Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Holky, tak už mám všech 6 velkých - rodiče a svědci a začala jsem dělat na malých - jedu nadplán :-D
mirca: jsi dobrá... AŽ já s tím začnu, tak budu mít podplán asi :-D
Jde mi to pomalu, páš si s tím moc hraju, ale když já je chci mít hezoučkéééé :-)
Ahoj holky, tak včera jsem jich udělala dohromady 11 a na dalších 10 jsme si vše připravila, musím to jenom sešít, tak to bude hotové hned. Jdu se do tho pustit, jelikož jste všechny ještě asi někde v práááááci ;-)
Profilova fotka
Já už jsem z práce doma,ahojky ;-) Teda Mirca ty jedeš a to jsi tu psala,že jich budeš dělat 5 týdně? (jestli se nemýlím) :-D :-D :-D
Ivčo ahojky!! Ne ne, psala jsem 5 za den ;-) . To byl počet, který byl reálný. Když udělám víc, tím líp. Odpoledne jsem byla odhodlána vrhnout se na další kusy, ale nějak jsem zalezla do pelíšku a vzbudila jsem se po třech hodinách :-D :-D :-D . Ovšem, Pak jsem se na vývazky vrhla a udělala těch 10 a na dalších deset to mám na zítřek připravené. Jak jsi se rozhodla s oznámením ;-) ?
Profilova fotka
Ahojky,tak to jsem popletla =-) Ted jsem právě koukala na oznámení na netu a žádné se mi nelíbilo 8-( Já vůbec nemám představu,jaké oznámení by se mi líbilo :-( :-| :-) Vyrábět ho asi nebudu,vůbec se nevyznám v těch speciálních papírech a z obyč čtvrtky ho vyrábět nechci 8-( x-) Hledala jsem nějaké do žluta (nejlépe se slunečnicemi)a žádné jsem neobjevila.Ale svatba bude žluto-bílá,tak by oznamko mohlo bít bílé :-. :-N
Žádné se Ti nelíbí???? Panečku, tak to je tragéééédie, co budeš dělat????? Hm, nemáš někoho, kdo by ti to uměl navrhnout! Nebo zkusit tu holky tady z beremka, jak umí různá hezká oznámení, třeba by ti navrhla něco. :-)
Profilova fotka
Co budu dělat????půjdu si to hodit :-D :-D :-D Néé já snad něco objevim,času dost x-) Já jdu do hajan,dnes mám za sebou 12-ctku a zítra jdu zas do práce ]-( ]-( :-D tak páááááááá ;-)
Pa pááááá! Fujky, 12-ctka ]-( .
Ahoj holkyyyy!!! Hlásím, že už mám všechny vývazky, uff ;-) . Bylo to docela zdlouhavé, ale jsou hezké, partner mi je pochválil :-) . Zítra je vyfotím. Teď asi budu dávat dohromady písničky, ze kterých uděláme taneční bloky a vypálíme je na CD.
Za celý večer nikdo? Hm, asi se všichni věnují předmanželským aktivitám ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooojky Mirco,ne ne já se věnuji stěhovacím aktivitám :-D Stěhujem se s přízemí do druhého patra,takže ted nebude tolik času tu vysedávat :-( Zítra budem malovat,to mám vážně radost ]-( :-| x-) Jéé,ty už máš vývazky?No ty jsi ale šikula.Už se těšim,až je sem hodíš ;-)
Ahoooj!!! Jeeee, malování - to ja miluji!!!!! Malovala bych pořád a přítel vždycky jen kulí oči :-D :-D :-D . Malovali jsme v létě 2007 celý byt a loni v létě znovu, jelikož jsme se rozhodla úplně změnit barvičky v bytečku. Teď to tady máme podle našich představ, líbí se mi to, ale partner se hned po malování zeptal, zda to vydrží déle než rok :-D :-D :-D . Copak to můžu vědět takhle dopředu???? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jé Mirco a nechceš se zítra stavit? já ti tu štětku (váleček) s radostí přenechám :-D :-D :-D No,ted máme světle oranžovou barvu a v novém bytečku bude sytě žlutá,jsem zvědavá jak to bude vypadat =-) x-)
Jasně, stavím se :-D . Beru štětku i váleček, umím to s obojím ;-) . Bude jenom sytě žlutá a nic k tomu? My nemáme žádný pokoj pouze jednobarevný 8-) . O jaký pokoj jde - obývák?
Profilova fotka
No původně jsem to chtěla oranžovo-žluté,tak to má kamarádka a moooc se mi to líbí :-N ale nechtěla jsem se opičit,tak to bude jen žluté (ložnice). Druhý pokoj bude světle zelený,třetí ještě nevíme a předsín a kuchyn bude do oranžova a koupelna a záchod taky nevíme :-( Prostě to bude takový MIŠ MAŠ :-D :-D
Jo, žluto-oranžová je dobrááááááá!!! Asi před čtyřmi lety jsme měli žlutý obývák a pořád nám tam "něco" chybělo... Hodili jsme doprostřed dvou protilehlých stěn svislý oranžový pruh a bylo to to pravé!!! Nádhera, každému se to líbilo, ale jak jsme se přestěhovali, chtěli jsme změnu ;-) . V současném bytečku máme žluto-oranžovou předsíň. Vymalováno je žlutě plus kousek jedné stěny šedivou barvou a máme tam oranžové doplňky a svetle žlutý koberec. Kuchyň máme světle zelenou a obývák...no jo, moje oblíbená kombinace: smetanovo-vínová, proto i svatba v těchto barvách ;-) ;-)
Profilova fotka
Mirco a proč jsi šla na úču,měla jsi jít na malířku pokojů a byla by jsi ve svém živlu :-D :-D :-D Já se docela bojim takhle experimentovat,raději zůstanu jen u té žluté =-) =-) x-) Tak já už mizim,zítra máme hooooodně práce :-( ach jo,pořád práce,práce,práce ]-( ]-( :-D :-D tak pááááááá.
Páč, já bych se mohla živit čímkoli, mám šikovné ruce, ale mě baví být účou a tyhle rukodělné věcičky mám jkao koníčka ;-) ;-) . Dobrou a ať se vám dílko zítra povede ;-) . Paaa
Profilova fotka
Ahojky Mirco,tak dnešek jsme přežily 8-( já to malování táááák nemám ráda :-| :-( :-D Zítra ještě budeme dělat druhou vrstvu ]-( Jinak 1 pokoj žlutý,2 pokoj pastelově zelený,3 stále nevíme :-S koupelna a záchod šeříkový,předsín světle oranžová a kuchyn trochu tmavší oranžová-no prostě to u nás bude vypadat jak v cirkuse :-D :-D :-D
Ahojky Ivčo, čest práci ;-) !!!! BArvičky jsou dobré, ždáný cirkus!!! Nejste přece nemocnice nebo úřad, aby jste tam měli bílé stěny :-) . Hezky jste to zvládli, ja jsem dnes ležela, jelikož se o mě pokouší angína, tak ji to nechci dovolit ;-) .
Profilova fotka
Přesně tak,bílá se mi na stěnách také nelíbí :-| Tak když už,tak už :-D Jéé angína fůůůůj,tak se s tou mrškou poper ;-)
Peru se s ní seč mi síly stačí a zdá se, že vyhrávám ;-) . Už včera jsem měla podezření, ale dnes ráno jsem se vzbudila s knedlíkem v krku a nemohla polykat - nastoupilo kloktadlo a ustoupilo to, tak uvidím. Teplota mi kolíše kolem 37, chvilku víc, chvilku míň. Ale zítra jdu do práce a čekají mě 4 hodiny mluvení, tak snad mi to neublíží ;-) . Zítra nejdeš do práce, že budete zase malovat?
Profilova fotka
Tak se co nejdřív uzdrav ;-) Zítra máme dovču,aby jsme to konečně měly hotové x-) po práci bych malovat asi nemohla,páč bych na to neviděla :-D
Jo, jdu ještě připravit do krabiček jídlo na zítřek pro sebe i partnera. dám si spršku a zalezu do pelíšku ;-) . Clatně nééé, ještě musím uvařit čajíček do termosky ;-) . Ať se vám zítra všechno povede dotáhnout do konce. Pa paaaaa a dobrou noc.
Profilova fotka
Tak páááááá,dobrou noc a hezké sny ;-)
Ahoj Ivčo, doufám, že amlování dopadlo podle představ ;-) . Statečně bojuji proti angíně celý den, zatím vyhrávám, ale teď jsem si zacvičila, tak snad jsem tím nic nepokazila :-) . Zítra už jdeš do práce? Nás čeká klasifikační porada, takže tam budeme nejmíň do půl páté ]-( . Nemám ráda pololetí =-) .
Ahoj Ivčo, ty sem ani nenakoukneš, ty ty ty!!!! My dnes měli šíííííleně dlouhou klasifikační poradu, myslela jsem, že snas nikdy neskončí ]-( . Nový pan ředitel se do všeho montoval a zbytečně so to protáhlo :-( . No nic, teď bude do dubna klid.... Rýmu mám jako blázen a přítel mi zakázal sportovat :-| . Stejně si myslím, že ať budu sportovat nebo budu vklidu, rýma bude trvat sedm dní :-)
Ahoj, já mám svatbu 13.6.2009, zatím mám zajištěný obřad, v pátek se jdu mrknout na nějaké šatičky a jinak nic. Když tady čtu, co některé z vás už dávno mají, tak mám co dohánět. :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?