Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
A kdy máte svatbu Vy? :-)
ahoj elisko a ostatni :-)
Ahoj :)
tak povidej, kde to mate, jak to mate :-)
Tak budeme se brát 5.6.09 ve 12:30 hod v Roudnici nad Labem. Přítel mě požádal o ruku přesně na štědrý den... No, prostě nádhera... ;-) Už máme dost věcí zařízených, ale ještě nám něco chybí... :-) A co Ty?
tak to je nahoda, my mame taky 5.6.2009 ve 12:00 na zamku Sychrov a pritel me taky pozadal na Stedry den :-D
Tak to jsme se sešly pěkně. :-D :-D To je fakt náhoda. A jak to jinak celé plánujete? ;-)
Profilova fotka
Koukám, že se to tady rozjelo. Eliska:V Roudnici???Kde??? :-)
no mame nakonec dost lidi, ale chceme to brat v pohode, ne nijak nasnorene nebo se stresovat, proste normalka :-) obrad, hostina a pak oslava asi pro 40-50 lidi u nas na zahrade s pivem, muzikou a grilovanim masa + prasatko :-) co vy?
V Roudnici nad Labem na úřadu. Nejdřív jsme chtěli někde na zámečku, ale nakonec jsme se rozhodli pro úřad. Vždyť ono je to vlastně jedno, hlavně když budeme svoji :-D
eli a kolik vam je, muzu se zeptat? na fotecka vypadas mlade :-)
terezkap: No my bychom měli mít okolo 40 lidí, takže asi tak ňák v normálu.. :-) Sice všichni říkaj, že je to hodně lidí, ale já si myslím, že je to akorát! ;-) Jinak budeme mít grilování+opekání selátka.. ;-) :-)
Článek se načítá
jj ja taky, proste mame hodne kamaradu :-D takze i pocet lidi a jidlo se nam shoduje :-D
terezkap: Mně je 20 let a příteli 24... :) Sice mladí, ale jsme už spolu 5 let, takže jsme si řekli, že nemáme na co čekat... :-D
to je gol, me je taky 20 :-D priteli 26, 2,5 roku spol, pres 2 roky spolu bydlime :-) a chceme mimco :-)
My bychom po svatbě chtěli taky miminko... Tak jak tak koukám, tak jsme se sešly pěkně.. :-) Máš kdyžtak ICQ? ;-)
My spolu bydlíme rok... :-) Jsem zvědavá, jak se nám bude dařit miminko... ;-)
ja taky ;-) napisu ti ho do IP, ted jdu teda pryc, ale potom u ICQ budu ;-)
Tak super, tak večer na ICQ :-) Zatím Achojj
Profilova fotka
Teeeda, tady se to rozjelo :-D :-D já odpoledne prospala a mezitím tady taková diskuse ;-) Elisko, vy v Roudnici, my na Mělníku ;-)
adriene: Hezky, tak to je kousíček od sebe. :-) Popravdě jsme přemýšleli jestli v Roudnici nebo na Mělníku, ale nakonec jsme se rozhodli takhle. :-D
Profilova fotka
Nás je tu víc z Mělníka ;-) :-)
Tak to ju.. :-) Tak to Vám to tady budu kazit tou naší Roudnicí... :-D
Profilova fotka
Však jestli jste z Roudnice, tak to tam máte blíže ;-) Nikita je také z Mělníka... takže jsme tu všichni společně :-D
Profilova fotka
eli:co blázníš???Roudnici znám dobře, jezdila jsem tam 10 let, bývalej přítel tam má taťku a vdávala se tam moje kamarádka :-)
Profilova fotka
Eliska:kde bydlíš???
Roudnice je hezká. Seznámili jsme se tam s přítelem :-)
Profilova fotka
už to vidím, myslela jsem,že jsi z Roudnice, už to mám popletený. V Litoměřicích nemáte hezké obřadní místo???
Teď s přítelem bydlíme v Praze. Ale chceme se stěhovat do Roudnice teda spíš někde poblíž, chceme si postavit baráček :-)
Profilova fotka
eli: když jste se tam seznámili, tak to je jasný, že se tam musíte vzít ;-) Holky, vy máte všichni termín dřív jak já... já budu mít nervy i za vás :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?