Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Jsem ráda, že není proti, před rokem, když jsem semka dohodila kamoše na post kalkulanta, tak to byla nenápadka, sem si s ním vykala :-D a pak když ho šéfik vzal, tak jsme mu to řekla... a on měl právě nějaký řeči, že kdybych ho sem tlačila moc, tak že jako to je blbý nebo co... asi má strach, aby tu nakonec nezůstal sám :-N
Profilova fotka
nyky :-D no jo, ono se to kvapem blíží, že? A co tygřík? Dělá kotrmelce?
blíží, ale zatím hodně pomalu, nebo mě to tak aspoň přijde, že se to vleče :-N zatím ještě ne, ale za měsíc, už by měl předvádět spartakiádu :-D :-D
Profilova fotka
a chcete tu tygříka nebo toho tygříka :-D ?
:-D :-D :-D :-D sem si to musela přečíst 2x abych to pochopila :-N :-D :-D :-D asi TOHO, ale víš jak to je, nakonec to bude jedno ;-) a ani mě nebude vadit, když bude mít na kožichu o pár proužků míň nebo víc, hlavně, aby měl všechny 4pacinky a byl zdravej x-)
Profilova fotka
nyky, to víš, šifra mistra leonarda :-D :-D :-D ono to je jedno, hlavně to zdravíčko a ať má trochu toho štěstí ;-)
pandi :-D :-D díky, já mu to vyřídím :-) hele jestli to tady u nás v práci klapne, tak mě bude štvát, že tu nebudem spolu :-N :-)
Profilova fotka
:-D budeš chodit s proužkem na návštěvu :-N
s proužkem :-D :-D :-D ten/ta už má chudák tolik přezdívek :-N ) :-D :-D nejspíš ano ;-)
Profilova fotka
:-D další šifra no
Profilova fotka
nyky, hotovo, posláno ;-)
Pandi a došel ti seznam těch buchet? dneska poslala jedna paní CV - už 2. to bude boj, tolik zájemců ;-) :-D Jen si myslím, že jsi lepší, jsi ochotná jít na ty 3roky a tadlensta má 2děcka a asi by se jí to hodilo na dýl, navíc dělala nějakou obchodnici v Torontu, tak nevím, zda by se tu nenudila ...
Článek se načítá
Profilova fotka
Došel, děkuji moc ;-) Na ty tři roky mi to vyhovuje, děti nemám a nemocná moc nejsem. Jen občas doktor, ale to chodím odpolko. Ale třeba obchodnice z Toronta bude zkušenější =-)
Zkušenejší možná, ale nejspíš bude mít ambice na jiný post a jiný požadavky s takovýma znalostma ;-) však zítra uvidíš 8-)
Profilova fotka
:-D už mám třasavku
to věřím, já jsem na todle taky strsař :-) akorát tu zítra tak dlouho nebudu, tak se neuvidíme abych tě podpořila... každopádně pokud chceš něco vědět, zeptat se, klidně piš IP!!
Profilova fotka
:-D musím si nachystat otázky na tebe. Zatím mě nic nenapadá :-N
máš do zítřejších 15:30h čas :-D
Profilova fotka
:-D tak budu namáhat svůj mozek
Profilova fotka
kde stéééé cholky :-D
Profilova fotka
taky to pekne vymrelo :-N
Profilova fotka
to teda jo, kde jste, kde jste? :-D
Profilova fotka
brno vymrelo :-D
Profilova fotka
:-D kde jsou holky? no kde?
Profilova fotka
holky, hledam podnajem, nejlepe 1+1 nebo garsonka. Celkem nutne, tak do 8000, ale to je strop a byla bych rada za min. Dekuji moc, kdyztak piste do IP ;-)
Profilova fotka
Tady to teda umřelo :-D
Profilova fotka
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Profilova fotka
tak už :-D
Profilova fotka
Ahoj pando, bohužel nevím :-( sama budu shánět brzo měj se H
Profilova fotka
Děkuji Heli, snad něco najdu brzo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?