Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Panečku, ja nestííííháááám!!! se to dnes rozjelo jako bláááázen :-D :-D :-D . Ve Viničním altánu mám svatbu jáááááááá 8-) . Valentýna vůůůůbec neslavím, ale já mám stejně za chvilku narozky, takže..... 8-) . Kytky moc nedostávám (dky to bylo naposled???), ale nijak to neprožívám, kupuji si je sama :-D . Trika také koupím sama, také musí být bez přehnaných grafických aplikací, jinak by byla jako pyžamková 8-) . Učím stavební předměty :-) Adri: Sestřička, joooo??? Obdivuji a smekám ;-)
Profilova fotka
Děkuji za poklonu, ale já spíš smekám před tebou. V dnešní době učit... ;-) Také máme pár "nepovedených" triček na spaní... některé pak zabavuji na spaní i já :-D Ve Viničním altánu je to krásné... to budeš mít parádní svatbu!! :-)
Profilova fotka
Mirčo a kolikátého ji máš? že bych se na tebe přišla mrknout mám to přes kopec :-)
Děkuji, Adri ;-) . Učím ráda a s láskou, neumím si to představit jinak :-) . U nás jsou "nepovedená" trika hlavně od maminky a ségry partnera :-D . Já umím vybírat :-) . Svatbu budu hodnotit až PO, bude to určitě jeden velký trapas, aby bylo hooooodně veselo 8-) . Určitě se rozplácnu někde na šestém schodu cestou do altánu a u obřadu se zamyslím (pokud na mě někdo dlouze mluví, přestávám vnímat a zamýšlím se nad kravinami) a zapomenu říct ANO. Partner bude vyplašený a zbytek se bude smát :-D :-D :-D . Asi řeknu svědkovi,a by mě vždycky po půl minutě ze zadu nějak žďouchnul :-D :-D
Profilova fotka
Mirčo, to je dobře. Není nad učitelky, co to dělají s láskou. Já si také nedokážu jinou práci představit ;-) Já mám už také dopředu hororové myšlenky o absolutním kolapsu celého svatebního dne a především obřadu. Mám strach, že zapomenu svatební slib a že ze sebe nic nevymáčknu a pokud jo, tak to bude katasrofa :-S Budu si to asi muset někam napsat :-D
Profilova fotka
Mirčo:Ty jsi vážně číslo :-D :-D :-D už vidim,jak do tebe párkrát svědek zezadu "kopne" :-D :-D :-D
Adri: Svatební slib???? To nemáme :-) . Mně by se to líbilo, ale partner by byl určitě proti, ten by tam neřekl ani slovo, natož souvislou větu!!!! Pro mě to nejsou hororové přdstavy, pro mě jsou to legrační představy :-D :-D . mně by se nějaký trapásek líbil, nemám ráda strojenost, vážnost situace a oficiality :-) Scheli: Najeď na fotku a máš tam datum ;-) . Týden po vás :-)
Profilova fotka
:-D máme to v kostele, slib je povinný 8-) už mám dopředu strach že něco zkazím, na druhou stranu se už moc těším :-)
Profilova fotka
Holky jdu chrupkat.Zítra máme se svědkyní sraz před diplomatem v 11.hodin tak at jsem do růžova :-) dobrou noc a zítra se těším na pokračování :-) brouky
Adri: Do kostela se chodíme koukat na oblečky pro Jezulátko ;-) . Měla bych Ti od žáků zjistit nejlepší tahákové fintičky na slib :-D . Sorbonko: Kopat asi neee, asi mu dám do ruky nějaké nenápadné žďouchadlo (vůůůbec nevím, co by to mohlo být....). Ještě mám čtyři měsíce na přemýšlení :-) . Akorát to pak budu muset říct partnerovi, aby si nemyslel, že mě svědek žďouchá schválně, neotočil se a nějak se nerozvášnil :-D :-D :-D :-D :-D . Jo jo, legrace být musí, jinak by nebylo na co vzpomínat :-)
Profilova fotka
Jasná, mirčo, zjisti mi to a já to pak jistě použiju!! Jistota je jistota ... a znáš to, co si napíšeš do taháku pak většinou umíš 8-) Jo, už vidím to žďuchání a rozvášněného manžela jak mířenou trefou kolí protovníka :-D :-D
Profilova fotka
No to teda Mirčo přítele na to žduchání připrav,aby jsi pak neměla po svědkovi :-D :-D :-D Scheli:Tak brou noc ;-) ;-) ;-) a at něco na tom veletrhu pořídíš x-)
Článek se načítá
Scheli: Dobrou a máte hezké etikety na vínečko :-) . Na zítřek přeji úspěšný lov ;-) . Adri: Všechno zjistím a budu Tě informovat, neboj ;-) . S obsahem taháků máš naprostou pravdu!!! Vždycky jsem si napsala tahák, ale nikdy jsem ho nepotřebovala použít :-) . Také jsem is představila scénu s rozvášněným manželem a musela jsem se nahlas zasmát - to by byla komedie!!!!!! Asi bych šla do kolen a obřad bychom museli přerušit, dokud bych se nevysmála až do posledního malého smíškového záchvěvu :-D :-D :-D :-D :-D . Naštěstí, máme obřad jako poslední :-)
Sorbonko: Svědka si musím bránit, jinak bych neměla s kým chodit na kafíčko :-D :-p . Musela bych hledat nějakého jiného kamaráda a než by to prošlo procesem: žárlení - pidižárlení - nežárlení (vše ze strany partnera, ovšem nijak dramatické), půlrok by utekl ;-) . Svědek je prověřený :-D
Profilova fotka
:) mirčo, není nad dobré "kafíčkové" prověřené svědky :-D holky jdu do hajan (ne že bych tam předtím nebyla) ale mysím tím plně oficiálně se zavřenýma očima :-) zítra mě čeká noční jak vyšitá bez rozdílu nemoci či moci :-D tak to jdu naspat. Mějte se hezky a dobrou :-)
Profilova fotka
Teda tak to máš Mirčo skoromanžílka dooobře vycvičeného :-D nebo převychovaného? =-) :-D To ten můj by mě s kamarádem jen tak samotnou nepustil na kafe,to by musel asistovat u toho :-D :-D :-D A podotýkám že to není vůbec žádný žárlivec (na první pohled) :-D :-D :-D ale ohlídal by si mě na 100% :-N
Adri: Dobrou noc a krásně se vyspinkej :-) Sorbonko: Jsou za tím líta výcviku :-D :-D :-D :-D . Dávkovala jsem mu to postupně.... Potřebuji mít svobodu a volnost, jen tak jsem ochotná vracet se domu každý den k jednomu partnerovi. Jak mě začne partner omezovat, mé city ochladnou a vztah končí :-| . Partnerovi nějakou dobu trvalo než to pochopil a teď je vše naprosto v pohodě :-) . Mám svobodu a volnost a takhle to zůstane i po svatbě, jelikož jde o mou vnitřní svobodu 8-) . Naopak, já jsem se musela naučit "naoko" malinko žárlit, partnerovi se to líbí 8-) . On ví, že žárelní jenom hraju, ale dělá mu to dobře, tak proč ne :-) . Jsme dvojka k pohledání :-D :-D :-D Sorbonko, jdu plavat do sprchy a hají k partnerovi ;-) . Zítra se budu hlásit s informacemi ;-) . Dobrou noc a hezky se vyspi :-)
Profilova fotka
To je jasný volnost a vzájemná tolerance musí ve vztahu bít ;-) Tak Mirčo pááááááááá a taky zítra na veletrhu dobře pořid a nezapomen na info ;-) x-) Dobrou noc |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| ;-)
Profilova fotka
Ahojky Mirčo ;-) Tak jsem četla na diskuzi Viniční altán že veletrh nic moc? =-) =-) =-) No abych řekla pravdu,tak já tam taky nechci nic kupovat (teda jestli mě něco necvrnkne do nosu) ale třeba bych se tam mohla něčím inspirovat ;-) Co obchůdek,dobrý??? :-N ale je to tam hrozně malinký,vid?
Ahooooj holky!!!!! Hlásím postřehy z veletrhu!!!! Kdo tam půjde kvůli prstýnkům nebo slevám na šaty, asi uspěje :-) . Já jsem šla jenom na čumendu, ale téměř nic mě tam extra nenadchlo - ze všech šatiček se mi líbily tak patery, jinak mi přišly všechny hrozně těžké a moc přeplácané. Je to záležitost vkusu :-) .Chtěla jsem si osahat svatební šaty, což se stalo a to mě utvrdilo v přesvědčení, abych si je ušila sama 8-) . Na prstýnky jsem se koukala, ale vybírat bych tam nemohla - všude spousta lidí, další pár vám stepuje za zády ak kouká přes rameno....... Získala jsem inspiraci a určitě půjdeme raději do prodejny, abychom si mohli vybrat vklidu. Chtěla jsem koupit skleničky, ale když za obyčejné skleničky s nakresleným ženichem a nevěstou chtěli 780 kč, nechala jsem jim je tam! Styl kresby - mateřská škola, to zvládnu i sama :-D . Pak jsem přemýšlela o botičkách, ale ještě ráno jsem si uvědomila, že tam bude dav lidí a raději jsem nákup zavrhla. Udělala jsem dobře - zkoušet si boty na metru čtverečním a všude spousta lidí....raději půjdu do jejich prodejny a koupím. Také třeba nechápu, proč svatební bublifuky, které stojí na internetu 440 kč, na veletrhu prodávali za 550 kč??? Asi z něčeho musí zaplatit nájem ;-) . Po hodince a čtvrt jsme hotel opustily a vydaly jsem se s kamarádkou do Svatebního obchůdku. Paní velice příjemná, zdržely jsme se tam půl hodinu, koupila jsem krabičky na výslužky, na zákusky a nějakou dekoraci, skvěle jsme si s paní popovídaly a odcházela jsem s přesvědčením, že se tam určitě ještě vrátím :-) . Shrnutí: Od veletrhu jsem nic nečekala, tudíž mám neutrální názor :-) . Svatební obchůdek je super, byť se někomu bude zdát, že tam paní toho moc nemá... Já mu dávám jedničku ;-)
Profilova fotka
Ahojky, taky jsme dneska byli v Diplomatu a vůbec mě to nenadchlo. Jela jsem tam hlavně okoukat bolérka, ale 2500,- fakt nedám, když mi to samé Asap ušije za 800,- i s poštou. Jinak tlačenice, samý prstýnky a nic zajímavýho ]-(
Profilova fotka
Tak to tam snad zítra ani nepůjdu :-( ;-) Boty už mám,prstýnky už máme také,jen možná pozbírat trochu té inspirace,jak už jsem tu psala :-D Mirčo,ten obchůdek je určitě super a Paní je vážně milá a se vším poradí ;-) já tam určitě vyrazím taky ještě jednou,né-li vícekrát :-D
Profilova fotka
Ahoj holky
Profilova fotka
Ahojky Scheli ;-) Byla jsi taky na tom veletrhu??????? =-) x-)
Profilova fotka
Je odeslala jsem to nějak nečekaně. Veletrh nebyl žádný zázrak. Zakoupila jsem pět kusů bublifuku,a po hodině šla pryč.Prstýnky byly hezky ale lidí moc taky raději hupsnu do obchodu. A svatební obchůdek fajn koupila jsem si knihu hostů a nějaký krabičky na cukroví.
Profilova fotka
Určitě je lepší si prstýnky koupit někde v klidu a né aby ti slintal někdo cizí za krk :-D já bych tam ani pro prstýnky nešla,páč jsem si myslela že tam budou šílené davy a ceny taky asi nic moc :-S Chceme se tam jít podívat zítra odpoledne,to už by tam těch lidí mohlo bít méně :-. 8-(
Profilova fotka
Já myslím že lidu tam bude furt stejně,ale pro inspiraci a pro pocit jdi. Třeba tě neco zaujme.
Jeee, ahoj holky, jsem ráda, že nějsem sama, která není ve vytržení z veletrhu :-D :-D :-D . Sorbonko, pokud si chceš jít půjčovat šaty, posbírej si tam letáčky se slevami na půjčení. Třeba to využiješ ;-) . Jiank ooooopravdu nic!!! U jiných výrobků na slevy nevěřím, sice někde uvádějí slevu 10%, ale oni si to vždycky umí spočítat tak, aby se jim to sakra vyplatilo :-|
Profilova fotka
To víš že umí,ke mě chodí na barvu jedna co má salón dokonce jsem ji tam viděla říkala že ten stánek stojí 30000 tak to musí někde nahnat.
Profilova fotka
Holky, nebudete si některá objednávat oznámka ve 4M??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?