Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
ale rozhodně nemusí být TAK drahá :-) nás nejvíc stála hostina...to je jasný...druhá nejvyšší cena prstýnky, oblečení a pak už ty položky nebyly tak hrozný :-) hlavně když to člověk platí postupně, tak mu to tak hrozný nepřijde...já jsem kupovala věci v rozmezí asi půl roku, takže to díky tomu bylo v poho... :-)
Profilova fotka
Sabi a kolik bylo lidí? Miuš, já vím, že je to drahá záležitost, ale nevím, jestli mi to za ty prachy stojí. A už přicházím te malé svatbě na chuť x-) :-N
Profilova fotka
no me taky hraly nervy kdyz jsme to platili 8-(
Profilova fotka
to asi každýmu, jen milionářovi je to fuck :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D a to muzem byt radi ze svatba byla v cr, tady by jsme se nedoplatili :-N
Profilova fotka
to teda jo :-D a nebreptala tchýně?
Profilova fotka
ne ne oni jsou v pohode, do niceho nekecali akorat prileteli na svatbu a hotovo, jenom tchan trosku frflal ze v hotelu nebyla klimatizace pac bylo 36 stupnu :-D ted koukam na ten novej Apple laptop, nejtensi na svete, vleze to obalky na papir a4 :-D to chci x-)
Profilova fotka
apple je super x-) to jediný mi bude na práci chybět :-D
Profilova fotka
bylo nás myslím padesát + deset večer..
Profilova fotka
no tak ja si o tom muzu jenom necat zdat :-D
Profilova fotka
bych znásilnila m a bylo by :-N sabi, taky teda dost
Profilova fotka
já mám taky dost :-D celej den v práci nad evr. projektem, do toho vyhazuju klienty, a oni nám za oplátku vyhazujou pojistky......uffffffffff
Článek se načítá
Profilova fotka
ale jinak pandi koukám, že už chytáš svatbičku.....tak to je fajn, ale zatím asi nic moc ukotveného......no užívej si přípravy....asi je to fajn, já to moc nezažila :-N
Profilova fotka
já ještě nechystám ofic, ale snad brzy ano ;-)a jinak ahoj heloušku :-) A cože to dělají? =-)
Profilova fotka
no včera tady cosi zapálili, tak jsme dneska vyhodili hříšníky, a oni jak jsou naštvaní, tak vyhodili pojistky.....no porstě si to dělají ještě horší, neuvědomují si, že ,my je v podstatě nepotřebujeme, kdežto oni nás ano :-(
Profilova fotka
prostě zlatíčka.....
Profilova fotka
ty jo, to máš teda vzrůšo, brrrrrrrrrr :-S
Profilova fotka
no a ted jsem objevila, že nám nacpali ěco do zámku a já nemůžu zamknout ani odemknout, zůstávám a jdu opravivat.....
Profilova fotka
:-. to jsou hajzlíci :-D včem děláš v lichvě :-N
Profilova fotka
to sou ale svinaci 8-(
Profilova fotka
dělám s puberťákama......to je někdy to samý :-D
Profilova fotka
Heli, mě to nepřekvapuje..lidi jsou zmetci a musí vrátit znovu a víc ]-( :-( Já kdybych se znovu vdávala, tak jen ve dvou na Bali x-) Drahý , ale dokonalý :-) První svatba stála extchána jak cesta kolem světa, za půl roku bylo po manželství :-. druhá stála přijatelně, ale taky ne málo, ale manža se ženil poprvé, tak jsem mu ( a jeho mamce) ten luxus dopřála, ale kdyby bylo jen na mě, tak druhá svatba by byla malinká..jen my dva a dost dobrej fotograf, páč o ty fotky bych nechtěla přijít..škoda, že ten fotograf mi nevyšel :-(
Profilova fotka
saru shanim takovej kabatek s kozesinou na limci jako jsi minule mela, odkud jsi ho koupila?
Profilova fotka
saru, dyk máš hezký fotky!!! bych si taky dala svatbu někde na ostrově u moře....ale s celou rodinou, ůpáč první jsem měla jen se svedkama, tak abych jim to vynahradila:)
Profilova fotka
Heli, není všem dnům konec.. x-) x-) Mii, kterej myslíš? To mám pocit, že byl svetr, jestli jsem v tom seděla u stolu ;-)
Profilova fotka
saruš, máš krásný fotky x-) Taky bych si dala u moře x-)
Profilova fotka
fotek od profíka ze focení po obřadu mám asi 6, pak se sbalila a odjela fotit jinam, měla jsem slzičky na krajíčku, ale švára a kámoši to zachránili a fotili a fotili..nejsou to super fotky, ale aspoň něco :-| takže pandi, nepodceňuj ho!
Profilova fotka
sarus ja ti nevim uz, nemuzu si vzpomenout, ja shanim kabatek s takovou kozesinkou
Profilova fotka
nebudu, nebudu ;-) A Saru, koho jsi měla? miuš, to je zlý, že nevíš nic konkrétního :-N
Profilova fotka
víš co, já jich mám tolik, že nevím..kožucha má skoro každej kabát a kde sjsem ho koupila? Tak to bys po mě chtěla moc, vůbec si nepamatuju.. Pandi, měla jsem holku, co fotila manžu na závodech, byla šikovná, ale já chtěla hlavně fotky z parku v Rájci a né z obřadu a ona to všechno vyplácala tam :-| holt, jsme se blbě domluvily :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?