Brno a okolí 26.6.2010

Zdravím všechny nevěsty, podělte se se svýma svatebníma přípravama........místem svatby, hostiny........my se budeme brát na zámku v Líšni, místo, kde bude hostina ještě není rozhodnuto, ale to už se nějak dořeší.......co vše máte a nemáte? Já teda zatím zamluvené jen šaty, ale řekla bych, že je to to nejdůležitější ;-) :-)
Profilova fotka
pojď k nám, nekoušeme :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php... Pár neprovdaných (s letním termínem) tam je x-) .
Profilova fotka
ssimmikk: ahoj, mám stejný termín i místo obřadu :-) V kolik máte obřad?? My máme místo pro hostinu, šaty a DJ... V brzké době se chystáme na prstýnky... Jak píše Luc, přijď do Brno a okolí :-)
Ahoj, máme obřad ve 14.30hod. a vy? Jj, s prstýnkama to bude něco, ale šaty mám už zamluvené :-) máš nějáký tip na prstýnky, kde je koupit? Slyšela jsem dost pomluv i chváli na zámeček v Líšni, tak jsem zvědavá, jak to vše dopadne :-N Ještě musíme do Líšně zanést rodný listy a bude.............co svatební oznámení, nějáký tip by nebyl? :-)
Profilova fotka
My na 13:30. Budeme se tam po obřadu fotit, tak se tam třeba potkáme :-) Jak jsi psala v IP - nám taky jinak nabízeli už jen dopolední termíny. Původně jsme to měli na 11, ale když mi kamarádka řekla, co všechno je třeba zařídit, tak jsme to raději posunuli :-) My už v Líšni byli, ale musíme tam ještě jednou :-( Vyfasovali jsme různé formuláře, které se musí vyplnit. Je tam i seznam skladeb atd... To už máte vyplněné? Prstýnky a oznamko zatím nemáme. Do IP ti pošlu nějaké tipy na prstýnky, co jsem tu různě posbírala...
Profilova fotka
PS: Odkud máš šaty? :-)
Jj, takl v Líšni jsme taky byly, ale zapoměla jsem doma rodný list malé, takže tam musíme znovu, seznam skladeb máme, nevíš kde se dají na netu ty skladby vyhledat a poslechnout? Šaty mám zamluvené ze salonu Exlusive, prošla jsem snad vše a nikde nic a docela nás zaráželo, jak se paní v salonech chovají, místo, aby poradily, nabídly, tak je tomu opačně, v Exlusivu jsem nad míru spokojená, až na to, že se tam nesmí fotit :-( Jinak prstýnky a oznámení furt okukujeme na netu, ale furt nic, na prstýnky máme trošku představu i na oznámka, tak snad to půjde jako po másle ;-) Teď sháním někoho, kdo napeče a asi to zkusíme někde na učňáku......... :-) Už máš kadeřnici, někoho na líčení a fotografa? :-N
Profilova fotka
Ty skladby nevím, ještě jsme to neřešili, ale v brzké době budeme, páč konec února se bude blížit čím dál rychleji... Zkus do vyhledávače zadat interpreta a název skladby a k tomu napiš mp3 a snad to vyhledá. I když hledat vše se mi asi nebude chtít :-( V Exclusive jsem byla taky a paní byla moc ochotná. Šaty tam mají krásné. Až na to focení... Pamatuješ si název šatů? Mrkla bych aspoň na netu ;-) My půjdeme na prstýnky cca do třech zlatnictví a jestli se nám tam nic nebude líbit, nejspíš si nějaké necháme udělat na míru. Co jsem tu tak četla, tak je to celkem běžné :-) Nám budou péct mamky :-) V Brno a okolí se teď řeší cukroví, tak snad tam najdeš nějaké tipy :-) Učňák je taky dobrý nápad :-) Ke kadeřnici jdu zrovna dneska - mám pocit, že i líčí, ale nejsem si tím jistá. Večer budu moudřejší... Fotografa máme známého, takže taky vyřešeno :-) Kolik plánujete lidí? Už víte, kde budete dělat hostinu? Co jsi slyšela o zámečku? To je otázek :-D
Takže šaty se jmenují Bijou, na netu se mi moc nelíbí, ale na živo jsou nádherný, podle netu jsem si je nevybrala, až mi je paní ukázala :-) jj, chystám se na Brno a okolí, ale nestíhám to tam ani číst, protože tu oc nejsem, kvůli mišce.... ;-) Tak pak sem hoď zkušenosti s kadeřnicí ;-) Tak to máte dobrý, koho jste si vybraly na focení? Budeme mít zhruba 20lidí, ještě nevíme přesně.........to jsme nějak přeskočily :-N O zámečku jsem slyšela dost, něco mě i děsilo, jako např., že je z parku vyhnaly, aby už nefotily, že je honily, ať honem rychle, ať už odejdou a tak to mě celkem vyděsilo, ale jsou i druzí co si to hodně chválí, tak snad mezi ně budeme patřit i my :-)
Profilova fotka
Šaty sis vybrala pěkné :-) Přesně jak píšeš, na modelkách většinou vypadají úplně jinak než ve skutečnosti... Na focení máme mého známého. Webovky nemá, takže ti nemůžu poslat odkaz.. Budeme se fotit před obřadem (nás 2) a po obřadě skupinky. Před obřadem bych chtěla někde jinde než na zámečku. Jak tě čtu, tak ani nevím, jestli by nám tam všechno focení povolili... Jj, snad budeme patřit mezi chválící ;-) Lidí budeme mít stejně - na večer plánujeme ještě dalších cca 10 lidí... Taky ještě nemáme seznam definitivní...
Nevím, jak to tam je s focením, jak říkám někdo si to chválí, někdo nadává, u nás focení před obřadem nepřipadá v úvahu..........chci aby mě viděl nastávající až přímo tam v šatičkách ;-) Tak to máte fajn s tím focením :-) my to budeme mít horší, furt někoho sháníme :-(
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?