Červen 2009 Brno

Ahoj Holky! Hurá na přípravy na Brněnsku! :-)
1
2
Profilova fotka
Ahojky, čeká mě to týden po tobě, tak se přidávám :-)
Ahoj! No to je super! :-) Koukám že už máš za sebou zloušky šatů, máš už vybráno? Já tedˇřeším kadeřnici :-| Na zkoušky učesu mám čas ted na Vánoce a pak až týden před svatbou :-S
ahoj holky přidávám se, taky chci svatbu v červnu. Kde se budete vdávat? Už jste začaly s přípravami?
holky tady to nějak vázne =-) :-)
Cau holky, pridavam se do klubu, mame svatbu 5.6.2009 :-)
ahoj verisek :-)
Profilova fotka
jé ahoj holky :-) je fakt, že nám to tu trošku vázne, tak to budem muset napravit :-) Tak já začnu s tím, co už máme zařízené, vlastně to jsou ty čtyři nejdůležitější věci a to: fotograf, místo hostiny, místo obřadu a kapela tak napůl. Jo a vlastně už mám zamluvené šatky, sice jsem je chtěla zamlouvat až v lednu, ale byly sme na výletě ve zlíně a bylo rozhodnuto ;-) zbytek nás čeká po novém roce... jinak verisek ty mas taky šatky ze zlina, že jo? teda jestli ten salon podle fotky dobře poznávám :-) ty marlene ti strááášně moc sluší. tak pěkně pište, jak jste na tom vy? :-)
mirusak já nemám zařízené ještě nic :-D jen obcházím šatičky a furt hledám místo obřadu :-S Kde budete mít obřad vy?
mirusak ty šaty co sis vybrala se mi stašně líbí..... x-) x-) x-) x-) něco takyvýho si taky představuju, hrozně se mi líbí ty tylové sukně x-) x-) no vybrala jsi skvěle :-)
K tomu obřadu ještě, u mě je problém, že nevím jestli se mám rozhodovat i mimo Brno, protože všichni kamarádi i my už máme malé děti, někteří ještě menší než my a nevím , jestli není blbý je tahat někde za Brno.... |-| A já než se rozhodnu, tak ten červen asi bude všude plnej :-N :-N a nakonec to v červnu vůbec nebude :-(
halo halo holky tady se v Brně nikdo v červnu nevdává, to je nějaký divný ne??? 8-) :-x :-D
Profilova fotka
suki díky, já když koukala na šaty, tak jediná moje podmínka byla, že chci jen krajku nebo tyl, prostě žádné taftové a saténové sukně a podobné - chtěla jsem totiž vlečku a ta u těch taftových a podobných podle mě vypadá jak stan, nemůžu si pomoct :-D no sice mě to stálon trošku námahy, ale sehnala jsem je :-) jinak my obřad budeme mít v Mikulově na zámku - máme to tam 20 km, takže se to dá... V Brně jsme uvažovali o zámečku v Líšni, tam se vám to nelíbí?
Článek se načítá
v Líšno to není špatný, jen jestli to tam neodbydou, když je tam tolik svateb.
Profilova fotka
no je fakt, že jsem slyšela pár hlasů, že je to tam v hlavní sezoně jak na běžíčím pásu, ale někdo tam zase byl spokojený... jinak v Brně moc míst na obřad neznám, zkus se zeptat holek v diskuzi Brno a okolí, třeba ti poradí... já prakticky patřím spíš do Břeclavska, ale to bych si tady na beremku musela asi vézt monolog :-D
mirusak no právě Brno je na obřadní místa, myslím nějaký pěkný fakr hodně chudý :-( prostě nikde nic...
holky tak kde jste všechny?? :-N :-N
Profilova fotka
ahojky, já už sem tu :-) měla sem to teď trochu cestovní :-) tak kdepak sou ostatní? :-)
ahoj holkytak já jsem si dnes zarezervovala termín nazámeku v Líšni na 27.6.2009 ve 13.00 hod, tak jsem se uklidnila, že už něco mám :-D :-D
Profilova fotka
no vidíš :-) tak termín máš a maraton shánění dodavatelů může začít :-D
tak ja se musim pochlubit taky co uz mame: mame termin, misto obradu, misto hostiny.. dal mam blokle saty, kadernika, nehty, vizazistku.. uz mam doma podvazek a svatebni bizu.. mam objednanou fotografku a kameramana.. do konce roku bych chtela doladit svatebni agenturu ktera nam udela vyzdobu zameckeho parku
verisek tak jsi na tom teda dost dobře x-) x-) já jsem se uklidnila že mám termín v červnu, to jsem totiž strašně chtěla, myslíte, že 13.00 hod je v pohodě čas? Už měli jen 10:30 a to mi přišlo zase dost brzy...
my to mame 12.30 driv jsem to nechtela.. kamoska to meli taky ve 13.00 a super
verisek tak super, oni už stejně neměli nic jinýho vollný :-) takže sice to 10:30 bylo 6.6. tož je krásné datum, ale ttěch 13.00 je lepší, protože já se nehodlám ve svůj svatební den nikam honit ;-) Ale tvých 12.30 je taky super :-)
Profilova fotka
teda verisku, tak to už máš skoro vše x-) seš šikula ;-) prosímtě koho sis vybrala jako kadeřnici a vizážistku? díky holky, časy obřadu máte super, já bych před polednem nechtěla ani za nic, to pak nevěsta musí vstávat stráášně brzo a je pak večer utahaná :-S já bych taky nejraději čas až tak nejdřív v jednu nebo v půl druhé odpo... ale my zatím přesný čas ani nevíme, budem ho znát až podle toho, kolik se v Mikulově přihlásí lidí na náš termín. Nemáme to totiž na radnice a paní matrikářka chce oddat nejdřív páry v obřadní síni a pak nás, aby nemusela lítat tam a zpátky...
Holky a už máte prstýnky já teď koukám, líbí se mi i titanové, co vy si o tom myslíte?
Ahoj holky! omlouvám se za prodlevu ale nestíhám. Takže obřad chceme v Žebětínském kostele,pan farář už o nás ví ale musíme dodat papíry které před datumem svatby nesmí být starší jak 3 měsíce (jsem zvědavá jak to od sud z anglie zvládnu :-N ), hospodu chceme u Richarda.Datum 6.6, a hodina by se nam líbila tak 13:00 nebo 14:00.. Šatky už mám doma, bižutku taky. Ale to je bohužel zatím vše :-( Kadeřnice mě zatím tlačí ze všeho nejvíc,mám ted otřesné krátké vlasy a nevím co s tím.Chtěla bych to vyřešit asi příčeskem ale na to asi musí být šikovná kadeřnice a tu já prostě nemám. A o kosmetičce a fotografce ani nemluvím.... 8-(
Profilova fotka
Holky, ze vam do toho tady kecam..., ale nevesta nemusi mit dlouhe vlasy prece! Ja je teda nemela a tady na beremku je plno nevest primo i s kratkymi vlasy a taky to byla parada!;-) Tak drzim palce!
petruszkaa: s tím naprosto souhlasím, jsou holky který jsou s krátkýma vlasama perfektní.Ale mě zkrátka nesluší. Nebo mi kadeřnice udělala střih který mi při nejmenším nesedl :-( Možná by se dala najít kadeřnice která by mi z toho neštěstí co na hlavě nosím něco vykouzlila :-) Ale moc naději si nedělám...Jsem hodně vysoká tak s krátkýma vlasama vypadám "mužně" :-N
silvie Ňáká šikovná kadeřnice určitě něco vymyslí a vlásky ještě dorostou do svatby :-)
Profilova fotka
Do cervna mas pri nejmensim aspon mikadko jako ja;-)
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?