8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
kajka: to my jsme kupodivu meli stesti. Restaurace, kameraman i kapela meli zrovna volno. Tak jsme si rekli, ze kdyz tohl vsechno vyslo, tak uz se opravdu vezmeme. ;-)
Profilova fotka
díky za přivítání :-) dneska jedem na matriku, pak máme v merku jednu restauraci v Kunraticích, tak pokud budou mít volno, je naše.... včera jsem obeslala asi 10 fotografů a kupodivu jen dva měli obsazeno... tak teď jen vybrat kterého :-) zkusím nejdříve paní z veletrhu, byla moc fajn :-) v pátek jedu na Mělník, tam mi kamarádka doporučila salon, tak jedeme s kamarádkou zkoušet (vdává se 14 dní po mě)... jsem zvědavá, jak na šaty tak na sebe v nich... x-)
Profilova fotka
browneye: Neboj, však mě brzo doženeš. ;-) vždyť už toho máš také dost, vem si kolik věcí vy máte oproti nám navíc. Jsi na tom s přípravama fakt dobře, kdybych měla dělat vše jako ty, tak ych se z toho zařizování asi zbláznila. :-) kajka_37: Tak koukám, že Vám to také docela vychází, máte kliku, to zkoušení šatiček, to ti závidím, klidně bych šla ještě jednou, je to nádhernej pocit. ;-)
Profilova fotka
ahojda, restaurace asi neklapne, jsou tam sice dvě místnosti - salonek pro 50 lidí a restaurace pro 80 jenže má sloupy a to by na sebe někteří neviděi... provozní nám sce nabídl výměnu, že ta druhá svatba je o 30 lidech a mají jen oběd a v 17 budou pryč, ale tomu moc nevěřím, takže hledáme dál... nejste tu nějaká pražská, s tipem kde by to šlo? přítel našel jakousi kolibu v roztylech pro hodně lidí, ale už vidím tu omračující cenu... |-|
Profilova fotka
Ahojky holky, Lien: Tak na víkend jsem si původně domluvila schůzku s kameramanem a to hned s jedním na so a s druhým na neděli...Dneska je ale obvolám a zruším to. Včera Jirka volal tomu kamošovi, co nám bude fotit svatbu, jestli nám sehnal nějakého toho kameramana, jak nám slíbil(jsem si myslela, že se na to vykašlal), no fakt už měl na náš termín jednoho borce domluveného, jeho kamaráda...Volala jsem mu a je zřejmě šikovný, protože točí i do TV, hlavně do TV a přesně mi vyjmenoval to, co bych tam chtěla mít, i jak to udělá, prostě sedli jsme si..Sympaťák. Navíc si myslím, že když se zná s fotografem, jezdí spolu i na dovči, tak je to mnohem lepší, že si každý řeknou, co potřebují atd...Teď je na veletrhu, příští týden mi pošle nějaké odkazy, abych se mrkla...Říkal mi, že svatby už točí jen pro známé, protože kdyby mi spočítal třeba klip nebo tak, tak jak doopravdy stojí, tak bych se nedoplatila...Tak se přiznám, že jsem si fakt vydechla...Tím nám ten kamoš fakt pomohl a navíc je z branže, zná ho a ví, že umí....Jsem pánovi taky říkala, jak mi jeden borec tvrdil, jak je profi kameraman, pak mi poslal domů DVD (jak jsem ti psala) a mě málem trefilo ]-( tak se smál, prý je jasný, že to nemůžu dostat natočené pomalu hůř, než bych si to natočila sama, jsem ho pobavila,ale chápal mě...Takže kameraman by teda asi byl :-D Jinak co se týče DJ, mám domluveného a rezervovaného jednoho z radia Impuls, příští týden o víkendu máme sraz v Praze (my tam zrovna budeme), takže asi taky vybráno..Doufám, že mě teda nic neodradí ;-) Jirkovi mám objednané boty, tak čekám až přijdou..Celou dobu jsem ho posílala do jedné prodejny do Vaňkovky, kde si kupuje boty, samozřejmě když jsme tam tento týden došli, tak už je neměli..Ještě, že se tam s paní tak dobře znám, obvolala všechny pobočky, a poslední v jeho velikosti měli ve Zlíně, tak mi je nechala poslat, tak čekám, kdy mi zavolá ;-) a v neděli jdu s družičkama zkoušet ty šatičky....podám hlášení, jak nám sedly :-D se těším, až budu řešit dekoraci jako ty ;-) Kajka: Pokud by se Vám nedařilo sehnat nějakou hospůdku dle Vašich představ, tak se zkus s panem provozním domluvit. My máme taky restauraci, tak vím, o čem mluvím ;-) Někdy je to opravdu tak, že přijdou pouze na oběd, a potom utíkají domů. Musíte si jen na začátku s panem provozním vyjasnit, jak si vše představujete, aby vám neslíbil něco, co by potom třeba nešlo...příklad, že nechcete být rušeni, aby vám tam nechodili cizí lidi, atd. U nás se to třeba dělá automaticky, ale co vím, tak v jiných restauračkách na to dost kašlou. Někdy chce být nevěsta jenom jedna v celé restauraci :-) Fakt záleží na Vás, jaká zvolíte pravidla :-)
Profilova fotka
no, už nám volal, že výměna neklapne (ani se jim nedivím) a my do sálu se sloupama taky nechceme (bude nás hafo a někteří by na sebe ani neviděli)...takže hledáme dál...
Profilova fotka
Tak aspoň, že se Vám ozval a víte, na čem jste ;-) Držím palce, ať najdete něco pěkného...a co nejdřív, náš termín je moc oblíbený :-(
Profilova fotka
my sme k němu přišli jak slepí k houslím :-) z těch x míst co jsem obeslala bylo tohle asi nej (když nepočítám že 14,30 je pro přítele pozdě), nu což, aspoň to budu mít za sebou a nervíky dřív opadnou :-)
Profilova fotka
Jako obřad máte ve 14,30? To by se u nás taky zřejmě ozývalo, že je to pozdě ;-) Nebo jídlo ve 14,30?
Profilova fotka
obřad právě... nakonec mě zdolaly holky, že stejně neusnu (mě znaj a já sebe taky) tak nebude problém vstát, kadeřnice a kosmetička přijedou ke mě a nastřídačku se svědkyní načešou a tak, oblíct, přivítat rodiče a ženicha, něco málo pojíst, panáka, možná dva a jedem :-D zní to jednoduše co?
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no dnes jsi se ale rozepsala, pomalu jsem ani nemohlaa najít začátek :-D Věřím, že ti spadl budr ze srdce, co? Dá se říct, že to, co jsi nejvíc scháněla už v podstatě máš. Já nějak teď nestíhám nic vyřídit, tento týden jsem k.o., ranní mě ničí a navíc Míša je jak policajt, takže se na net moc nedostanu. Zítra má noční, takže juknu zase na něco na netu. Co jsem koukala, tak máš jednu výhodu, většina svatebních obchůdků je v Brně. Počkej, to se ti bude vybírat dekorace a doplňky jedna báseň. :-) Kajka_37: Nic si z toho nedělej, věřím že ve finále najdete na hostinu něco lepšího. Ten Váš čas by mě nervově oddělal, vím, že takhle budu nervozní už od rána a ještě čekat na 14.30, mšla bych obavy, abych z těch paňáků nebyla na obřadě nalámaná. :-D Člověk dá jednoho na uklidnění, pak druhého a už to jede. :-D
Profilova fotka
Kajka: to jo, přesně jak píše Lien, jednoho panáčka, druhého a za chvilku bych o sobě nevěděla :-D Ale určo něco najdete, neboj... ;-) Lien: To víš, jsem ti vše musela sdělit ;-) Jirka je taky pro toho kameramana, tak jsem ráda :-) a když by klapl i ten DJ, tak by to bylo super...s těma už jsem byla úplně vyřízená :-( navíc mi docházely kontakty :-| Já to mám s Jirkou vychytané, když nenápadně dělám, co vím, že si přeje, aby tak bylo, mám klid a na net mi nic neříká, ale je fakt, že je buď v práci, na tenise několikrát týdně nebo někde pracovně, takže toho využívám, když není doma ;-) Já jsem teda tu dekoraci moc nehledala a na vše jsem se dívala na netu..Na jaké obchůdky v Brně jsi třeba narazila?Ty už to máš v malíku :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nene, máme to v 10,30, to se snad ani nestihnu zlinkovat :-D
Profilova fotka
Kajka_37: tak to já asi budu z Vás poslední, my jdeme až ve 12.30 :-(
Profilova fotka
to vypadá, že se tu zlajnuju jen já :-D
Profilova fotka
Kajka: tak to máte brzy ;-) My jsme taky měli mít obřad původně v 10,30, máme ho ale o hodinku později, řekla bych, že je to tak akorát, aby v pohodě dorazili všichni z rodiny, co nebydlí v Brně :-) Lien: Musíš opatrně, aby jsi pak zvládla říct ano :-D
Profilova fotka
no od nás to má část 100km a část 400km, takže jedni přijedou o den dřív a druzí sou za hodinku v Pze... levou zadníííííí :-) Lien... hlavně neškytat :-D
Profilova fotka
Tak to máte v poho ;-) Do jaké barvičky budete mít svatbu, už víš?
Profilova fotka
no, jsem sice milovník modré, ale viděla jsem pár výzdob na obr. a přijde mi to studené, oranž. tu má kde kdo, ale když bude nouze... žlutá je spíš jarní.... uvažuju o béžovo nějaké... furt hledám inspiraci ...a ty?
Profilova fotka
lien:Nebudeš poslední,my jdem ve 13:30:-)ale jsem docela ráda..aspoň budu mít pocit,že toho víc stihnu:-)
Profilova fotka
kajka_37:Tak já budu mít asi do žluta nebo oranžova..nějak to moc neřešim..šaty mam champagne a kytka asi bude žlutá,tak mi nic jinýho moc nenapadá..a béžová mi přijde taková nevýrazná..ale myslim,že to nebudu moc řešit..momentálně nemam skoro nic,tak to ještě asi nějak vyplyne :-D tenhle čtvrtek mam poslední zkoušku ve škole,tak pak to teprve rozjedu :-)
Profilova fotka
Lenileni: tak to jsem ráda, myslela jsem si, že ten den budu poslední na řadě. Je pravda, že budeme mít víc času na kadeřnici a líčení, ale taky budeme mít dýl nervy na pochodu, alespoň já určitě, nervák první kategorie.
Profilova fotka
já jsem taky nervoň:-)ale zatim mi to ještě přijde daleko..momentálně řešim svatební kytici a proklínam svou volbu šatů..jsou docela pestrý a nevim co vybrat..myslela jsem žlutou,ale najednou mi to k tomu nějak nejde.. co myslíte? http://www.salon-orchidea.cz/foto/ka-... to jsou ony..jinak musim taky hnout s předsvatebním albem..mam už všechno ve složce v počítači,ale ještě jsem neměla čas to sem dát..potřebovala bych,aby měl den minimálně 36hodin.. :-S
Profilova fotka
Lenileni: Ahojky, šatičky jsou zajímavé, asi bych k nim volila takovou tu růži krémou, včera jsem zrovna v květince na takové koukala a byli krásné, myslím, že to by ti k tomu šlo dobře. Určitě jestli jsou tam pani šikovné, tak by ti dokázali poradit. Mě řekli narovinu, že na svatbičku jsou nádherné bílé růže, někde to mají i pro inspiraci nafocené.
Profilova fotka
Ahojky, Kajka: já mám šatičky champagne, původně jsem chtěla zelinkavou limetkovou, jenže ta je krásná, ale k bílým šatům ;-) Takže nakonec uvažuji o smetanovo-světlerůžové, to vypadá k těmhle šatkám moc krásně..a když člověk bude ještě opálený :-) Myslím, že tahle barvička to vyhraje :-) Lien: Tak dneska jsem byla s družičkami na zkoušce. Měla jsem zamluvené dvoje stejné šatičky...No nakonec ty větší seděly té menší družičce a té větší se musejí stejné ušít. Paní naštěstí byla ochotná, že mi ty stejné ušije, že to do srpna stihne...Pro chlapečka jsem si zamluvila světlý oblek, ale napadlo mě, že je světlý, že by možná vypadal dobře i v tmavém, tak až si je od paní v květnu půjčím a pojedu mu je vyzkoušet (není z Brna), vezmu oba dva a uvidíme. Taky by se mi asi líbilo, kdyby měl do barvy cylindr, u těch dětí to vypadá dobře, tak se paní musím zeptat, zda je má. Jinak mám u paní objednaný polštářek pod prstýnky (má ho za pár korun) a ještě si nadiktuji, jak ho přesně chci, bude taky v šampáňo barvě ;-) Byla to dneska sranda, přesto, že té starší družičce byly šatičky malé, paní tam měla jedny větší, tak si je musela vyzkoušet, i když ty mít nebude, nehodily by se tak k mým šatům, ale ona se na to chuderka těšila 14 dní, že si půjde zkoušet šatičky, a pak se dívala nešťastně na tu menší, že ona si zkouší šatičky a fotí se a ona ne ;-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, chudák ta družička, taky by mi to bylo asi líto. Hlavní je, že jí je ušijí. Ty pořád zajišťuješ, mě už to pomalu začíná ubývat a tak si pořád vymýšlim další věci, dnes jsem na aukru vyhrála hezkou nevěstu s ženichem na dort, budeme mít dva dortíky, tak to chce dvě ozdoby. Teď jdu cournout po městě, mám dnes noční, tal to stíhám super.
tak slavnostně oznamuji, že mohu vyškrtnou další věc ze seznamu věcí na svatbu. Mám už svatební šaty-už jsou hezky schované u sestry doma ve skříni, aby mě to nelákalo je pořád zkoušet a někomu je ukazovat :-)
Profilova fotka
Ahojky Darkmadame, a jak vypadají šatičky?Jsem se ti mrkla do alba, ale žádná fotečka tam není ;-) Jinak gratuluji k dalšímu splněnému úkolu :-) Holky nevíte, kde bych sehnala pro družičky čelenky do vlasů s mašličkou?Se mi nedaří žádné na netu najít :-(
Profilova fotka
Ahojky Lien: Tak jsem ti do alba hodila pár foteček ze včerejška, jak jsem slíbila ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám za sebou dvě odpoledne zkoušení šatiček (4 salony) a furt nevím.. každé měly něco... teď mám sice favoritky ale taky mají něco... přes boky jsou úzké a bojím se když si čapnu, budou rupat švy... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?