Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Sorbonko, ahoooooj! Psala jsem včera, že pokud chce někdo šatičky nebo prstýnky, tak jooooo. Ale jinak nic moc. Včera dopoledne to také bylo průchozí a vzhledem k tomu, že jsem byla jenom na čumendě, stačilo :-) .Také mám nějaké kupónky na slevu šatiček, rozdávali to tam na každém kroku. Ale nevyužiju je ;-) .
Profilova fotka
Sorbon: takže jsi spokojená s inspirací?? :) a do kterého salónu zajdeš a jaké šaty se Ti líbily?? :-)
Profilova fotka
No stánků s prstýnkama tam bylo hafo,ještě že už to máme za sebou 8-( prstýnky máme už od září :-D Adriene:No chtěla jsem se inspirovat výzdobou stolů,ale ty to měli tak nazdobený,že se mi to až nelíbilo 8-( já to chci mít úplně jednoduchý ;-) :-N Na šatky půjdeme mrknout do Adiny na P7 a do Bereniké na P5 ;-) x-) jsem zvědavá co vyberem :-D Jinak šaty se mi tam líbily skoro všechny,ale se svou figurou si nemůžu moc vybírat :-( :-D ale jasnou představu mám ;-)
Profilova fotka
sorbon: a jak by měly vypadat ty nej?? ;-) Já také nechci přehnanou výzdobu stolů. Mám také radši jednoduchost, ale součastně zachovat vkusnost :-)
Profilova fotka
Ahojky, jak jste se dneska měly???Něco nového?? :-)
Profilova fotka
Adriene:Šatky chci nějaké jednoduché,nejlépe s lodičkovým výstřihem =-) ty co mám uložené v albu (teda je jich tam víc),tak asi nějaký takový styl ;-) Nikita,ahojky ;-) Nového nic,jen že si půjdu příští víkend vybírat šatky :-N Já už bych tu svatbu měla nejraději za sebou :-D takových věcí na zařizování,mě trefí :-D :-D :-D
Profilova fotka
u mě nic, já jsem zase na noční :-D právě ve chvílích volna stříhám a skládám ze čtvrtek košíčky na koláčky :-) myslela jsem, že to půjde líp. Ale já se s tím nějak poperu :-D
Ahoj holkyyyy!!! Nestíhám - vařím, peču.... :-) . S partnerem jsme dnes rozhodli verzi prstýnků - uff. V týdnu se chci jít zeptat do jednoho zlatnictví, zda nám je vyrobí a pokud ano, naklušeme tam s partnerem a objednáme :-) . Mně se tam teda šatičky nelíbily, ale asi proto, že téměř všechny měly alespoň jednu vrstvu "záclonovou" s nějakou krajkou - nám se to nelíbí :-S . Sorbonko, přeji Ti aby sis vybrala ty nejhezčí šatičky, ať se partnerovi líbíš ;-)
Profilova fotka
Adriene:Tak at ti službička rychle uteče ;-) Já jsem si teda krabičky na výslužky koupila,páč kdybych je měla stříhat ze čtvrtek,tak nevim co by z toho vzniklo :-D :-D :-D Ted právě řešim,jestli dávat do výslužek i minizákusky a nebo jen koláčky =-) 8-( bojim se toho,že když bude léto,tak aby se to nerozteklo :-( ;-) ale asi zůstanem jen u koláčků,můžou bít rádi,že vůbec něco dostanou :-D :-D :-D
Profilova fotka
Sorbon, my budeme dávat takové ty "předvýslužky" ... hlavně sousedům, do práce, atd. Nebude se to týkat lidí, co pak budou zváni přímo na svatbu a k svatebnímu stolu. A budeme dávat jen koláčky. Co se týče výslužek po svatbě... tak to jim řeknu ať si rozeberou, co zbyde :-D :-D :-D
Já dám do výslužek i minizákusky :-) . Já už se totiž těším, jak je budu péct :-D . Nechtěla bych to řešit způsobem, ať si rozeberou, co zbyde. Jak to tak vidím, všichni by říkali, že nic nepotřebují a nehctějí... A také si neumím představit, jak po svatbě si hosté sami rozebírají jídlo =-) .Takhle hezky dostanou krabičku do ruky a půjdou 8-) .
Profilova fotka
Adriene:Já vůbec nevim,jaký je rozdíl v těch výslužkách.To pořád čtu "zvací koláčky,předvýslužky,výslužky a povýslužky"jsem z toho jelen :-D :-D :-D :-D :-D My máme v plánu den před svatbou donést koláčky do práce,sousedům atd.a den po svatbě je budeme dávat v penzionu (budeme tam všichni spát) hostům x-) teda doufám že neztvrdnou,nebo tak nějak =-) :-. x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už zažila na svatbách ledasco, někde nedávali žádnou výslužku, jinde každý dostal dorty, maso... a všechno možné. Dnes už to nebývá tak často pravidlem, že se všude dávají výslužky. Pamatuju si, jak jsme byli v létě na svatbě, dostali jsme domů výslužku a pak to doma stejně nikdo nejedl. Takže budu benevolentní a dám jim na výběr 8-)
Profilova fotka
Nio joooo Mirčo,kéž bych byla na to pečení natěšená jak ty :-D :-D :-D to by to lítalo ;-) :-D Holky,když už jsme u těch výslužek,kolik se vůbec do té krabičky dává těch koláčků? =-) Mirčo,my by jsme měli mít stejné krabičky (teda jestli je máš z obchůdku za 9,-)tak máme stejné =-) :-D tak porad,kolikpak jich tam dáš???????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Sorbonko, zvací koláčky, předvýslužky a věci podobné se u nás konat nebudou :-) . Každý dostane výslužku po svatbě, víc se s tím párat nebudu 8-) . Ať si s tím pak dělají, co chtějí. Ale jak znám naše kamarády, výslužky zbaští jedna radost :-D :-D .
Profilova fotka
Adriene:To je pravda ;-) já si třeba nepamatuju,že by se někdy dříve dávali minizákusky =-) vždycky jsem na svatbě dostala krabičku s koláčkama a bylo to :-D V létě jsme byli na Slovensku na svatbě kamarádů a ty zase nedávají koláčky,ale jen ty minizákusky :-. Myslim že v dnešní době je úplně jedno co se dá ;-)
Profilova fotka
Sorbon, já byla v létě na svatbě dvoum kamarádkám a Ti dávali do výslužky krabičky, kde sladké nebylo. Dostali jsme kus uzeného čuníka a řízky. Takže všude je to vážně různé... oni třeba kromě svatebního dortu žádné jiné sladkosti (ani koláčky) na svatbě neměli. A musím říct, že na to vážně stejně nebývá moc chuť. Každý si dá většinou kousek svatebního dortu, což bere jako povinnost k novomanželům a pak se někam "odvalí" :-D možná se sem tam zakousne pak nějaký ten svatební koláček... ale spíš se později jedí řízečky, gulášek... v červnu bývá většinou teplo, sladké roztéká a není taková chuť :-) Takže u nás bude pouze velký svatební dort a koláčky ;-)
Sorbonko, vůbec Ti neporadím, alespoň zatím ne. Máme stejné krabičky, to je jasné. Chci tam dát kousek dortíku, nějaké dva - tři minizákusky a pak několik kousků cukroví a koláčků. Samozřejmě, pokud to bude početnější rodina dám tam toho víc. Obvykle máme doma také hodně bonboniér, jelikož maminka přítele je zubní asistentka, tak je vždycky dostane v práci a dává nám je, tak jsem přemýšlela, že bych mohla udělat nějaké celofánové balíčky, do kterých bych dala různé bonbónky a dala to také do výslužkových krabiček. Takhle si každý přijde na své. Nechci za každou cenu zaplnit krabičku, o to nejde. Hlavně, ať se to do ní pohodlně nandává a moc se to nemačká...
Profilova fotka
Mirčo a jak dlouho vydrží ty koláčky "čerstvé" =-) když si je vyzvedneme den před svatbou a budeme je dávat někomu až den po svatbě,myslíš že to bude v pohodě?mohli by jsme je dát do lednice =-) x-)
Sorbonko: Koláčky myslíš ty kasické svatební koláčky s různými náplněmi? Tak ty vám vydrží podle druhu těsta - 3-21 dní. Kdybych si kupovala koláčky od nějaké firmy, určitě bych si koupila nějaké na zkoušku a otestovala bych si čerstvost. V lednici být nemusí. Podívej se kdekoli v obchoďáku nebo v pekařství - koláčky tam prodávají v těch umělohmotných průhledných krabičkách a vůbec nejsou v lednici, přesto krásně vydrží ;-)
Profilova fotka
Mirčo,jojo ;-) takové ty tvarohové,povidlové,jablečné,makové a malinké :-D Já si taky myslim,že by to nějakou dobu mohlo vydržet a kdyby náhodou to ztvrdlo,tak jim to dáme na žužlání :-D :-D :-D
Sorbonko, zapomněla jsi na ořechovéééééé!!!!!! Jasně, že vydrží a žužlání bude zajisté suprové :-D :-D :-D :-D . Živě si to umím představit :-D
Profilova fotka
No brácha mi ted v týdnu donesl nějaké koláčky (jako vzorky) a ty ořechové mi ale vůůbec nechutnali :-| Ale je pravda,že některým by v těch výslužkách mohli chybět,takže taky budou ;-) x-)
Profilova fotka
my jsme si nechávali dělat nedávno na zkoušku koláčky z jednoho pekařství a z jednoho cukrářství-pekařství a musím říct, že to byla až neuvěřitelná rozdílnost kvality ! :-| Z toho prvního byly suché, bez chuti, lehce připeklé :-( , z druhého výborné! Měkkounké ( vydržely měkké více než týden!), měly vysokou nádivku, sladké tak akorád, vzhledově nádherné a velikost supr malá. Takže už víme, kde budeme objednávat :-)
No jo, málo firem umí udělat dobrou ořechovou náplň. Možná byly hořké ořechy :-| . Partner také nemá rád ořechovou náplň z vlašských ořechů, tak kvůli němu dávám všude lískáče a to se pak olizuje až za ušima ;-) . Ale u objednaných koláčků to těžko ovlivníš :-S
Profilova fotka
Určitě je lěpší vyzkoušet z více pekařství,my to budeme dělat taky tak ;-) x-) Já už jdu do hajan,zítra zas do práce ]-( fůůůůůj :-( :-| Tak dobrou noc ;-)
Profilova fotka
dobrou noc :-)
Také jdu zítra do práce a za chvilku se valím do peřin :-) . Adri: Přeji klidnou noc a povedené krabičky ;-) Pa zítra a sladce se vyspěte...
Profilova fotka
děkuju, budu bdít za Vás obě :-D o krabičkách řeknu víc zítra ;-) , zatím to jde :-) Hezky se vyspinkejte :-)
Ahoj holkyyyy!! Adri, doufám, že na oddelení byl klid ;-) . Podej nám hlášení o krabičkách :-) Sorbonko, úplně vidím ty nadýchané koláčky s bohatou náplní ;-) . Vidíš, vydržely víc než týden, tak se nemusíš bát dvou dnů :-) . Praha je celá pod sněhem, u nás na okraji to vypadá hezky, ale v centru to je fujky fujky :-S .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?