Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Adriene: Máš doma ICQ? Bylo by to psaní rychlejší.. :-D
Ale stejnak to byla náhoda se tam potkat... Já jsem jinak z Kladna a přítel právě z Roudnice. Seznámili jsme se kousek od Roudnice. U nás chatě... :-D
Nikita: Máš taky ICQ? :-) :-)
Mohly bychom si psát rychleji... Ale je to na Vás. :-)
Profilova fotka
Mám ICQ, pošlu ti ho na IP
Adriene: A kdy se vůbec vdáváš? :-)
Tak ju... ;-) :-)
Koukám, že jak rychle holky přišly, tak i odešly na ICQ...
Profilova fotka
Máš pravdu Mirco asi chtějí mít tajnou poštu. Ten víkend tak rychle utekl ach jo.
Profilova fotka
Neutekli, neutekli ... třebá já jsem tu furt :-D Přece bych vás neopustila... ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Tak to je dobře by nás tu pak bylo málo. Dneska jsem hledala nějakou dobrou a úměrně drahou kosmetičku na líčení. Nedávám si make-up takže to neumím a na fotkach bude obličej určitě vypadat lépe profesionálně naličeny jen nevím kolik je optimál cena..
Profilova fotka
CCa 800-1000 za profi líčení ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Scheli: to také dost záleží na vizážistce a na to, zda se necháš líčit v Praze nebo někde na okresních městech. Já nakonec zvolila cestu : kamarádka, která mě nalíčí. Zkusíme několik typů líčení a něco vybereme :-) rozhodně to nebudeme přehánět ;-)
Profilova fotka
Tak zkusím něco najít. Taky chci vypadat né moc nalíčeně. Přítelova sestra je budoucí kosmetička ale když jsme tam teď o víkendu byly a já chtěla poradit tak se ji nechtělo takže něco najdu doprošovat se nebudu.
Profilova fotka
holky, ale líčení by mělo být trochu výrazné, kvůli focení ;-)
Ahoj holky, jsem ráda, že tu jste ;-) . Také se vůbec nelíčím, tak jsem si zarezervovala holčinu, která mě učeše i nalíčí - dělá to běžně na svatby a plesy. Měsíc před svatbou jdu na zkoušku a řekla mi, ať se připravím, že budeme zkoušet všechno možné, dokud nebudu spokojená :-D :-D :-D
Profilova fotka
mirca:tak to je fajn, že bude experimentovat, než budeš spokojená hlavně ty, o to přece jde. Je to přece tvůj den, ne?? ;-) :-)
Profilova fotka
No já se určitě výrazně nalíčit nenechám. Výrazně nalíčená se sama sobě nelíbím, tak chci být vnitřně spokojená- především na vlastní svatbě- i kdyby to mělo být na úkor svatby ;-) ale líčení - to je to poslední, z čeho mám obavy :-D
Jééé, tak to je také nechci moc výrazné nalíčení - prostě tak, aby to vypadalo hezky jak na fotkách, tak ve skutečnosti ;-) . Spíš jsem zvědavá nu účesy - mám svou představu, ale nechám ji, ať si vyhraje ;-)
Profilova fotka
Já mám právě také větší obavy z účesu :-( mám "velké" představy a strach z výsledku! :-D
já se na každý ples češu sama, případně mi asistuje partner, ale ve svatební den se nechám hýčkat ;-) . Myslím, že pokud na zkoušce budu s nějakým účesem spokojená, tak pak už není čeho se bát ;-)
Profilova fotka
Zdravím :) kolik vám Vaše kadeřnice říkaly, že si účtují za zkoušku + účes v den D? Vůbec nemám představu a taky se budu nechávat česet..
Kaucul: Mám to za 2000 kč - zkouška i den D. Ve svatební den přijede na celé dopoledne k nám domů a učeše a nalíčí nejen mě, ale třeba i maminku, sestru,...jak si řekneme ;-)
Profilova fotka
Tak abych si připravila penízky, ta moje asi taky nebude o moc levnější, jen za stříhání chce 300,-. Ale zasejc za to je super :) Ale asi budu muset jet k ní, ještě sme se nedomlouvaly..
Domluv se s ní co nejdřív, aby pak měla volno ;-) . Mně to za tu cenu přijde celkem v pohodě. Nikam se ve svatební den nemusím hnát a nezáleží ji na tom, kolik lidí ve svatební den udělá :-)
Profilova fotka
To já už jí mám zarezervovanou, i na zkoušku, ale konkrétně o tomhle sme se ještě nebavily..
Ahoj všem! Jsem tu nová,prosím ujměte se mě :-) Náš den D. nás čeká 27.6.2009
Profilova fotka
klerfa:vízám tě!!Něco nám o sobě prozraď ;-)
Profilova fotka
Ahojda :) a taky se hnedka můžeš připojit k holkám do diskuse se stejným datumem svatby jako máš ty ;-)
kaucul: Tak to joooo :-) . Klerfa: Vítáme Tě a už jsi naše ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?