Březen 2011

Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo takový kdo má svatbu v březnu? My teď začátkem ledna jdeme na úřad zamluvit datum, chtěli bychom 27.března 2011. :o) Začneme zařizovat začátkem ledna jelikož plánujeme malinkou svatbu, 12 lidí, pouze nejbližší rodina - rodiče a sourozenci. :o) Napsala jsem si seznam co všechno zařídit a zdá se, že toho zase tolik není, určitě to zvládneme i za tak krátkou dobu (necelé 3 měsíce).
Profilova fotka
Ahojky Míšo,my máme svatbu 19.3.,ale jelikož obřad bude v kostele,tak už teď chodíme na ponaučení.
Profilova fotka
Ahoj, máme svatbu 12. března, ale koukám, že moc březnovek tu asi nebude :-D My máme svatbo trochu větší, tak mezi 40-50 lidmi, ale narychlo jsme museli přesunout termín, protože čekáme miminko. Takže teď máme trochu fofr, ale myslím, že to půjde :-) Co už máte zařízeno?
Ahoj, my máme zatim zamluvené datum na 26.března...na hostině nás taky bude přes 40...svatbu jsme plánovali původně na léto, ale protože čekáme v červnu přírůstek, tak jsme dali březen.... Bydlíme kousek od Plzně, ale brát se budem v Chlumci n. Cidlinou a hostina se plánuje zas na Hradec Králové...takže trochu roztahaný 8-) ale já pocházim z HK a přtel právě z Plzně... Jinak zařizujem, až mi z toho jde hlava kolem, naši nám s tím naštěstí hodně pomáhají, tak to sand taky zvládnem ;-)
ahoj devcata, tak se pridavam k diskusi, my mame 26.3. :) Zasnoubili jsme se loni v cervnu a tak, abychom to do roka stihli, a kdyz v dubnu a kvetnu se uplne nedoporucuje na svatby, tak jsme si vybrali brezen. Takze nam to nakonec vyslo tak super, ze na moje narozky jsme se zasnoubili a na milackove se vezmeme. Zatim cekam na saticky, maji mi prijit na konci ledna, jsem hrozne nedockava :)
Profilova fotka
Ahojky, tak my už máme zamluvený termín svatby na 26. března, v neděle se prý neoddává tak budeme mít svatbu den po přítelových narozeninách. Alespoň si to datum zapamatuje když má tak špatné pamatování na čísla. :-) Koncem ledna budu objednávat šaty, příští týden se vrhnu na svatební oznámení. A tak nejpozději začátkem února bychom už měli mít i zamluvenou restauraci, objednané koláče a koupené prstýnky. Pak už jen ty drobnosti jako je kytice, fotografka, kadeřnice, ozdoby na auta, vývazky... Už aby bylo všechno zařízené. Přítel to bere pořád tak nějak v pohodě jen já pořád plaším abychom všechno stihli. Nejraději bych všechno zařídila už do konce ledna...
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?