Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
plánujte plánujte a třeba dojde i Nyky :-D
Profilova fotka
tak já navrhnu příští týden a vy řekněte, který den. Mě by vyhovovala středa :-) ale přizpůsobím se :-)
a v kolik? dělám do 15:30 a přiznám se, že do 18h se mě nikde moc čekat nechce :-N
Profilova fotka
není problém sejít se i dřív :-) klidně si pokecáme už od 16 a pak se k nám holky jen přidají :-)
Tak já bych snad aj došla :-)
Profilova fotka
dobře, takže předběžně středa, jo? :-)
Profilova fotka
jo, tak středa je ok, přijdu ale dýl, že jo.....a kde? u tebe sabi nebo to dáme jinde??? nebo se slezem tam a pudeme naproti???
Profilova fotka
sejdem se v Gargánu :-)
Profilova fotka
tak fajn!!!!
Profilova fotka
ja zase nemuzu 8-( ze vy si vybirate dny, kdy nemam cas schvalne? :-D
Profilova fotka
ok, ve 4 ve středu ;-)
Pandííí a proč ne? máš práci??? já jsem mívala cvičák, taky sem nemohla, ale zrušila jsem ho, nemám na tu ludru nervy :-p |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
pracuju, mam na odpoledne
máš směny, nebo tředu vždy odpo? tak napiš KDY můžeš, jo?
Profilova fotka
ma smeny tyden na rano a tyden na odpoledne, ale normalka se sejdete a ja se treba trefim, stejne budu menit misto, tak pak budu mit na rano porad ;-)
Profilova fotka
já teda dojdu až dýl ne ve 4 jako ostatní....dojdu tak v 6. Tak mi neutečte!!!! a držte místo, dám si něco dobrýho :-)
Holky, psala jsem to už Sabči, nedojdu, páč v našem zapadákově mají poštu do 17h JEN ve středu a já už tam mám víc jak týden balík a dopis - no a výplata došla a ž v pátek, tak už to musím vyzvednout... a bez mučení se přiznám, že pak zpět do brna se mi chtít nebude |-| takže jindy.
Profilova fotka
hahaha
Hroznej důvod proč nedojít co? :-S
Profilova fotka
já se směju tomu, že to je klasika!!! dycky chtějí všcihni sraz a pak nikdo nedojde, což není tvoje vina, jen se prostě stane něco neočekávaného, onemocníme atd.....
Já bych se ale ráda sešla :-) No, ještě s jedním spolužákem jsme pravidelní organizátoři ZŠ slezin, tak vím, že to tak fakt je :-p :-D :-D ale těch 5 (z 30ti) se nás sejde vždycky...
Profilova fotka
no tak tady se nás hlásily 5, tak dojdeme jedna....neva, se opiju i sama :-D tak kozy, kdo teda dojde??? jestli ne, tak mám rozhodně i jinačí program :-D
Profilova fotka
ja nemohu ;-( :-D
Profilova fotka
holky, stalo se nám něco nepředvídatelného, takže bych to ráda přesunula... teda pokud se chcete sejít, tak klidně, ale já můžu až příští týden :-( promiňte...
Profilova fotka
ahojky, Heli já s tím počítám ;-) a dorazím
Profilova fotka
já nedorzím, dneska jsem se vrátila z nemocnice, celou sobotu a nedělu až do odpoledne jsem problinkala, pak si mě na pohotovosti nechali raději tam, 2 dny jsem ležela pod kapačkama, takže sotva stojím :-( ale už to snad bude dobrý..jsem doma, tak se mě daří o dost líp..zítra musím do pojišťovny, tak jsem zvědavá jak to zvládnu :-| .. Holky mějte se, jdu odpočívat..
Profilova fotka
Saru :-. tak se brzo uzdrav ;-)
Profilova fotka
sarusko naše, jak to s tebou vypadá?
Profilova fotka
my žijeme ještě? :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo, my žijeme :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?