Menu Forum

Červen 2009 II.

(Zamčená)
16. dub 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Panečku, ja nestííííháááám!!! se to dnes rozjelo jako bláááázen emoticon emoticon emoticon .

Ve Viničním altánu mám svatbu jáááááááá emoticon .

Valentýna vůůůůbec neslavím, ale já mám stejně za chvilku narozky, takže..... emoticon . Kytky moc nedostávám (dky to bylo naposled???), ale nijak to neprožívám, kupuji si je sama emoticon .

Trika také koupím sama, také musí být bez přehnaných grafických aplikací, jinak by byla jako pyžamková emoticon .

Učím stavební předměty emoticon

Adri: Sestřička, joooo??? Obdivuji a smekám emoticon
13. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 Děkuji za poklonu, ale já spíš smekám před tebou. V dnešní době učit... emoticon

Také máme pár "nepovedených" triček na spaní... některé pak zabavuji na spaní i já emoticon
Ve Viničním altánu je to krásné... to budeš mít parádní svatbu!! emoticon
13. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 12. června 2009
    Vpraze na zámku Chvalská tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Mirčo a kolikátého ji máš? že bych se na tebe přišla mrknout mám to přes kopec emoticon
13. únor 2009 ve 22:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Děkuji, Adri emoticon . Učím ráda a s láskou, neumím si to představit jinak emoticon .

U nás jsou "nepovedená" trika hlavně od maminky a ségry partnera emoticon . Já umím vybírat emoticon .

Svatbu budu hodnotit až PO, bude to určitě jeden velký trapas, aby bylo hooooodně veselo emoticon . Určitě se rozplácnu někde na šestém schodu cestou do altánu a u obřadu se zamyslím (pokud na mě někdo dlouze mluví, přestávám vnímat a zamýšlím se nad kravinami) a zapomenu říct ANO. Partner bude vyplašený a zbytek se bude smát emoticon emoticon emoticon . Asi řeknu svědkovi,a by mě vždycky po půl minutě ze zadu nějak žďouchnul emoticon emoticon
13. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Mirčo, to je dobře. Není nad učitelky, co to dělají s láskou. Já si také nedokážu jinou práci představit emoticon

Já mám už také dopředu hororové myšlenky o absolutním kolapsu celého svatebního dne a především obřadu. Mám strach, že zapomenu svatební slib a že ze sebe nic nevymáčknu a pokud jo, tak to bude katasrofa emoticon
Budu si to asi muset někam napsat emoticon
13. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 26. června 2009
    V Hostivicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 Mirčo:Ty jsi vážně číslo emoticon emoticon emoticon už vidim,jak do tebe párkrát svědek zezadu "kopne" emoticon emoticon emoticon
13. únor 2009 ve 22:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri: Svatební slib???? To nemáme emoticon . Mně by se to líbilo, ale partner by byl určitě proti, ten by tam neřekl ani slovo, natož souvislou větu!!!! Pro mě to nejsou hororové přdstavy, pro mě jsou to legrační představy emoticon emoticon . mně by se nějaký trapásek líbil, nemám ráda strojenost, vážnost situace a oficiality emoticon

Scheli: Najeď na fotku a máš tam datum emoticon . Týden po vás emoticon
13. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 emoticon máme to v kostele, slib je povinný emoticon
už mám dopředu strach že něco zkazím, na druhou stranu se už moc těším emoticon
13. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Holky jdu chrupkat.Zítra máme se svědkyní sraz před diplomatem v 11.hodin tak at jsem do růžova emoticon dobrou noc a zítra se těším na pokračování emoticon brouky
13. únor 2009 ve 23:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri: Do kostela se chodíme koukat na oblečky pro Jezulátko emoticon . Měla bych Ti od žáků zjistit nejlepší tahákové fintičky na slib emoticon .

Sorbonko: Kopat asi neee, asi mu dám do ruky nějaké nenápadné žďouchadlo (vůůůbec nevím, co by to mohlo být....). Ještě mám čtyři měsíce na přemýšlení emoticon . Akorát to pak budu muset říct partnerovi, aby si nemyslel, že mě svědek žďouchá schválně, neotočil se a nějak se nerozvášnil emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon . Jo jo, legrace být musí, jinak by nebylo na co vzpomínat emoticon
13. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Jasná, mirčo, zjisti mi to a já to pak jistě použiju!! Jistota je jistota ... a znáš to, co si napíšeš do taháku pak většinou umíš emoticon
Jo, už vidím to žďuchání a rozvášněného manžela jak mířenou trefou kolí protovníka emoticon emoticon
13. únor 2009 ve 23:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 No to teda Mirčo přítele na to žduchání připrav,aby jsi pak neměla po svědkovi emoticon emoticon emoticon

Scheli:Tak brou noc emoticon emoticon emoticon a at něco na tom veletrhu pořídíš emoticon
13. únor 2009 ve 23:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Scheli: Dobrou a máte hezké etikety na vínečko emoticon . Na zítřek přeji úspěšný lov emoticon .

Adri: Všechno zjistím a budu Tě informovat, neboj emoticon . S obsahem taháků máš naprostou pravdu!!! Vždycky jsem si napsala tahák, ale nikdy jsem ho nepotřebovala použít emoticon .

Také jsem is představila scénu s rozvášněným manželem a musela jsem se nahlas zasmát - to by byla komedie!!!!!! Asi bych šla do kolen a obřad bychom museli přerušit, dokud bych se nevysmála až do posledního malého smíškového záchvěvu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon . Naštěstí, máme obřad jako poslední emoticon
13. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Sorbonko: Svědka si musím bránit, jinak bych neměla s kým chodit na kafíčko emoticon emoticon . Musela bych hledat nějakého jiného kamaráda a než by to prošlo procesem: žárlení - pidižárlení - nežárlení (vše ze strany partnera, ovšem nijak dramatické), půlrok by utekl emoticon . Svědek je prověřený emoticon
13. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 emoticon mirčo, není nad dobré "kafíčkové" prověřené svědky emoticon

holky jdu do hajan (ne že bych tam předtím nebyla) ale mysím tím plně oficiálně se zavřenýma očima emoticon
zítra mě čeká noční jak vyšitá bez rozdílu nemoci či moci emoticon tak to jdu naspat. Mějte se hezky a dobrou emoticon
13. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Teda tak to máš Mirčo skoromanžílka dooobře vycvičeného emoticon nebo převychovaného? emoticon emoticon

To ten můj by mě s kamarádem jen tak samotnou nepustil na kafe,to by musel asistovat u toho emoticon emoticon emoticon
A podotýkám že to není vůbec žádný žárlivec (na první pohled) emoticon emoticon emoticon ale ohlídal by si mě na 100% emoticon
13. únor 2009 ve 23:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri: Dobrou noc a krásně se vyspinkej emoticon

Sorbonko: Jsou za tím líta výcviku emoticon emoticon emoticon emoticon . Dávkovala jsem mu to postupně.... Potřebuji mít svobodu a volnost, jen tak jsem ochotná vracet se domu každý den k jednomu partnerovi. Jak mě začne partner omezovat, mé city ochladnou a vztah končí emoticon . Partnerovi nějakou dobu trvalo než to pochopil a teď je vše naprosto v pohodě emoticon . Mám svobodu a volnost a takhle to zůstane i po svatbě, jelikož jde o mou vnitřní svobodu emoticon . Naopak, já jsem se musela naučit "naoko" malinko žárlit, partnerovi se to líbí emoticon . On ví, že žárelní jenom hraju, ale dělá mu to dobře, tak proč ne emoticon . Jsme dvojka k pohledání emoticon emoticon emoticon

Sorbonko, jdu plavat do sprchy a hají k partnerovi emoticon . Zítra se budu hlásit s informacemi emoticon .
Dobrou noc a hezky se vyspi emoticon
13. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 To je jasný volnost a vzájemná tolerance musí ve vztahu bít emoticon

Tak Mirčo pááááááááá a taky zítra na veletrhu dobře pořid a nezapomen na info emoticon emoticon

Dobrou noc emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. únor 2009 ve 23:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Ahojky Mirčo emoticon

Tak jsem četla na diskuzi Viniční altán že veletrh nic moc? emoticon emoticon emoticon

No abych řekla pravdu,tak já tam taky nechci nic kupovat (teda jestli mě něco necvrnkne do nosu) ale třeba bych se tam mohla něčím inspirovat emoticon

Co obchůdek,dobrý??? emoticon ale je to tam hrozně malinký,vid?
14. únor 2009 v 18:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahooooj holky!!!!!

Hlásím postřehy z veletrhu!!!! Kdo tam půjde kvůli prstýnkům nebo slevám na šaty, asi uspěje emoticon . Já jsem šla jenom na čumendu, ale téměř nic mě tam extra nenadchlo - ze všech šatiček se mi líbily tak patery, jinak mi přišly všechny hrozně těžké a moc přeplácané. Je to záležitost vkusu emoticon .Chtěla jsem si osahat svatební šaty, což se stalo a to mě utvrdilo v přesvědčení, abych si je ušila sama emoticon . Na prstýnky jsem se koukala, ale vybírat bych tam nemohla - všude spousta lidí, další pár vám stepuje za zády ak kouká přes rameno....... Získala jsem inspiraci a určitě půjdeme raději do prodejny, abychom si mohli vybrat vklidu.
Chtěla jsem koupit skleničky, ale když za obyčejné skleničky s nakresleným ženichem a nevěstou chtěli 780 kč, nechala jsem jim je tam! Styl kresby - mateřská škola, to zvládnu i sama emoticon .
Pak jsem přemýšlela o botičkách, ale ještě ráno jsem si uvědomila, že tam bude dav lidí a raději jsem nákup zavrhla. Udělala jsem dobře - zkoušet si boty na metru čtverečním a všude spousta lidí....raději půjdu do jejich prodejny a koupím.
Také třeba nechápu, proč svatební bublifuky, které stojí na internetu 440 kč, na veletrhu prodávali za 550 kč??? Asi z něčeho musí zaplatit nájem emoticon .
Po hodince a čtvrt jsme hotel opustily a vydaly jsem se s kamarádkou do Svatebního obchůdku. Paní velice příjemná, zdržely jsme se tam půl hodinu, koupila jsem krabičky na výslužky, na zákusky a nějakou dekoraci, skvěle jsme si s paní popovídaly a odcházela jsem s přesvědčením, že se tam určitě ještě vrátím emoticon .

Shrnutí: Od veletrhu jsem nic nečekala, tudíž mám neutrální názor emoticon . Svatební obchůdek je super, byť se někomu bude zdát, že tam paní toho moc nemá... Já mu dávám jedničku emoticon
14. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Liblickém zámečku, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
 Ahojky, taky jsme dneska byli v Diplomatu a vůbec mě to nenadchlo. Jela jsem tam hlavně okoukat bolérka, ale 2500,- fakt nedám, když mi to samé Asap ušije za 800,- i s poštou. Jinak tlačenice, samý prstýnky a nic zajímavýho emoticon
14. únor 2009 v 18:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Tak to tam snad zítra ani nepůjdu emoticon emoticon

Boty už mám,prstýnky už máme také,jen možná pozbírat trochu té inspirace,jak už jsem tu psala emoticon

Mirčo,ten obchůdek je určitě super a Paní je vážně milá a se vším poradí emoticon já tam určitě vyrazím taky ještě jednou,né-li vícekrát emoticon
14. únor 2009 v 19:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Ahoj holky
14. únor 2009 v 19:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Ahojky Scheli emoticon

Byla jsi taky na tom veletrhu??????? emoticon emoticon
14. únor 2009 v 19:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Je odeslala jsem to nějak nečekaně. Veletrh nebyl žádný zázrak. Zakoupila jsem pět kusů bublifuku,a po hodině šla pryč.Prstýnky byly hezky ale lidí moc taky raději hupsnu do obchodu. A svatební obchůdek fajn koupila jsem si knihu hostů a nějaký krabičky na cukroví.
14. únor 2009 v 19:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Určitě je lepší si prstýnky koupit někde v klidu a né aby ti slintal někdo cizí za krk emoticon já bych tam ani pro prstýnky nešla,páč jsem si myslela že tam budou šílené davy a ceny taky asi nic moc emoticon

Chceme se tam jít podívat zítra odpoledne,to už by tam těch lidí mohlo bít méně emoticon emoticon
14. únor 2009 v 19:15  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Já myslím že lidu tam bude furt stejně,ale pro inspiraci a pro pocit jdi. Třeba tě neco zaujme.
14. únor 2009 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jeee, ahoj holky, jsem ráda, že nějsem sama, která není ve vytržení z veletrhu emoticon emoticon emoticon .

Sorbonko, pokud si chceš jít půjčovat šaty, posbírej si tam letáčky se slevami na půjčení. Třeba to využiješ emoticon . Jiank ooooopravdu nic!!! U jiných výrobků na slevy nevěřím, sice někde uvádějí slevu 10%, ale oni si to vždycky umí spočítat tak, aby se jim to sakra vyplatilo emoticon
14. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 To víš že umí,ke mě chodí na barvu jedna co má salón dokonce jsem ji tam viděla říkala že ten stánek stojí 30000 tak to musí někde nahnat.
14. únor 2009 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
 Holky, nebudete si některá objednávat oznámka ve 4M??
14. únor 2009 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.