Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Kamarádka říkala, že měli cca 40 lidí a že se jim přes polovina ,- co do svatby "vrazili" vrátila...
Profilova fotka
adri:my všechno máme, tak jsme všem řekli, že chceme koruny ;-)
Profilova fotka
Tak to byla prima svatební cesta :-)
Profilova fotka
:-) budete dělat hry, unášet nevěstu, házet kytku, vybírat do boty nebo tombolu atd.??? ;-)
Profilova fotka
hry: unesená bych být tedy nechtěla :-D , ale házet kytku budu určitě a vybírat do boty také. Ale budu ji mít jistě otevřenou, tak aby se mi zpět vůbec něco vrátilo :-D :-D
Profilova fotka
mně se totiž vůbec nezamlouvají ty tradiční věci. Budeme mít tombolu, karaoke, pár her a hlavně pro prcky balonky s héliem ;-) :-) Tak to snad každého zabaví :-)
Profilova fotka
Nejsem ráda středem pozornosti takže doufám že mě nic takového nečeká. Bude klasika talíř,polévka,dort možná ta bota na prachy a večer bude dj tak ten případnou nudu rozproudi ale doufám že nebude. Jinak žádné hry a vy? Máte něco v plánu?
Profilova fotka
Ahojky ;-) Tak mi taky určitě chceme jako svatební dar korunky :-N nechci aby se nám sešli 2 stejné žehličky atd.a navíc vše co potřebujeme tak máme ;-) Holky a jakou formou to chcete vybírat? já právě nevim,jak se to vybírá =-) Jestli do boty,nebo se ty prašulky dávají do blahopřání novomanželům =-) jsem z toho jelen :-D
Profilova fotka
no já jsem spíš na tu klasiku... bude se ještě rozbíjet talíř. Máme objednanou kapelu, jsou netradiční a nejsou nudní, takže se bude tančit a poslouchat. Žádná divočina, ani dechovka :-) ale chtěla jsem hudbu živou, trocha oživení ;-)
Profilova fotka
sorbon:my dáme do obálky s oznámkem ten veršík o penězích, snad to všichni pochopí ;-)
Profilova fotka
Já napíšu k pozvánkám takovou básničku že chceme peníze ať vědí co a jak. Jednu mám v albu tak se můžeš inspirovat.
Profilova fotka
Tu básničku jsem také chtěla dávat,ale oni už všichni vědí co chceme,tak tam nic dávat nebudem ;-) Ale mě spíš zajímalo,jakou formou se ty svatební dary (peníze) vybírají??? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dávají se do blahopřání :-)
Profilova fotka
Sorbon, normálně Ti dají svatební dar penízky v obálce. Většinou spolu s přáním :-) My právě máme seznam svat. darů a předejít tomu,aby se nám sešly dvě různé věci budeme předcházet právě tím seznamem. Hold si ty věci rozeberou a nakoupí. Když si nevyberou, můžou přinést peníze. Navíc se bude vybírat do střevíčku, tak bychom je mohli "stáhnout" i o prachy :-D
Profilova fotka
Holky,díkyyy :-N já jsem si to myslela,že se dávají k přání,ale jen jsem se chtěla ujistit ;-) :-N
Ahooooooj holky!!!!! Koukám, že se bavíte o penězích ;-) . My si také dary nepřejeme, pokud nám někdo finančně přispěje, je na něm. Nebudeme vybírat ani do střevíčku ani žádnou jinou formou, přijde mi to "zvláštní". Nezvu si hosty na svatbu kvůli penězům. Pokud budou chtít, můžou přispět v tombole, ale je to pouze na nich. Mohou si koupit lístek za 10ti korunu, ale také třeba za stovku, pokud budou chtít :-) . Každý to dělá jinak, nic proti tomu nemám. Když nedostaneme ani korunu, nic se nestane a na situaci to nic nezmění. Určitě nezchudneme ;-)
Profilova fotka
No to my jistě také nezchudneme, ale za finanční příspěvky budeme vděční. Mně vybírání do střevíčku "zvláštní" nepřijde, proto ho zařadíme :-)
Jasně, vždyť je to vaše svatba, tak ať je podle vašich představ ;-)
Profilova fotka
Sorbon: koukám Ti do alba, žes tam loupla svatební koláčky ze zkoušky... tak jaké byly??? ;-)
ahoj holky, muzu se pridat? ;-) :-)
Profilova fotka
jasně, ahojky :-) ;-)
Profilova fotka
vítej terezko :)
ahojky :-)
Ahoj holky. Koukám, že tady máte zajímavé diskuse. Doufám, že by Vám nevadilo, kdybych se k Vám přidala. S přítelem máme svatbu 5.6.09, tak už se oba dost těšíme. :)
Ahoj Eliško! Jasně, že nevadilo, přidej se k nám ;-)
Tak to jsem ráda, děkuju :-) Koukala jsem, že se tady rozebíralo co za svatební dar... Taky si myslím, že je lepší dát penízky než aby se pak sešly dva stejné dary... :-D
Určitě jsou nejlepší peníze, pokud domácnost novomanželů už je vybevená (třeba jako ta naše). Nebo se to pak dělá formou seznamu a pověří se tím někdo - třeba kamarádka nebo svědek. V září, když se brali naši kamarádi, tak jedna holka z party měla k dispozici od budoucí nevěsty seznam darů, rozeslala nám to mailem, my jsme si ze seznamu vybrali, nahlásili jsme jí to a ona to hned vyškrtla a dala ostatním vědět, že dar už je zamluvený a tudíž mají zúžený výběr. Dopadlo to dobře, nakonec dostali všechno a nic neměli dvakrát. Mně se to ovšem nelíbí, jelikož někdo může být třeba ve finanční tísní a ostatní budou vědět, že si vybral jenom "levný" dar. Když se dávají peníze, každý přispěje dle možností tak, aby jej to nezruinovalo :-)
Jo, jo...Taky si to myslím. My to taky chceme udělat formou penízků. Pro nás to je určitě mnohem lepší. Hlavně máme taky vybavený byt a všechno už máme dávno nakoupené, takže dvakrát věci fakt nechceme... :-) Všem jsme to už řekli a ještě u oznámení budeme mít basníčku, která to řekne za vše... :-D
U nás zatím o svatbě vědí pouze rodiče a svědkové, nikdo jiný ;-) . Nám nebude vadit, i když nepřinese nikdo nic. Neděláme to kvůli tomu, abychom vytáhli z hostů peníze :-)
U nás o tom vědí už všichni... :-) Hned jsme jim to řekli.. :) Tak to rozhodně. Já budu ráda, když vůbec dorazí... Hlavně když mi budou na blízku. ;-) To je pro mě to nejdůležitější.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?