pořád mi řikali ať se ozvu další měsíc,že teď nemaj místo a já potřebovala už nutně změnu tak jsem se začala poohlížet i jindem jelikož jsem s tím prvním co jsem chtěla nepočítala.Nakonec jsem si našla úplně jiný místo,dala v dosavadní práci výpověď a slíbila,že nastoupím od ledna a ten týden s emi ozvali z toho mýho vysněnýho prvního!! Hlavně já jsem musela počítat s tím,že s platem půjdu hooooodně dolů,..... :-( :-( :-(
Profilova fotka
monnca: a co to tve vysnene mistecko? prece si to muzes jeste rozmyslet... :-) pokud by te to bavilo vic, tak bych nic neresila... ;-) smardik: to je blby s tou foteckou... furt lepsi nez ruzovy "nic"... :-|
kaczka: :-) ;-) vyřízeno telefonicky:)
Ahooj holkyy, tak jak víkendujete?? :-) jinak včera můj Peťka donesl od mamky super děrovačku rohovou a srdíčko a tak...a vlnkovaté nůžky...tak ještě koupit papír a pak se můžu pustit do dělání těch jmenovek na stůl...jinak jsem slyšela v rádiu , že zámek Milotice na svatby plně obsazen do října 09
sylvik.ahooooj,to je nějakej super zámek???, :-) ;-)
monca: Ale tak normální zámek Moni :-) natáčela se tam pohádka za humny je drak :-D
Na násš termín 6.6. tam mají plno od 10hod - 14,30 hodin...6 svateb....ty jo to se bude vdávat holeeek :-)
sylvi:aha,já myslela,že je nějakejkouzelnej,takhle obsazenej,hmmmmmmm :-) :-) já si ho vybavuju :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?