Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Kostýmky jsou bléééé :-D a na padák nedojde ;-) . Sorbonku, na maminku budu myslet, Ty také mysli pozitivně a vše dobře dopadne ;-) . Mám uvařeno, upečeno, umyté nádobí a také půjdu za chvíly do hajan... Dobrou noc a pa pa. M.
Halooooo, kde jste kdoooo??? :-)
Profilova fotka
Ahojky Mirčo,jsem zde :-D No dnes jsme maminu odvezli a doufám že to bude vše pohodě :-( Dnes nám poslali vzorek našeho oznámení (jak bude vypadat před tiskem) a líbilo se nám to,tak jsem zvědavá kdy naše oznámka dorazí,ale myslim že to bude do pátku :-N Konečně další věc z krku :-N
Ahoj Ivčo :-) . S maminkou to dopadne dobře, neboj ;-) . Oznámko je hezké a s vašimi jmény bude určitě ještě hezčí :-) . My hlásíme pokrok - jeden svědek je zajištěný (partnerův) a tomu svému to oznámim zítra :-) . Bude další věc z krku. Také jsem se definitivně rozhodla, že dort bude ovocný a všera jsem použila poprvé recept na těsto, které bude na svatební dort a je opravdu vynikající x-) x-) . Partner si dal z toho koláčku ke snídani a pak zblajznul dva kousky i večer, což se stává hooooooodně zřídka :-) . Mám radost!!! V dubnu udělám dortík na nečisto - mňam .
Profilova fotka
Jéé tak to gratuluji ke svědkovi ;-) To já už mám svědkyni jasnou,bude to má kamarádka s kterou se známe od 3 let,takže skoro 26 let ;-) :-N No a přítel ještě nemá úplně jasno :-p :-D Teda Mirčo,ty jsi vážně šikula :-) neříkej mi,že si ještě sama budeš dělat dort a koláčky =-) ;-)
My jsem měli se svědkama jasno od první chvíle. Přítel má kamaráda, se kterým se znají od miminek a já mám kamaráda, se kterým se znám 4 roky, ale je hoooodně fajn a jsem supr kamarádi :-) . Máme dva kluky, jelikož moje maminka vyslovila přání, abychom za svědka neměli holku. Nepátrám proč, ale nebyl problém vyhovět :-) . Řekla mi to ještě kdysi dávno, asi před deseti lety, teď na to vůbec nepřišla řeč, ale tak nějak ji to chci splnit. Jasně, že si budu péct dortík, koláčky a cukroví sama :-) . Vaření mám ráda, ale pečení MILUJIIIIIIIIIII!!!!!!! Kdo jiný by mi to udělal podle mých představ? V tomto směru jsem náročná :-N . n azačátku března máme jarní prázdniny, tak bude zkouška koláčků a dortíku. Cukroví je jasné, to mám v malíčku :-) . Kdybych si mohla před svatbou vzít týden volna, tak si asi udělám všechno sama :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak to bude mít maminka radost,že jste jí to splnily ;-) Já fakt žasnu,já snad začnu chodit do nějaké kurzu na pečení :-D :-D :-D Mé hobby to teda není a přítel to naštěstí po mě nevyžaduje x-) ale je pravda,že si to uděláš podle tvých představ (přesně jak říkáš) :-D
Ani nevím, jestli si to maminka uvědomí, ale to je jedno :-) . Když tě pečení nebaví, tak se do toho nenuť, nemá to cenu. Mě to baví už od mala. Nijak přehnaně nepeču, pro nikoho cizího nic nedělám, akorát partnerovi vždycky upeču něco k snídani a hodně peču na Vánoce. Kdybych měla víc času, pekla bych dortíky od výmyslu světa, ale to bych se musela naučit fungovat 24 hodin bez spánku ;-) . Až se budu nudit, tak se na to třeba dám. Ale pro sebe si svatební dort udělám podle vlastních představ, chuti a podobně. Nemám ráda máslové krémy, proto nechci zadat dort cukrárně :-) . Četla jsem na diskuzi 26.6. že řešíte řazení při nástupu. Na hlavní stránce beremka je v sekci Články jeden věnovaný právě pořadí při nástupu, tak se třeba můžete inspirovat ;-)
Profilova fotka
Jéé děkuji,hned na to juknu ;-) Já jsem ted v takové fázi,že řeším 100 věcí najednou :-D :-D :-D
Z matriky jsem si ještě přinesla katalog Naše svatba a tam je psáno: V průvodu jdou svatebčané ve dvojicích tvořených mužem a ženou, ale zdaleka na vlastním (vlastní). První jde matka ženichova s ženichem. Následuje nevěstina matka se ženichovým otcem, po nich prarodiče manželského páru (a zase si jen pro tento průvod vymění partnery) a pokračují další svatební hostě. Společenský mrav praví, že jeden v páru má být z příbuzných či přátel nevěsty, druhý od ženicha. Předposledním párem jsou svědkové a tady platí výjimka, že mohou jít společně, i když jsou stejného pohlaví. Jako poslední kráčí nevěsta se svým otcem. Nemá-li otce, zastoupí ho blízký příbuzný nebo přítel (otce). Před obřadním stolem se páry vymění. Ženích stojí vedle nevěsty, za nimi svědci, pak rodiče nevěsty a ženicha. Existuje však i další způsob, kdy snoubenci vstupují do obřadní síně společně. Pak platí, že ženich a nevěsta vstupují jako první, za nimi svědkové, pak rodiče snoubenců a nakonec ostantí hosté. Také řeším milion věcí najednou, ale já to tak mám pořád :-D
Profilova fotka
Mirčo děkujůůůůůůůůůů :-D :-D :-D stejně tam budeme mít takový zmatek,že na nějaké řazení se můžu vykašlat :-p :-D :-D Hlavně aby jsme byli seřazeni my dva :-D :-D :-D Já jdu chrupat,pááááááááá |-| ;-)
Také jdu chrupat, ale neboj, ona si vás paní matrikářka seřadí :-D :-D :-D . Pa a dobrou.... ;-)
Článek se načítá
Ivčoooo, ahoooooj, píši ti neomluvenou absenci :-D :-D :-D :-D :-D . Mám odsportováno, spáchala jsme hygienu a ještě msuím jít pověsit prádlo na sušák :-) . A víš co???? Mám svědkaaaaaaa!!!!!!!!! Kamarád byl maximálně překvapený, že jsem si vybrala zrovna jeho :-) . Budeme mít za svědky hoooodně velké fešáky :-D
Profilova fotka
Mirčo,už jsem se dostavila :-D :-D :-D A dneska nic nepečeš? :-D Tak to gratuluji ke svědkovy ;-) teda ke svědkům,když to jsou fešáci :-D :-N No my jsme dnes byli nakupovat ve svatebním obchůdku nějaké dekorace na výzdobu stolů,já už bych si pomalu mohla otevřít obchod,jakou mám zbírku :-D :-D :-D
Ok, neomluvenou absenci omlouvám :-D Dneska nic nepeču, páč nevím, kdo by to jedl :-D . Máme ještě koláček od pondělí a minimálně dva-tři dny ještě vydrží, pečení bude až o víkendu 8-) . Do obchůdku chci jít také, ale už ani nevím, jak se jmenuje - to jsem celá já :-) . Půjdu tam až po veletrhu a ani nevím, co bych tam chtěla :-D . No, ale třeba si něco vyberu... Nemám k dekoraci stolů ještě nic a nějak mi to je zatím jedno :-D :-D :-D . Dekoraci chci zajistit v březnu, až se dohodnu v restauraci :-) .
Profilova fotka
Mirčo název obchůdku jsem ti napsala do IP,páč abych tu nedělala reklamu ;-) je to tam super,akorát je to tam moc malinký a nemají tam ještě takový výběr :-( Ale paní je moc ochotná a co namá na krámě,tak ti objedná :-D Já už mizim,tak pááááááááááá :-N Jo a mamina je v pořádku,tak mám radost :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Na maminku jsem myslela, jsem ráda, že je v pořádku. Ať se zotavuje rychle!!! Děkuji za odkaz a přeji dobrou noc :-) . Paaaaa
Profilova fotka
Ahojky Mirčo,tak kde se touláš? :-D :-D :-D Představ si,že mi mamina dnes ráno volala že jí propustí z nemocnice =-) Včera operace a dnes už jí pustily :-N sem koukala jak blázen jaký je to fofr :-D :-D :-D Ted zas dumám nad jinou věcí =-) Nevim jak to udělat :-( Když si necháme dělat dort,koláčky a minizákusky a vyzvedneme si je den před svatbou,tak se bojim aby to do druhého dne vydrželo :-. Myslela jsem si,že dort by jsme den předem mohli odvést do restauračky,kde by nám to mohli dát do nějaké velké lednice,ale ty koláčky a minizákusky bych potřebovala vzít domů,abych je mohla rozdělit do krabiček na výslužky. Ale zase budeme mít doma ty minizákusky a bojim se,když bude léto aby se nám to druhého dne nerozteklo :-( ;-( Mirčo prooooosim porad jak na to :-( :-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já mám ale problémy,vid? :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D :-N
Ahojky Ivčooooo!! Teprve v osm jsem přijela domů :-( . Pracovní povinnosti... A teď jsem tak nějak řešili s partnerem prstýnky. Asi v sobotu zajdeme do Invencie a zkusíme si nějaké vybrat... Hmmm, minizákusečky a koláčky... Koláčky vydrží i bez lednice, to je jasné a ty minizákusky se vám nevejdou do lednice? Nám by se asi vešly, kdybychom tam nic jiného neměli :-) . Asi budeme muset všechno před tím vypapat, aby tam byl prostor :-D . Zkusila bych to dát do sklepa. I v létě tam bývá chladno. Alespoň já jsem si na to zamluvila kamarádku - mají prostorný sklep a i když to k ní povezu přes celou Prahu, uskladním u ní cukroví i minizákusky. No, možná nechám ty minizákusky v lednici to by se tam mělo vejít. My budeme mít asi 20 krabiček s výslužkami, takže toho moc nebude.
Profilova fotka
Achooojky,tak mi už prstýnky máme naštěstí za sebou :-N ale přeju vám,at dobře pochodíte ;-) :-N x-) To je pravda,když vyklidíme lednici,tak ty minizákusky by jsme tam mohli narvat :-D ale mě jde jen o to,vzít ty koláčky a zákusky domů,tam je "nabalíčkovat"do krabic a asi bychom je odvezli zpátky do restauračky a hostům by jsme je dávali až druhý den po svatbě =-) =-) :-. :-. Jinak my budeme mít asi taky tak 25 krabiček ;-)
Já vůbec netuším, kdy budeme hostům krabičky dávat. Když bude vedro, tak to snad ani nebude mít cenu :-D . Uvidíme v červnu, třeba nakonec nebudou "klasické" výslužky, ale zvolíme něco jiného :-) . Ale nevím cooooooo :-D :-D . Půjdeš na veletrh? Ty už snad ani nepotřebuješ, páč už máš všechnoooooo!!! Já bych chtěla sehnat skleničky :-) . Půjdu do hajan. Pa paaaaaaa.
Profilova fotka
Holky, přidávám se k Vám jako červnovka 2009 ;-) Zítra míříme s přítelem na veletrh, ta jsem upřímně zvědavá, jaké to bude a především co tam bude! :-)
Ahojky adriene :-) . Vítám Tě mezi námi, jsem ráda, že k nám někdo zavítal :-) . Určitě pak napiš, zda jste něco ulovili na veletrhu ;-)
Profilova fotka
Tak holky... já ulovila velký kulový :( ležím doma s chřipkou a místo na veletrh jsem v posteli. A to jsem se tam tak těšila! Doufám, že bude mít někdo jiný těch zážitků více.. ;-)
Profilova fotka
Ahojky ;-) Jéééééé,Adriene vítej mezi námi :-D Mirčo,už tu nejsme tak samotinké ;-) :-N No my jsme se dneska domluvily s přítelem,mym bráchou a jeho nastávající,že na veletrh vyrazíme v neděli =-) Je pravda,že já tam ani tolik jít nepotřebuji (jak psala Mirča) mám toho hafo,ale třeba tam ulovim nějaký slevový kupon na šaty 8-( :-D :-D :-D tak potom poreferuji ;-) x-)
Ahojky, jeee Adriene, tak to mě mrzííí, že Tě položila chřipajzna :-S . Ma Ti pak budeme vyprávět, jooo ;-) ? Holky, já jdu zítra a pak vám všechno poreferuji, nebojte :-) . A asi zajdu i do toho svatebního obchůdku, když už budu na Evropské :-)
Profilova fotka
Mirčo,tak určitě hned zítra hod info o tom veletrhu,abych věděla do čeho jdu :-D :-D :-D :-D :-D A do toho obchůdku taky určitě zajdi,sice je to tam malinký,ale něco tam určitě objevíš a když nee,tak pani ti to určitě objedná ;-) ale super na tom je,že si všechno můžeš osahat a omrknout na vlastní oči,než když to objednáváš přes net ;-) x-) Já jsem myslela,že nám dnes dorazí ty svatební oznámení a ještě nic nepřišlo :-( :-( :-( ale co,času dost :-D Adriene:Ted je to období chřipek,já si tím taky minulý týden prošla :-| je to hnus ]-( ]-( :-N
Hned, jak zítra dorazím, sednu k počítači a píšu své postřehy a úlovky, spolehněte se!!!!! Také mám ráda, když si můžu věci osahat před tím, než si to objednám přes internet. Chci krabičky na výslužky a ještě něco, ale zatímnevím co :-D
Profilova fotka
Jéééé holky, děkuji za přivítání :-D Tak já s chřipkou doma nezahálím, ne veletrh sice nemůžu, ale objednala jsem si přes net podvazek ebay a pak nějakou svatební dekoraci. Ale mám s nima dobrou zkušennost, tak doufám, že to bude opravdu tak jako na obrázku, jinak nevim... :-S Ale snad jo :) nechaal jsem vyrobit čokoládky s jmény a datumem, pak objednala nějaké přísavky, organzu, klobouk na kapotu auta pro ženicha a ... a to je asi vše :) Holky, pořádně to na tom veletrhu monitorujte 8-) , už se těším na info!!! :-)
Profilova fotka
Mirčo,tak zítra budu čekat u PC na info a nehnu se od něj dokud nějaké info (z veletrhu) nepřijde :-D :-D :-D Krabičky na výslužky jsem v tom obchůdku taky koupila za 9,- a kupovala jsem jich 25,jen si je musim poskládat,ale na to je taky času hafoooooooo :-D Adri:Tak podvazek jsem si koupila v tom obchůdku,ale vůbec nevim co s nim 8-( páč když příteli řekla moje mamina že musí nevěstě sundat podvazek zubama,tak on řekl,že se tam nebude ztrapnovat :-| :-D tak jedině že bych si ho nasadila na hlavu,místo věnečku :-D :-D :-D abych ho užila :-D :-N :-D :-N :-D :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?