Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) můžu se k Vám také přidat? V červnu mě to taky čeká tak at si mám s kým pokecat :-) zítra chci okouknout veletrh tak jsem zvědavá
Profilova fotka
Schell:To je jasnačka ;-) vítej mezi námi x-) Tak mám dalšího zvěda :-D :-D :-D zítra musíš podat nějaké info o veletrhu,páč abych se tam v neděli nevypravila zbytečně ;-) :-D :-D Mirčo:hurááááááááááááááááá,my se tu rozrůstáme :-D :-D :-D
Adrien: Teeeeda, hezky objednáváš, nakupuješ, utrácíš :-) Schellongova: VítámTě, pojď mezi nás, budeme jenom rády!!!! Delší přezdívku sis vymyslet nemohla ;-) ? Jednou se do toho zamotám a úplně Ti to zkomolím 8-) . Sorbonku: My si nebudeme povídat jenom ve dvou, no hurááááááááááá!!! S holčinama nám bude fajn, víc hlav víc ví :-) . Koukala jsi na seznam vystavovatelů? Já jsem teď doprohlížela stránky vystavovatelů, abych měla přehled. Vyšlo mi, že bych se mohla podívat na botky a pak to bude jedna veeeeelka čumenda na šatičky a prstýnky :-) .
Profilova fotka
Mirčo:Ale mě to nevadilo povídat si jen ve dvou,alespon jsem tě měla jen pro sebe :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nééé,ale určitě je super že nás tu bude víc,páč jak říkáš =-) víc hlav víc ví ;-) :-N Tak to já se jdu mrknout na ty vystavovatele 8-( jak jsem psala,nějaká sleva na šatičky by vůůůůůbec nebyla špatná :-D :-D :-D
Profilova fotka
A sorbon, jdeš omrknout vystavovatele nebo to, co vystavují??? :-D :-D :-D Holky, vážně jsem zvědavá, s čím teda jako zítra přijdete. Sorbon... no to já radši ještě příteli neříkala, že mi ho bude sundavat zubama... to by ho asi zabilo :-N musím na něj opatrně... už takhle mi každý nový nápad nejdříve zkoukne a pak jen něco zamručí, řekne upjatý "hezký" a jde se věnovat něčemu jinému. Na druhou stranu mi do toho zas nekecá :-D jen aby pak nebyl překvapený 8-) Jojo, utrácelajsem, poslední dobou nějak hodně :-N už bych se měla zastavit... jenže já to chci mít héééézkýýý :-D Holky máte smůlu, už tu hold nebudete samy ;-)
Profilova fotka
To jsem si nevymyslela tak se budu po svatbě jmenovat,nacvičuju :-) na veletrhu chci okouknout prstýnky mají tam mít i nějaké slevy do zlatnictví. Jinak taky zuřivě nakupuju. Už máme oblek pro ženich s CaA za bezva cenu 1990kč což je super,košili,kravatu a boty takže je komplet oblečen. Já jsem si z bazárku objednala šatky mám v plánu drobet je upravit a hlavně drobet zhubnout mám moc široký kšíry na korzetu :-p.Oznámko mám už z ledna byla sleva tak jsme ho objednali i z jmenovkama a pozvánkama ke stolu. :-)
Profilova fotka
to máš super budoucí příjmení :-D než tohle napíšeš... 8-) My sháněli oblek u Blažka, mají teď slevy, ale na přítele neměly velikost obleku, který se mu líbil. Takže tam naštvaně mrskal s ramínky a choval se jak tipický cholerik :-D já samozřejmě v klidu chodila za ním a ujišťovala ho, že to přece nevadí, že seženeme jinde.. nechtěl to moc pochopit :-D
Sorbonku, Ty sobečku!!!! :-D :-D :-D :-D Mně také nevadilo si povídat jenom s Tebou, ale s holkama to bude určitě také suprovéééé!!! Schellongova: Budu Ti muset vymyslet nějakou kratší, přesto hezkou varinatu :-) . Kdybych měla používat své příjmení po svatbě, tak se upíšete, jelikož budu mít příjmení partnera i to svoje - dorhromady 18 písmen plus dalších 9 písmen jméno 8-) . Adriene: Přítel je cholerik, jo?? Hm, ten můj v některých sitacích také, ale pouze vyjímečně ;-) . Můj partner nechce jít nic kupovat dřív než v květnu - prostě pohodář a mně je to jedno. Neumí se rozhodnout, zda chce vůbec něco nového nebo ne (všechno má doma)... a i kdyby se v květnu rozhodl, že chce nové všechno, tak půjdeme a koupíme to - má konfekční velikost, na něj se nakupuje dobře, takže jsem maximáááááálně v klidu 8-) . Sorbonku, tak Ty budeš šilhat po vystavovatelích, joooooo???? Mno, nevím, nevím, co Ti na to řekne partner :-D :-D :-p
Profilova fotka
klidně vymýšlej.Jsem ráda,že můžu svatební věcičky s někým rozebrat.Přítel už má hlavu jak pátrací balon co si všechno vymýšlím :-)
Profilova fotka
Mirčo, no přítel je cholerik, když mu něco nejde, nebo se něco nedaří. Jinak je na jistý věci až moc kliďas :-) Oblek si koupit musí, ten starý se mu prý nějak "srazil" :-D :-D Takže sháníme a sháníme :-) Budeš mít obě příjmení? Tak to je také dobrý... a plánuješ se v budoucnu podepisovat oběma, nebo to budeš nějak šidit... ?? :-p ;-) Přezdívku pro Schellongovou... Scheli ;-)
Profilova fotka
No holky co si o mě myslíte ]-( já a koukat po jiném,než po tom svém??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já jdu náhodou koukat po tom,co vystavují :-p :-p :-p :-N :-N :-N Schell:My jsme minulý rok kupovali oblek v tom "Vogele"je to na Zličíně a nevim jak se to píše 8-( :-D a byl zlevněný ze 4300,-na 2200,-taky super cena. Ale přítel si vsugeroval,že mu ty kalhoty nesluší a že chce oblek jiný ]-( :-| 8-( takže se budeme muset poohlédnout někde jinde :-( Ale v dubnu se chystáme do Polska (jen tak na čumendu) tak by jsme se mohli podívat tam,mají tam levné obleky a prý je to i dobrý matroš =-) ;-)
Profilova fotka
Adriene:Joooooo,to znám taky -"nějak srazil" :-D :-D :-D Jinak přezdívka je jasná Scheli,ju? ;-) :-N
Článek se načítá
Adriene: Plánuji se podepisovat poctivě :-) . Správně by se to ani šidit nemělo, jelikož obě jména jsou jakoby jedno a úzce spolu souvisí. Nechávám si své příjmení proto, abych ho také používala, není to pouze rozmar :-) . Patří ke mně od narození, tak proč se ho vzdávat :-) . Doteď jsem se podepisovala přéjmením a jménem, teď to bude příjmením a příjmením :-D :-D Ten můj je také cholerik pouze občas - v tu chvíli je úplně stejný jako jeho tatínek 8-) . Jo jo, oblečení s eněkdy srazí, když dlouho leží ve skříni, to jsou záhady 8-) Schellongova: Budeš asi Schelinka nebo Scheli (jak navrhuje adriene). Můj přítel rozhodně nemá hlavu jako pátrací balón, ten to nechává na mě. Ovšem, vždycky mi výslední varinatu schválí a má dobrý pocit, že NĚCO udělal :-D :-D . Hooodně čubrněl, když jsem mu řekla, že budeme mít tombolu nebo svatební noviny, ale nestihl ani protestovat, jelikož jsem ho hned zasypala všemi možnými nápady a připomínkami :-D :-D
Sorbonko: Raději ani nechtěj vědět, co si o tobě myslíme :-D :-D :-D :-D . zjistila bys pak, že je to jenom to nejlepší, stoupla by ti sláva do nosu a už by sis s námi nepsala!!!!!!! Chlapi si stěžují, že my si dovedeme vybírat hadry neskutečně dlouho, ale přála bych tomu svému jít nakupovat s někým jako je on!!!!! Když už dorazíme do nějakého krámu kupovat ať už kalhoty nebo mikinu nebo cokoli, obhlídneme regály a ve finále mi partner řekne, že on stejně dnes nemá náladu na zkoušení, takže jsme tam zbytečně!!!!! Bych ho v tu chvíli umlátila prvním ramínkem, které bych popadla!!!!!!! Ovšem, zachovám milý a přívětivý úsměv, zkusim ho alepsoň jendou přemluvit a pak uznám, že dnes opravdu není den vhodný ke zkoušení čehokoli :-D :-D :-D . Ale....když má náladu zkoušet, hned toho využiju a nakoupíme i to, pro co jsme původně nějeli 8-) .Také to máte doma takhle?
Profilova fotka
souhlasím :-) já ho raději nechci moc přepínat stačí když má občas pocit,že něco vymyslel nebo zařídil i když ho musím pochválit sám to zvládnul na matrice doma jsme to vyplnili a tam už kraloval beze mě,vyzvedl nějaký blbůstky ve svatebním obchodu a schválil a vyzvedl svatební víno a čokoládky i když se nejdřív tvářil co že si to vůbec vymýšlím za blbinky,ale nakonec se mu líbilo :-)
Profilova fotka
Sorbon, no v Polsku se prý nakupuje dobře. Však tam holky jezdí pro svatební šaty, obleky... za rozumné ceny. Jasný, že na veletrh jdeš okukovat co vystavují, že... jak jinak :-D to znám, když si chlap vsugeruje, že mu to nesluší, není s ním k vydržení :-) ten můj chce být zas stále chválen. Něco si koupí a pak pokaždé, když si to na sebe vezme, takl se mě ptá, jestli mu to sluší, jestli to není blbý... a když řeknu, že vypadá výborně, tak pozoruju, jak je spokojený a nadšený sám ze sebe a z dobrého nákupu :-D :-D mirčo, je fakt, že když si člověk podpis nacvičí, tak to jde pak samo. Já se ale v práci podepisuji každý den min. 100x... nedovedu si představit, jak bych to dělala... asi bych tam švihala nějaké zkratky 8-) Takže uplatňuješ na toho svého způsob "zahlcení nápady" a on pak pod nátlakem není schopen už reagovat, co?? :-D
Profilova fotka
Mirčo:Ten můj když má náladu jít nakupovat,tak bych nejraději zůstala doma :-| páč když ho to chytne,tak neví kdy přestat ]-( :-D :-D Ale když mám chut já jít nakupovat a on "nemá svůj den"tak bych ho nejraději zabila :-S to i kdybych měla na sobě prostěradlo,tak by mi to odkýval jak mi to tááák sluší,jen aby jsme co nejdřív vypadli z toho krámu 8-( 8-( :-D
Profilova fotka
mirčo, tak tohle znám! Občas by si na sebe nechal navlíct cokoliv a jindy hází ksichty a nehnu s ním, ač bych se sebevíc snažila. Ale dá se to pochopit, já také občas nemám náladu zkoušet oblečení ;-) Jenže to alespoň vím dopředu a netáhnu ho do obchodu, abych mu tuto "novinku" sdělila!! :-D
Profilova fotka
Tak naštěstí ten můj mi dopředu oznámí jestli je vhodná nálada či nikoliv :-) trička a svetry mám v oku tak to klidně koupím bez něj jen kalhoty musi samostatně.Většinou to je celkem ok,ale chválit se musí pořád to je fakt :-)
Profilova fotka
Holky a jak prožíváte Valentýna? Já jsem už dnes dostala kytku :-p :-D ale musela jsem si o ní říct (bych ho vážně zabila) :-D :-D :-D :-D :-D Jinak mě to vůbec nebere ;-)
Profilova fotka
tričko si také troufnu sama... ale nesmí tam být žádné nápisy a přehnané obrazce ... atd. Prostě jednoduché, klasické :-) jinak by si to na sebe nevzal 8-) kalhoty bych teda sama neriskla! to by jistě neklaplo :-)
Profilova fotka
sorbon ty budeš mít svatbu va Viničním altánu? Taky se mi líbil bydlím na žižkově tak by to bylo kousek,ale kvůli parkování a starším svatebčanům kterým by se hůř šlo jsme to přeorientovali na Chvalskou tvrz tam mají do obřadky i výtah a hostina bude o 30 metrů vedle tak se nebude muset někam jezdit :-)
Profilova fotka
tak Valentýna my nějak neslavíme... musím se přiznat 8-) ale minulý rok mi přinesl plyšáka a vonné svíčky ve tvaru srdíček v dárkovém balení... tak si šplhnul no.. :-) letos jsme si řekli, že budeme slavit jiné věci ;-)
Koukám, že každá máme odma CHLAPA!!!!! Toho nejúžasnějšího, jaký existujeme, milujeme jej až do bezvědomí, ale občas bychom jim daly přes držtičku (ovšem jenom v duchu) :-D :-D :-D . Adri: Také se každý den podepisuji hodně krát - jsem úča ;-) . A jsem hoooodně zvědavá, jak se mi obě jména vejdou do třídnice do malinkatého chlívečku :-D :-D . Mně funguje naprosto perfektně metoda zahlcení a odkývá mi všechno 8-) . Vlastně, ten můj rozhodl důležitou věc!!!! Nelíbí se mu přeplácané a hoooodně nazdobené svatební šaty, tudíž mi zúžil výběr ;-) Sorbonko: Pro sebe si chodím nakupovat sama. Vypadnu po jedné hodině z práce a razím si to na nákupy, pak se mu doma ukážu, co hezkého jsem si ulovila a musím dodat, že mooooc dlouho se to na mně neohřeje :-) . Scheli: Svatební víno a čokoládky mít nebudeme, asi jsme líná to zařizovat a navíc, mezi pozvanými hosty není moc těch, co jsou na víno ;-) . Máme divné hosty, coooo?
Profilova fotka
ale holky, jako co se týče kytky,jo?? Tak to jsme měli zrovna nedávno debatu, kdy já mu říkám: už si ani nepamatuju, kdy jsi mi dal naposledy kytku.. a on na to: co povidas, vzdyt jsem ti ji dal, kdyz jsem byl zadat o ruku! A ja na to: to neni pravda. To myslis jako tu kytku, co jsi prinesl me mamce, jo?? Tak ztichnul, premyslel a pak rika: nojo.... takze nyni od te doby ocekavam tu kytici kazdnym dnem :-D
Profilova fotka
Valentýna moc neprožíváme je v práci až do 23.hod tak jsme to 'oslavili' minulý týden večeří a je hotovo :-)
Profilova fotka
Scheli:Néééééé,nebudu ;-) jen jsem se na tu diskuzi šla juknout na Mirču :-N abych věděla s kým je mi nevěrná :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Chvalská Tvrz je hodně oblíbená,co jsem se tu dočetla ;-) to je super že hostinu budete mít hned vedle,my budeme mít hostinu 13km.od radnice ;-)ale jinak je to kousíček x-)
Profilova fotka
mirčo, a co učííííš?? :-) já jsem sestřička :-D mně se také nelíbí přezdobené šaty (flitry, korálky, volánky... atd) já radši jednoduchost. Jinak polovina našich hostů je spíš na víno a druhá půlka na pivo 8-) takže to bude veselý ;-) etikety ale dělat nebudeme, co nalejou, to nalejou :-D čokoládky jsem nakonec udělat nechala, jelikož je to přes e-shop - jinak bych se na to vykašlala :-)
Profilova fotka
aaach tak já jsem tě zahlídla písnutou a už jsem tě přiřadila :-) Já dostala kytičku naposled v lednu když přišel domů lehce pod obraz jako odpustek,ale vydržela asi tři neděle.
Profilova fotka
sorbon, 13 km je jak nic. To nám hostina vybouchla, tak teď sháníme nové prostory. Už máme jednu cennovou nabídku a teď čekáme ještě na jednu. Pak se rozhodneme 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?