Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
x-woman: Původně jsem chtěla klasický kancelářský papír jenom ve smetanové barvě, ale to neměli. Ukázala mi pak tento - je malinko vyšší gramáže než kancelářský a má na sobě trošičku strukturu, ale velice jemnou. Určitě tam někde budete mít prodejnu s takovým papírem. Jakou vlastně chceš barvu?
Profilova fotka
Mirčo,já chci kytičku ze slunečnic,nějaké co se mi líbí,mám uložené v albu ;-) Já bych ty obálky možná zvládla,ale už ted mám pocit že nestíhám jiné věci a do toho ještě obálky. No uvidím,jak na tom budu s časem =-) Horší je,že pořád nemám představu jaké vybrat svatební oznámení :-( ;-( :-|
Sorbonku, já tě nelámu, aby sis obálky dělala sama... Někdo má času víc, někdo méně. Kdybych měla na přípravy pouze říjen, listopad a prosinec 2008 - bylo by všechno koupené, protože jsem neměla ani špetičku času!!! Ale teď je to už v pohodě. Jasně, nejdřív oznámko, pak obálku. Koukala jsem na tvé kytičky - slunečnice miluji!!!!! Ale ani k jednomu z nás nejde žlutá barva :-| . Já přemýšlím, že to budou kaly nebo růže nebo tulipány - ještě nevím. V pondělí jsem šla kolem jednoho květinářství a představ si, že tam měli kaly - 1 ks za 15 kč!!!! Čubrněla jsem jako blázen a 7 jsme si jich koupila do vázy - hodí se nám do obýváků. Proč se nevdávám teď ;-) ?
Profilova fotka
Kaly jsou taky krásný a za 15 kč.se jen tak nevidí ;-) Já už jdu chrupat,tak ahojky a dobrou noc x-) |-|
Dobrou......
Zdravím všechny nebo žeby jenom sebe ;-) . Už to tak vypadá, že si píši sama se sebou :-D :-D . No nic, hezky plánujte, svatbujte, plkejte, já jdu rotopedovat ;-) .
Kokám, že sem už nikdo nechodí, jenom já :-D :-D :-D . Všichni se odstěhovali někam....do Humpolce :-D :-D :-D ? No nic, tak i já jdu jinam. Pa paaaa a hezké plánování....
Profilova fotka
Ahojky Mirčo,do Humpolce nee,jen o 2 patra víš :-D :-D :-D no vypadá to,že tak v neděli už by jsme mohli konečně bydlet,jak normální lidi 8-( :-D a pak se mě tu nezbavíš :-p :-p :-D x-) A jak pokračují přípravy?máš něco nového? =-) páá ;-)
Jeeee sorbonku :-) . Nemám nic nového, páč mám spooooooustu času :-D :-D :-D . Holka, já ti ani nevím, co bych měla ještě připravovat a to nemám tééééměř nic. Ale hlavně, že klídek a teplíčko 8-) . Ještě musíme něco připravovat? Já myslela, že už máme všechno. Teda, kromě prstýnků, šatiček, botiček, košile, kytky, rautíku, hudby, výzdoby, dortíčků, koláčků, cukrovíčka,.... :-D :-D :-D Pááá.
Profilova fotka
Mirčo,ty se máš,že už nemáš co připravovat :-D já příští týden začnu dělat zas na svatebních novinách =-)a zatim stále nevim,jaké vybrat oznámení ]-( ;-) nešlo by to bez něj?:-D :-D :-D No a na šatičky se chystám až tak v tom březnu,můj brácha se bude ženit 3 týdny přede mnou,takže do salonu vtrhnu se svou budoucí švagrovou :-N a maminou ;-) Jinak všechnu výzdobu také ještě nemám,ale ted 1.2.09.u nás na Praze 6 otevírají svatební obchůdek,tak raději než abych si to objednávala přes net,tak zajdu do toho obchůdku a všechno si osahám :-D
No jooo, ještě nám k tomu málu, co jsem vyjmenovala také chybí svatební noviny :-D :-D :-D . Taková drobnost :-D . Jo jo, o tom obchůdku vím a také se tam chystám. I když....já vlastně moc dekorací nechci :-D . Jsem nějaká divná, ba přímo praštěná :-D :-D . Jasně, půjde to i bez oznámení, prostě to všem řeknete a je to. K čemu nějaké oznámení, stejně to každý někam založí a znovu na něj koukne až bude přerovnávat šuplíky tak za 10 let :-D :-D . Nebo napiště všem sms-ku, to teď "frčí" :-)
mirca :-D dobrý nápad s těma smskama :-D Jinak jsem se dneska holky dověděla, že budu teta!!! Juchůůůůůůůůůůů x-) Teda doufám, že se nic nepos*** jako u druhé sestry nedávno... :-(
Článek se načítá
já to mám pro dnešek za 147 ;-)
Profilova fotka
Ahojky ;-) Mirčo:Já jsem si dělala srandu,že bych svatební oznámení úplně vyškrtla :-D Já si myslim,že to k té svatbě prostě patří =-) X woman:Moooc ti gratuluji-tetičko ;-) :-N
Ahoj sorbon: Vždyť já jsem si také dělala legraci s tou sms-kou, ale nebylo by to k zahození :-D ... Vyjde to maxilevně a pokud někdo vše zařizuje na poslední chvíli... ;-) . Ale to není náš případ, že 8-) ? Nám teď přípravy na svatbu trošku znepříjemnilo nečekané úmrtí v rodině (maminčina sestra, zrovna dnes by jí bylo 56 let), tak nějak nemám energii něco tvořit. V úterý jedu na Slovensko na pohřeb ;-( . No nic, ale život jde dál a sluníčko zase vyleze... Už jste úplně přestěhovaní? x-women: Také blahopřeji ;-)
Profilova fotka
Ahojky ;-) Mirco,tak to mě moc mrzí :-( ;-( ale jak píšeš,život jde dál :-( ale je to hrozný 56 let :-( Jinak dnes už v novém bytě budeme spát :-N sice nám v tom starém ještě nějaké věci zůstanou,ale máme ještě týden na to,aby jsme vše přestěhovali x-)
Ahojky :-) No jo, život jde dál.... Dnes jsme zase vyrobila několik obálek, už mi zvýbá jenom pár... Ale ty udělám, až budu přesně vědět složení hostů. Koho zvát nebudeme, ten dostane oznámení pouze v obyčejné obálce. Nevím, zda by Česká pošta zvládla doručit naše hezké obálky bez poškození :-| . To stěhování jste hezky zvládli - my jsme to absolvovali už dvakrát a vždycky to byla rychlovka - už to máme natrénované ;-) .
Profilova fotka
Ahojky Mirčo :-N Tak to s tebou souhlasim a Českou poštu bych raději neriskovala :-| No stěhování jsme zvládli jen díky tomu,že včera naběhla část rodiny (asi 8 nás tu bylo) a to by jsi viděla,jak to tu lítalo :-D
Ahojky :-) . Tak to je supr, že vám rodina pomohla, dostanou za to na svatbě napapat :-D . Kdy se chystáš do nového obchůdku se vším možným i nemožným? Já až někdy příští týden nebo možná až po veletrhu. Zítra odjíždím na Slovesnko a vrátím se až v sobotu ráno, takže nebude čas.
Ahojky :-) . Koukám, že za čtyři dny nikdo nenapsal ani řádeček :-| .
Ahoj, nějak není čásek... Pořád jen samá práce, na zábavu nějak není čas, a když už je, tak je to čas strávený mimo internet 8-) Jinak děkuji za gratulace, ale nechala bych to až na později - asi za 7 a půl měsíce ;-)
Profilova fotka
Jééé ahojky Mirčo ;-) Já čekala na tebe až se vrátíš,páč jinak bych si tu psala jenom sama se sebou :-D :-D :-D Včera jsem zas koukala na svatební oznámení a rozhodla jsem se,že to vůbec nebudu řešit =-) prostě nějaké vyberu a je to :-D stejně to každý hnedka doma založý někam do šuplete ]-( :-D
Ahoj holkyyyy!!! Sorbon: S tím svatebním oznámením máš naprostou pravdu!!! Také máme pouze jednoduché, nic extra! Sice jsem si s ním vyhrála, ale když je čas, tak proč ne. Kdybch ho neměla, tak ho objednám, to je jasné :-) . Jsem zvědavá, jaké nakonec vybereš, pak se pochlub ;-) X_women: Práce, práce, práce.....to už musíte být milionáři!!!!!!!! Také netrávím veškerý čas u internetu, to by mi bylo líto. Divím se holkám, které tady prokrafají celé dny =-) ?!?!? Ale občas se můžeš stavit a napsat aspoň větičku ;-)
Profilova fotka
Mirčo,kde se dneska touláš??? ;-) :-D
Sorbonku, jsem tadyyy!!!!! Jezdila jsem na rotopedu a teď kuchtím na zítřek - dělám koláček pro partnera ke snídani a peču si pangasiuse k obědu :-) .
Profilova fotka
Teda ty ještě takhle večer cvičíš a kuchtíš? x-) to jsi dobrá ;-) Já jsem právě objednala svatební oznámení,v albu mám ukázku jak bude vypadat x-) Vůbec jsem nevěděla jaké si vybrat a takové jaké bych chtěla jsem nikde neviděla :-( Ale na konec jsem spokojená a přítel taky :-D Jen mě mrzí,že nebude ladit s barvou svatby ;-( i když vlastně joo,svatba bude žluto-bílá a oznámení bílé,tak to jde :-D ;-) x-)
Jo jo, jsem akční až do poslední vteřiny :-D :-D :-D . Oznámení hezké, sice mě nesedí zlaté písmo, ale vám se bude k svatbě hodit. Ty kytičky jsou jakoby slunečnice a bílá barva je neutrální ;-) . Hlavně, není přeplácané, takže pohodičkaaaa!!! A o starost méně, viď ;-) ? Na jiném vláknu jsme četla, že půjdeš v padáku, tak to chci viděěěět :-D :-D . Určo nakonec vybereš nějaké hezké šatičky ;-)
Profilova fotka
Mě se právě líbí,že není přeplácané ;-) jsem ráda,že další věc mám za sebou x-) No to jsem si dělala srandu,teda spíš můj brácha si ze mě dělal srandu,prdlouš jeden :-D :-D :-D ale pro jistotu ten padák si nechám v záloze :-D :-D
Bych tě chtěla v tom padáku vidět :-D . Jinak, já jsem pro kařdou legraci, takže kdybych měla stejně prdlého chlapa, neváhala bych jít v padáku, ať je pořádná legrace :-D :-D :-D . Nidky jsem si nevysnila SVŮJ velký den v bílých šatech s nějakými oficialitami 8-) . Jsme spíš pro recesi a legraci, ale udělám kompromis kvůli partnerovi ;-) .
Profilova fotka
Mirčo,tak to s tebou naprosto souhlasim :-) já když si představim ty bílé šaty-brrrrrr,ale v čem jiném se vdávat :-D nějaký kostýmek to nee :-| A kdyby náhodou zvítězil padák,tak ty budeš první,komu ukážu foto :-D :-D :-D Já jdu do hajan |-| zítra vezeme mou Maminu do nemocnice,jde na operaci s kýlou-tak bojim,bojim :-( Tak dobrou noc a páááááááá ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?