Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
sabi to by jsi tu byla hotova z vinnyho baru, je cely zeleny a nadherny x-) ja premyslim ze to v lete tady trosku premaluju, nak sem to s tou bezovou asi prehnala :-D
Profilova fotka
kojenec? cssssssssssssssssssssss :-p :-N
Profilova fotka
no jasne, este mas mliko na brade :-D
Profilova fotka
no vidis a chtela bych taky kojence :-D
Profilova fotka
tady je to jedno "A" za druhým!!! :-D
Profilova fotka
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak tak!!! ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Profilova fotka
cus holky :-D
ahojte holky, uz jsem tady dlooouho nebyla, protoze neni absolutne cas na povidani. Ale vzpomela jsem si na vas, kdyz me kamaradka pozadala o pomoc pri propagaci. Ma v Bilovicich nad Svitavou studio Astris, kde cvici pilates, brisni tance a bude tam zrizovat i posilovnu, taky tam ma koutek pro deti a taky tam obcas porada akce pro vsechny, konkretne 7.3. tam bude mit Oldies party. Timto vas tam vsechny zvu. Plati si sama DJ, proto bude vstupne 60,-. Svuj web teprve rozjizdi, ale par informaci uz tam ma - www.studioastris.cz. Je to kamaradka, tak ji aspon touto cestou pomaham rozsirit se do sveta :)
Profilova fotka
dekujeme za informace ;-) v Bilovicich to znam, bydlí tam kamarádka. Ale já to mám bohužel daleko :-(
Profilova fotka
normalně ten můj Ondra je děsná konzerva :-D svatbu na parníku mi zavrhl, že je to divný. Barevnou kytku mít nemám, chce bílou :-N
Profilova fotka
panda: teda, ten tvůj ondra je fakt konzerva :-D svetlus: čoveče, normálněi nenapíšeš...nedáš o sobě vědět... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sabi, ze jo? To jsem ani nevedela :-D
Profilova fotka
panda, tak jsem znovu koukala na tvoje šaty a vedou jednoznačně 4. a 15. fakt nádhera
Profilova fotka
4 se mi taky moc libi x-)
Profilova fotka
tyjo panda, ted mi to došlo....ty si ročník 85? to jsi madlší než moje ségra..... ale jakože nic ve zlým, to jenom já v ní furt vidím to malý mimino a ted to vypadá, že ona bude dřív mít mimino :-D
Profilova fotka
jj, jsem 85, ale hned zacatkem ledna, takze to zas tak velkej rozdil od 84 neni :-D a asi mimco ted mit nebudu, ale tak v 26, 27 asi jo. A setra uz planuje jako na jisto?
Profilova fotka
no ona je 83, ale zase v listopadu.....no plánuje, ale taky tak za dva roky myslím, že s tímhle chlapíkem, co spolu jsou, už zůstanou....i když, že, ale věřím jim no a říkali, že tak za dva roky
Profilova fotka
zdáreček ;-) dneska bylo venku jaro, sem si to moc užila..dělám karbenátky, čekám až manža doveze strouhanku, a mám se dobře..co vy, nějaký novinky? :-)
Profilova fotka
Ahoj, ja sem nastvana, rozmrazila sem kilo masa na gulas a ono je to trosku cejtit 8-(
Profilova fotka
jak to? v mražáku to musí vydržet, ne? tys to při tom rozmrazování nechala venku dlouho?? :-o
Profilova fotka
já zjistila, že mi zítra končí čarodějky, tak jsem naštvaná! Kdybyste je měly nebo znali někoho, kdo je má, tak sem s nima :-D my spali s fildem do jedné :-) a to já šla spát kolem deváté (f si pouštěl nějakej film a mě to nebavilo), kolem půlnoci jsem byla chvíli vzhůru, ale pak jsem zase usla :-)
Profilova fotka
saru asi jenom dve hodiny =-)
Profilova fotka
ja byla ted s Ondrou zachranovat tchyni :-D praskla ji pneumatika na dalnici a ona nevi ani kde ma vestu :-N
Profilova fotka
sabi: ted zas ten spánek doháníš, což:) o víkendu bylo krásně ach se mi ani nechce pracovat nevíte o nějakým bohatým, kterej by si mě vzal, udělal mi děti a živil mě???
Profilova fotka
heli dej si inzerat :-D
Profilova fotka
podam si ho s tebou :-D ale psssssssssssssssssssssssssssssssssssst
Profilova fotka
jakože, kdo chce živit dvě ženský a čtyři děti??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Heli, myslím, že takovejch, co by Ti udělali děti by se našlo.. :-D :-D Sabi, ony končí? chudinky, dneska jim bouchl barák :-( :-(
Profilova fotka
jenomže já nechci jenom ty děti, já chci i živit :-D :-D :-D no to je mi jasný, že zájemců by bylo dost a dost :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?