Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Marki: Tak tato slečna má v albu dorty podkovy, za které bych Ty prachy i dala :-) : http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Nám řekli,že se u nich platí za pronájem sálu 3000,-ale když překročíme útratu nad 30000,-tak za pronájem neplatíme ;-) a to teda překročíme hravě :-( x-)
Profilova fotka
No to my bychom překročili naprosto. Počítám, že tam necháme tak 50 - 60 tisíc. Tak to máte dobrý :-)
Profilova fotka
V té restauraci kde budeme mít hostinu jsou naštěstí super ceny,takže doufám že se vejdem do 50000,-ale i s ubytovánim 40-ti hostů =-) ;-) x-)
Profilova fotka
To si děláš legraci, ne?? :-o kde ta restaurace je a jak se jmenuje?? :-)
Profilova fotka
Adri no jidlo mame taky od nich
Profilova fotka
http://www.e-party.cz/_a2001-svatebni... jinak mame takovouhle podkovu, jen od jine firmy...ale to samy..
Profilova fotka
Ahoj holky. Včera šlo na mě spaní nějak brzy :) sorbon cukrárna je ve francouzský blízko náměstí míru. Je z venku hrozně obyčejná ale dorty mají boží jak domácí i cukroví na vánoce byla super. Marki podkova vypadá hezky ale taky se mi to zda dost. My za to budeme mít patrovy dortik. V hotelu kde budeme mít hostinu taky nechtějí za pronájem a květinova výzdoba je od nich a že tam budeme mít večer i raut dostaneme novomanželske apartmá zdarma k dispozici na celý den což je super protože se tam ráno i obléknu obřadní síň je tak 30metrů od hotelu tak to dojdu pěšky ;-)
Profilova fotka
schell me to prijde taky hodne..ale zase rikali ze nedelaji z nahrazek, jen pravy maslo, prava mandlova hmota..a proto je to pry tak drahy..tak nevim :-) Snad to bude hostum chutnat tak jako nam..no pro moji babicku to bude stejne "umelotina, knedlik a hatla patla" :-D
Profilova fotka
schell no to mate bezvadny, ze to mate takhle zarizeny :-) My na raut hledame teprve no...
Profilova fotka
Ještě aby to vyšlo jak má. Nechtěla jsem kolonu aut doma není místo kde by se sešlo a vyjeli. Proto bude ráno sraz u hotelu pak přesun na obřad a zpátky. V Chvalský tvrzi je dobrý že je vše u sebe. A cenově to nebude taky snad moc hrozný. Předběžně 30000 oběd i s rautem pro 25 lidí.
Profilova fotka
schell no u nas tobude tak ze se pojede od nas z Milovic, to je od Benatek sedm kilaku. No a obe rodiny jedou z prahy
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už mi včera přišly dekorace, čokoládky, cilindr na auto pro ženicha, sponky a figurky na dort :) všechno krásný :-) mám radost :-D
Profilova fotka
->ardiene: a odkud jsi objednávala? :-)
Profilova fotka
objednavala jsem z: w...timidekor.com, ze w...svatebnidekorace.cz a z w...miadesign.cz Byla jsem moc spokojená, můžu doporučit :-)
Profilova fotka
jdu na to :-D těch www je už tolik, ale né všechny jsou spolehlivé..
Profilova fotka
no pravě ;-) tak ať uspěješ. Přítel měl včera pohádkový den. Já byla celý den v práci a on mi 4x volal. Jelikož postupně ppl přiváželo balíčky a on je přebíral a pak volal, že je zvědavý a zda může rozbalovat. Tak jsem mu to vždy povolila a on nadšeně tahal věci a pak zas volal zpátky, jak je to úžasný :-D :-D
Profilova fotka
adriene:co ti přišlo???Jsem zvědavá :-o ;-)
Profilova fotka
adriene:té jsem posílala ty fotky těch dortíků já ;-) :-D
Profilova fotka
Ty jo, to je fajn. Sice nadávají, že utrácíme, ale potom to rádi rozbalují a používají ;-)
Profilova fotka
Tak přišly čokoládky. Dnes něco nafotím a hodím to sem do alba. Pak přišla organza, cilindr na auto ženicha, sponky, naučnice, organza na zdobení lavic kostela, figurky na dort, přísavky. To je asi tak všechno :)
Profilova fotka
Teda, pěkně si utrácela :-D
Profilova fotka
no jooooo... pořádně jsem zamávala s účtem :-D :-D :-D zato už mám skoro všechno, tak jsem spokojená 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Utrácení je fajn aktivita. Mě udělala radost kamarádka půjčila mi figurky na dort a korunku do vlasů. Už máme taky všechny blbustky teď už jen zaplatit všechny služby.
Profilova fotka
Ty jo, já s objednáváním blbinek teprve začínám, ale těch možností je strašný hafo :-) a raději si to nechám poslat k rodičům, by se přítel asi divil a nadával :-D :-D :-D
Profilova fotka
před 14 dny jsem si dala do obálek různé částky peněz. Takže už máme vlastně "našetřeno". Teď ještě nějaké ty peníze navíc, co kdyby náhodou ;-)
Profilova fotka
Taky šetřime do obálek mám je v práci v trezoru aby mě nelákalo do nich zbytečně hrabat. Přála jsem si bublifuk,knihu hostů a dárky pro hosty ty už mám tak jsem spokojená.
Profilova fotka
Takový obálky by se mi taky hodily :-D jen do nich nemám co dát :-p
Profilova fotka
;-) já bych chtěla ušetřit na svatební cestu. Vím že od segry dostaneme svatební dar peníze na svatebku. Říká, že nechce nic shánět a tohle jistě užijeme :) tak jsme pro. Jinak kdo si řekne, tak předáváme seznam svatebních darů a můžou si vybrat a my si je odškrtneme :) docela už se svatebčané začínají ptát. A jak je to u vás, holky?? :-)
Profilova fotka
Dohodli jsme se že každý dá měsíčně pět tisíc do obálky takže náš rozpočet 70000 by jsme měly do června zvládnout. Doufám že na darech vybereme na nějakou hezkou svatební cestu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?