Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
No asi se tam pujdu juknout,ale myslim si,že přijdu se stejným názorem jako vy :-| ;-) Mirčo a ty si budeš šít šaty sama? Nikita:Já jsem se koukala na 4M a žádné oznámko se mi tam nelíbilo :-( tak jsme si objednali od Stloukalových a už se nemůžu dočkat,až dorazí :-D
Sorbonko: Jojo, budu si je šít sama ;-) . Niki: Oznámka jsem vyrobila sama :-)
Profilova fotka
Mirčo:Nejsi Ferda mravenec????práce všeho druhu???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Sorbonku: Jseeeeeem :-D :-D :-D :-D . Do čeho se pustím, to mi jde, nemůžu za to :-D :-D :-D . Moje maminka mi říká, že sjem blbá, že se tím vším neživím... Ale já to dělám jenom jako koníčka sama pro sebe nebo pro rodinu ;-)
Profilova fotka
Ahoooooj holky :-D tak se hlásím do diskuze. Shrnutí: oznámka nám bude vyrábět kamarád, zítra nás přijde nafotit. Takže žádné 4M :-) , na veletrh jsem nakonec ráda, že jsem nešla, když to tu tak čtu. Postel byla jistě lepším řešením :-D Prstýnky totiž už máme, šaty mám, dekoraci jsem nakoupila, bublifuky neplánujeme... co že tam ještě měli?? spoustu lidí? Tak ty nechceme :-D Mirčo, ty si budeš šít šaty?? Tééééda... kdybych si je měla šít já, to by to dopadlo :-D
Profilova fotka
My budeme mít oznámko taky svoje, ale mám u 4M slevu, tak jsem ji chtěla někomu dát :-)
Niki: 4M má celkem hezká oznámka, ale vlastní je vlastní :-) . Adri: Anooooo, budu si šít šatyyyy!!! Šiju si téměř všechnooooo, zkušeností mám dost, tak se nebojím ;-) .
Profilova fotka
Mirčo, to věřím! Když to někdo umí, tak není problém A tak jako Ty (když má člověk vizi v hlavě) Ti to nikdo neušije :-)
Adri, to je pravda :-) . Přesto si někdy v dubnu obejdu svatební salony a vyzkouším si různé typy šatiček, abych měla představu, co mi bude stopro slušet a čeho se mám vyvarovat :-) . Máš noční?
Profilova fotka
Jojo, jsem na noční ;-) to je pravda, chce to ozkoušet a chytit i jinou inspiraci, než jen z obrázků :-)
Na jakém oddělení děláš, pokud to není tajné ;-) ? Noční musí být hrozně vyčerpávající :-S . Probdít noc je něco jiného, než být v práci a ještě mít starost o pacienty - uff, uff....
Profilova fotka
Já mám dvě práce ;-) Jednu na čtvrt úvazku (jednotka intenzivní péče) a druhou na celý úvazek (onkologii). Dnes jsem v té druhé :-)
Článek se načítá
Onkologie - ou ou... Máš tam dospěláky nebo dětičky? Kdyby tam byly dětičky, chtělo by se mi brečet :-(
Profilova fotka
adri: ty děláš v Praze???To jsou oddělení, kam se asi žádnej člověk nechce dostat. Obdivuji tě :-(
Profilova fotka
mirca:to jo, jak jde o děti, neudržím slzy. Ne, že by to u dospělých nebylo smutné, ale dětičky jsou takové bezmocné :-( :-( ;-(
Profilova fotka
Ano, v Praze. Nene, žádný děti. To bych asi nemohla. Nejmladší jsme měli tak 17, níž už ne. Jooo... sem asi nikdo nechce. Ale na druhou stranu, občas se tu sejde perfektní parta lidí - pacientů. Je tu radost dělat ;-)
Profilova fotka
Hlavně, když to dobře dopadne, viď :-)
Profilova fotka
to je nejdůležitější ;-) nikdo jim nic jiného nepřeje :-)
Profilova fotka
Neznám nic horšího než je bezmocnost, když máš nemocný dítě a je jedno, jestli je malý nebo dospělý. Malej se mi v 6 týdnech dusil a skončili jsme na JIPu, byl to nejhorší týden v mým životě, než jsme vypadli z nemocnice :-( :-( :-(
...sejde parfektní parta lidí - pacientů.... To se čte moooooc hezky ;-) . V práci se s Tebou nechci potkat :-) . My teď máme babičku v nemocnici =-) . Před týdnem ve středu jsem pohřbili tetu (babiččina dcera), tak to na ní nějak dolehlo a teď ve čtvrtek ji moje maminka našla doma úplně dezorientovanou, ani maminku nepoznala, tak šupajdila do nemocnice. Ale už jí je líp :-) .
Profilova fotka
to je pravda. Největší strach je vždy o dítě. Jsem ráda, že Vám to nakonec dobře dopadlo :-)
Profilova fotka
možná byla jen dehydratovaná, mirčo... to bývá u starších lidí nejčastější důvod dezorientace a zmatenosti. Je dobře, že už jí je líp :-) Nejhorší je být nemocný. Proto každému vždy přeji zdraví. Stavím ho na první místo x-)
Adri: Jo jo, asi dehydratace - musíme ji nutit pít. Teda já ne, mám to k ní 650 km :-) . Také stavím zdraví na první místo ;-) . Niki: Hlavně, že to dopadlo dobře! Koukala jsem Ti do alba - budeš mít vínovou svatbu?
Profilova fotka
mirca:změnila jsem barvu, v reatauraci mají tmavý dřevo a doplňky, tak jsem dala růžovo-bílo-lila-stříbrnou. Mám nějaké vínové věci, kdybys chtěla-ubrousky, písek, a látkové lístky růží ;-)
Niki: Ahaaaa, tak takhle.... No jo, vínová by byla s tmavým dřevem smutná, to je fakt... Světlejší barvy budou hezčí. Jeee, to jsem Tě tady měla potkat dřív, mohla jsem to od Tebe koupit. Zatím mám všechno, co potřebuji, ale kdybych se pak rozhodla ještě pro písek nebo lupínky, písnu ;-) .
Profilova fotka
oukey :-)
Valím do peřin, přeji všem dobrou noc a sladké snění ...... x-)
Profilova fotka
Teda holčiny,vy jste toho zase napovídaly ;-) :-D Adriene:Tak to tě obdivuju,za tvojí práci ;-) ale mít tam dětičky,tak nevim jestli bych to vůbec zvládla =-) ono i u dospěláků je to určitě na psychiku a natož u dětí :-( :-( :-( Nikita:To je určitě lepší,že jste změnily barvu svatby,jinak by jste to měli moooc tmavé,takhle to bude hnedka veselejší :-N To my budeme mít svatbu do žluta a penzion kde bude hostina,je taky žlutý x-) náhoda jak blázen :-D Mirčo:Ty už mě normálně ničím nepřekvapíš :-D i šaty si budeš šít :-N ;-) klobouk dolů. To já jsem vyučená švadlena (nikdy jsem se tim neživila) a jsem ráda,když si zkrátim kalhoty :-D :-D :-D
Profilova fotka
Mirčo,tak dobrouuuuuuuuuuu ;-) |-|
Profilova fotka
Ahojky ;-) Tak právě jsme se vrátily z veletrhu a musim teda říct,že se mi tam i celkem líbilo =-) a vůbec tam nebylo nerváno (právě proto jsem chtěla jít až v neděli) :-D Mám radost,už vim do kterých salonu půjdu vybírat šatky :-N Dnes večer tam mám zavolat a vypadá to že příští neděli půjdeme se skorošvagrovou zkoušet ;-) x-) P.S.A sleva na šaty taky nějaká bude-huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?