Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
no super :D
Profilova fotka
sabča se zhostila mé koordinátorky :-D
Profilova fotka
:) já vůbec nevím co zařídit , jen se jdu zeptat na termín a vybrala jsem si šaty ale je to v praze ale zamilovala jsem se do nich :) no přítel je slovák, tak nevíte kde by mi poradili co vše zařídit už proto že je slovák?
Profilova fotka
a kde chcete svatbu? já taky nevím, co zařídit :-x
Profilova fotka
u nás ve slavkově v kostele
Profilova fotka
ve Slavkově? V sobotu jsem tam byla a zrovna šla svatba z kostela ven, tam je to krásný x-). Ty jsi ze Slavkova? Já kousek od tamtud :-D
ahojky brňačky potřebuju poradit. Měli sme domluvený s býcvalým straostou, že nás oddá 7.6. na Nové radnici, už nestarostuje, no a navíc sem se včera zastavila na matrice a řekli mi že7.6. na nove radnici neoddavají :-N neb tam mají nějakou akci :o( Dali mi kontakt na paní, která zařizuje pronájem staré radnice na svatby. tak te´d nevím jetsli máme měnit datum a nebo se vzít na staré radnici, která se mi moc nelíbí a vyjde nás to o 6tis dráž. Víte ještě o nějakém pěkném místě na brno střed , kde by se dal udělat obřad ?
Profilova fotka
co třeba denisovi sady nebo Špilberk? ;-)
špilberk nee tam je to moc holý a sady nevím co bychom dělali při dešti :-| panda a ty už víš kde to bude?
Profilova fotka
na Špilberku je to holý? :-D V sadech je altán. stará radnice se mi taky nelíbí. O ničem jiným blízko centra nevím :-|. Já ještě nevím, kde to budeme mít
no na ten venkovní obřat určitě , jsou tam plastový židle a všude šutr, teda aspoň mě to tak příde Jinak Špilberk už samozřejmě dávno není holý :o))
oki tak až vás něco napdane napište mi sím do ip
Článek se načítá
Profilova fotka
tak venku si to můžeš dozdobit sama ;-)
Profilova fotka
ahoj tak my tu mamka vykládá, že se nemůžeme vzít v kostele, prý to neuznávají a napřed se musíme vzít na radnici a potom v kostele.... no není to zase nějaká pitomost? Ona si dost vymýšlí, a my to chceme v kostele.
Profilova fotka
pasone: IP nicol: gratuluju, na hlavní stránce je plánovací kalendář, mrkni do něj a hned budeš vědět, co dělat...já se tím řídila a vystačilo mi to :-)
Profilova fotka
díky moc sabi, ted jsem to tam uviděla :D tak juknu
nikol jen si musíš vyřídit potvrzení na matrice že jste způsobilý, což asi jste ;-)
nikol no tak to máš dvojitou radu sem psala rychleji než četla :-)
Profilova fotka
nicol: někde je tu téma, kde si holky radí, jak vyřídit svatbu s cizincem...takže si to zkus najít a načerpat informace tam :-)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) v Brně nám krásně svítí Oskar a mě se nechce nic dělat :-D
ahojky no krásně nám ten oskar svítí, jen by nemusela být taková kosa:o( má bý v noci až -11 :-o
Profilova fotka
ahoj...teda to snad ne, už bylo takový teploučko, už aby bylo to jaro, ale je to za pár, snad už nenasněží ani nic.
Profilova fotka
nazdárek, sluníčko je super, ale přes sklo :-D :-D Dneska budu chystat účetní papíry, tak se fakt jako těším :-p :-p práce na půl dne :-(
Profilova fotka
zítra jedu do prahy, tak snad bude tepleji
Profilova fotka
tak jsaem koukala , příští týden by mělo být +9 v pátek, tak snad to rychle uteče
Profilova fotka
nicol, už máte ten termín?
Profilova fotka
no srpen, dnes se musím jít zeptat jak to je volný, včera tam nebyli
Profilova fotka
aha, já možná červen x-)
Profilova fotka
teda červenec, chtěla jsem původně květen nebo červen, ale to nejde
Profilova fotka
Holky, mám v albu dárek, co jsem dala manžovi a dost holek mi napsalo, odkud jsou, že je to super dárek, tak sem dávám tip na dárek: http://www.modrastrecha.cz/album/view...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?