8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Lien: Já jsem snad úplně slepá, vůbec nevím, kam jsem koukala ;-) Jmenovky máš fakt nádherné, klobouk dolů ala profi :-D Ti věřím, že máš z každé maličkosti radost, já taky skáču metr dvacet, když je zase o starost míň :-) Jinak holky, s tím netem je to asi všude stejný, oni nás ti mužští asi těžko pochopí ;-) Takže nebojte, nejste v tom sami...Ze začátku jsem si myslela, že tak šílí jen můj Jirka, no po přečtení pár diskuzí jsem zjistila, že jsme na tom většinou podobně :-D Ale zase, když má Jirka dobrý den, tak mu to ani neva, je to jak kdy...
Profilova fotka
No Míša mi to včera vyčetl, že už si ho pomalu ani nevšímám. :-D Prej jestli to bude až do svatby, tak se z toho zblázní. Já už tu zase koumám a přemýšlím, co teď, co nemám, co potřebuju ještě sehnat a zařídit. Jak jsi na tom se závojem, budeš mít půjčený a nebo budeš kupovat a jaký by jsi chtěla?
Profilova fotka
Teď jsem našla vzkaz ze salonu, že můžu přijít klidně ještě jednou na zkoušku, že nemusím čekat na tu druhou do května. Pořád mě to s těma šatičkama trošku trápí, jestli jsem fakt vybrala dobře.
Profilova fotka
Ahojky Lien, já mám závoj podobný, co je v albíčku u těch šatů paladium, mám ho až na zem k vlečce, je půjčený...Mám ho v ceně šatů i to bolerko, mě mile překvapilo :-) A dokonce od středy před svatbou do pondělí po svatbě...což se mi zdá hodně dobrý... Právě, taky jsem se Jirkovi tolik nevěnovala, ale když se o něj postaráš, poklábosíš s ním, že tě jako net vůbec nezajímá, bude spokojen...Pak jsem třeba Jirkovi řekla, že když to všechno převážně se zařizováním nechal na mně,, tak že tyhle stránky mi moc pomůžou, co se týká nápadů a rad...Vysvětlila jsem mu to opatrně a myslím, že to pochopil... ;-) Chlap jen nesmí mít pocit, že se mu nevěnuješ :-D Já myslím, že zkoušet jiné šatičky není třeba, pokud se v nich cítíš dobře...Ale jestli tě to nějak uklidní, to je na tobě...Já osobně se uklidňuji tak, že lepší šatičky jsem nemohla vybrat :-D a radši už nikam nechodím, nakonec bych se k nim stejně vrátila, jak se znám....hlavně, taky jsem se v nich cítila úžasně a to je myslím hlavní :-) Jo a původně jsem závoj ano nechtěla, v salonu mi ho jen tak zkusili a já mělo jasno, je úžasný ;-)
Profilova fotka
Ahojky, o závoji máme podobnou představu, líbí se mi také dlouhý s tou anglickou krajkou, nebo jak tomu říkají, ale tu tam máš taky. S těma šatičkama počkám do května, zkusim si ty, co mám mít a pak třeba ještě pár pro porovnání. Od zkoušky jsem zhubla další 2 kilka, tak možná ještě do té doby něco sundám, jde to pomalu, ale jde to.
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme termín 8. 8. 2009 ve 12:00 hod. v Březnici. Chybí nám jen prstýnky a oblek pro ženicha. 8-)
Profilova fotka
Ahojda holky, tak já se přidávám do klubu, budeme mít svatbu 8.8.2009 na zámku v Kuksu. Jsem z toho ale trochu nervózní, když vidím, co všechno už máte připravené. My máme zamluvený termín, místo hostiny, fotografa a kameramana, vyjednáváme hudbu, tak doufám, že na nás budou mít čas. Hrozně se těším na zkoušku šatů, kterou mám domluvenou na 23., jak to probíhalo u vás, měly jste vybráno hned nebo to bylo jak na módní přehlídce?
Profilova fotka
Ahojky Lien, jsem ani nevěděla, že se tomu říká anhglická krajka ;-) No vidíš, co mám :-) Včera mi došla fontánka na čokoládku do práce, dneska jsem si ji vyzvedla a překvapila, jak je velká, jsem čekala menší, ale vůbec to neva ;-) Babi se ještě vytasila s malým fonduem, že loni od kohosi dostala, tak to možná použiju jako sýrové, uvidíme, musím to nastudovat...Jen jsem teď teda přemýšlela, co se dělá s tou čokoládkou, která zbyde ;-) Nevíš, jestli se to dá nějak znovu použít nebo ne? Pro klid duše, že jsem ti dobře poradila, jsem si tě ještě jenou prohlídla ve všech těch šatečkách...Víš, které se mi na tobě ještě líbí?Ty šampáňo, ten střih...i přes prsa ti sedí, jen tu kytku bych asi oddělala...Nemají je v bílé? Nebo jsi se vážně v šampáňo necítila? Xvitk101:Vítám tě tu mezi námi :-) Tak to jsi dobrá, že už ti chybí jenom prstýnky a oblek pro ženicha :-D
Profilova fotka
Ahojky Browneye: Ty se máš, další věc máš hotovou, s tou čokoládou ti neporadím, tu fontánku jsem poprvé viděla tady na stránkách, možná, že nějaká nevěsta ti s tím poradí víc. Jinak ty šatičky, co píšeš mají jen v tom šampáňu, také se mi líbí nejvíc, ten střih a vzhled. Uvidím jak na tom budu s kilkama v květnu, až tam půjdu, třeba se nakonec narvu jěstě do nějakejch úplně jinejch. :-) xvitk101: Ahojky, vítej mezi náma. Koukám, že jsi na tom s přípravami dost dobře. Mám co dohánět. aaaaandi: Také tě tu vítám, nervozní být nemusíš, to nejhorší teprve přijde :-D , stačí když se do toho trošku obuješ a uvidíš, kolik toho dokážeš zařídit, třeba i během jednoho týdne. šatičky jsem původně chtěla jiné, byli krásné, ale šampaň, tak jsem nakonec zvolila jiné a teď nevím, jestli to byla dobrá volba, asi z toho už blbnu. :-)
Profilova fotka
Ahojky Lien, tak jsem se teď rozčílila, koupila jsem si čokofontánku s tím, že je nerezová a část se dá umýt v myčce...no přiložený leták v češtině, sice s úplně jiným obrázkem jiné fontány, píše, že do myčky nesmí...Tak jsem volala do té firmy, paní mě ujistila, že kromě topného tělasa, co je dole (což je jasný), ji do myčky dát můžu..No položila jsem telefon a v návodu, co je přímo k mé fontáně v angličtině píšou, vyhněte se myčce :-( Tak teď teda nevím, hlavně, že je nerezová :-) Mě asi trefí...Tak jsem psala ještě jedné holčině, co už ji má doma, jaké má zkušenosti, když má taky nerezovou, fakt, na co si člověk nepřijde sám ]-( to nemá... Jo, a už to mám zjištěné, když zbyde čokoládka, tak ji za horka ještě musíš slít, umýt fontánku, a až čoko budeš znovu používat, tak ji rozehřát v horké lázni, nesmí projít ale varem, bych pak mohla zničit zase fontánu...takže aspoň to vím ;-) Tak uvidíš, jak se v květnu budeš cítit ;-) Dle fotek ti asi přes prsa sedí víc ty šampáňo...Neptala jsi se paní, jestli třeba v bílé nejdou někde objednat nebo tak?Většinu šatů dělají v obou barvách, jen třeba nejsou zrovna na salonu...někdy je mají v jiné pobočce, že je třeba jen pošlou...Dneska domlouvám schůzku na příští týden ohledně ´půjčení šatiček pro družičky, sehnala jsem perfektní paní a za super ceny...budu mít od ní asi i polštářek pod prstýnky, ona je sama vyrábí, za skvělé ceny a udělá ti ho, přesně jak chceš ;-) Mně se líbil jeden v bílé barvěm tak mi slíbila, že ho udělá v krémové, šampáňo...Jestli bude mít i šampáňo labutěnku, tak si ji tam dám asi taky :-D to jsem celá já...Taky musím dneska kontaktovat nějaké ty DJ, už jsem z toho nervózní ]-( aaaaandi: Vítám tě tu mezi námi ;-) Já jsem si šatičky hledala dva dny na netu, vypsala všechny salony u nás a ve finále jsem skončila v prvním, zkusila dvoje šaty a bylo to :-D První byly krásné, ale neměly tak dlouhou vlečku, jak jsem si představovala, ale ty druhé, to bylo přesně ono, nejpodstatnější je, jak se v nich budeš cítit...pokud výborně, pak jsou to ony...no vidíš, máš kameramana, s tím já pořád bojuji i s DJ :-| Jsem asi holt náročnější ;-) Takže na tom s přípravami nejsi tak špatně, neboj...
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, no ty podle všeho musíš být pěkně nasupená, ale ani se ti nedivím, také by mě to naštvalo. Koukám, že ta fontánka je minimálně na dvě vysoký školy. :-D Zrovna teď jsem koukala na aukru, mají tam nějaké svatební albumy a knihy hostů, hned jsem si na tebe vzpomněla. Ty už máš nějaké ty další kontakty na DJ? Jinak zkusím do toho salonu zajít osobně a zeptat se jestli ty Penelope šaty mají jinde i v bílém. Problém je u nich ten že korzet, co mám pod šaty, mi z nich vyčumoval a normální podprdu bez ramínek na mě asi nevyrábí, nemůžu tu nic v Mostě sehnat, proto jsem čapla hned po tom korzetu. Občas lituju toho, že jsem byla od přírody tak obdařená, nemůžu nic na sebe sehnat. ]-(
Profilova fotka
Ahojky Lien, to jo, na pár škol to určitě je, ještě že je mám :-D Mně jako nevadí, že fontánku umyji v ruce, ale nechápu, proč to tam potom píší...To bude hned umyté, tak to nebude taková hrůza.... Tak to já na to aukro mrknu, vidíš, na něj jsem zapomněla. Jirka mi slíbil, že o víkendu mi pomůže s ebay, tím zaregistrováním, ale kdyby se mi něco líbilo na aukru, už jsem tam taky dřív nakupovala, takže tam to znám :-D S DJ je to hrozně těžký, oni s tebou moc nekomunikují :-( Mám cca nové tři kontakty, sice z celé republiky, ale co nadělám, že....rozeslala jsem emaily včera, tak dneska ráno si ho zatím jenom jeden přečetl, ale neodepsal, takže asi tak...tak počkám do oběda, a pak mu zkusím zavolat...Jenže na některé mám jen mail.... :-| Já jsem před pár lety taky měla o deset kilo víc, díky doktorům a jejich léčbě...Takže tě chápu...Podprsenky bez ramínek dělají ve všech velikostech...Přinejhorším by jsi to musela risknout a nechat si ji poslat třeba přes net, pokud u vás nemají...Nebo si někdy o víkendu udělajte s Míšou výlet do nějakého většího města a tam nakup vše, co potřebuješ...Tak vdáváš se jen jednou ne?Ještě ti něco poradím, i když máš korzetové šaty, je dobré, mít na sobě podprsenku s ramínky, zapnout se do korzetu, a potom teprve sundat ramínka, líp ti to sedne a prsa jsou tak lepší...Když si odděláš ramínka, ještě než se zapneš do šatů, tak už tak ti podprsenka nedrží tak u těla, proto i ty šaty se pak odchlipují...to jen taková rada...jo a kdyby jsi přece jen nemohla sehnat podprsenku, tak si vem normální a ta ramínka schovej pod šaty, nebo je tam lehce připni něčím...aby ti nelezly a aby nebyly vidět...to je taky možnost... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Browneye: Tak se tu zase po nějaké odmlce hlásím, už jsi nějak dopadla s tím DJ nebo pořád zatím nic. Já jsem tento týden nějak nic nestíhala, tak teď budu mít co dohánět. S tou podprsenkou to je dobrý nápad, to mě nenapadlo, jen ještě někde nějakou sehnat, na netu jsem už koukala na nějaké stránky, našla jsem tam gelové samodržící, ale ty dělají jen do velikosti C a když jsem si přečetla ty rozměry, tak bych možná oba dva kusy musela použít na jedno prso :-D Zítra si zkusím udělat trošku čas a pořádně to tu na netu projedu, určo někde něco najdu.
Profilova fotka
Lien: Já mám taky pocit, že jsem toho tento týden nějak moc nevyřídila, jen snad na příští neděli schůzku s paní, která mi doveze šatičky pro družičky, aby si je holky zkusily..Bylo to teda něco, domluvit se tak, abychom k ní jely všechny hromadně, ještě že paní mohla i v ne odpoledne ;-) S DJ zatím nic...pořád jsem čekala, jestli se mi ozve po přečtení emailu, no neozval, já jsem pak měla nějakou práci a zapomněla jsem a v pa odpo jsem mu nechtěla volat...Nechám to na zítra, tak mi drž pěsti, ať na to naše datum nic nemá ;-) Tady na beremku ho chválí, tak snad umí, pokud bude volnej, tak ho bloknu hned... Já na ty gelový moc nejsem, jsem z nich taková nervózní :-) Takže budu mít klasickou, bez ramínek, mám ale i jednu s ramínkama, případně je schovám, prostě mám dvě, tak si vyberu, až na to přijde :-D Jsem se ani v obchodě nemohla rozhodnout :-) Tak doufám, že něco najdeš, co se ti bude líbit, ale já myslím, že jo..pak napiš...
Profilova fotka
Browneye: Jsem zvědavá na ty šatičky pro družičky, doufám, že až budou hotové, že přidáš fotečky. Zítra jdu zase do toho obchůdku s těma blbůstkama, tak možná zase něco přikoupím. Byla u nás včera známá s přítelem a vypadlo z nich, že se budou brát 6.6., takže jdu pomoc zase pro změnu jí. Okukovala tu tak ty věcičky, tak jí to navnadilo :-D jsem se musela smát, protože ten můj jí říká: chceš s něčím poradit, tak se zeptej Lenky, ta to má celkově zmáklý, pak podotkl, že tu pomalu na tom netu i spim :-) přitom jsem se už polepšila, chodím sem jen když je v práci :-D S tím DJ, budu držet pěstičky, ať už to máš také vcajku. Vím, jak jsi byla navnaděná s tím prvním. Vybrali jsme si holt silný a oblíbený termín. Určo je někde někdo volnej, jen ho najít ;-)
Profilova fotka
Lien, to že tu pomalu i spíme nám říkají asi všichni, z toho si nic nedělej ;-) Jako můžu sem i před Jirkou, je ale je fakt, že se musím taky trošku krotit :-D Mám výhodu v tom, že buď je v práci nebo několikrát týdně na tenisu, takže pak jsem tu i večer ;-) Holt musíme to vychytat, kdy si můžeme poklábosit,že? Já už vím, jak ty šatičky budou vypadat, vybrala jsem je holkám na svatebním veletrhu ve FUTURU, jen si je musí zkusit. Doufám, že nezapomenu je vyfotit, abych ti je mohla ukázat :-) Až vyřeším DJ a kameramana (oba musím tento týden), pak budu o hodně klidnější.... ;-)
Profilova fotka
Já právě dnes využila toho, že má Michal ranní, tak jsem tu zase tak různě koukala, hledala a inspirovala se. Koukala jsem i po té podprsence, na netu jsem našla i nějaké větší, tak možná něco zkusím objednat. Víš co se těšim, až budu mít vše domluvené a zajištěné, pak vyhodím nožky na stůl s dám si v klidu kávu, hlavně se těšim, až zase normálně usnu, chodím spát s tím, že myslím na to, co nemám, co musim atd. a pak mi spaní moc nejde :-) Koukám, že tady pravidelně píšeme a drbeme jen my. Zuzka tu teď ke všemu na mě vrčí, že si jí nevšímám, přitom dnes dostala takovej flák procházky. ;-)
Profilova fotka
Jéé,tak koukám, že jsme na tom hodně podobně ;-) Taky se mi teď nějak hůř usíná a moc toho nenaspím :-( Já myslím, že tu kávičku v klídečku si dáme až po svatbě :-D Tak Zuzi za mě podrbej za ouškem :-) Dneska to teda ale moc na vycházku není...a to mělo být tak krásně, jsem se tak těšila a nic... :-| Taky jsem si říkala, co je s ostatníma nevěstinkama ;-)
Profilova fotka
Ahojky Lien, tak vidím, že jsi zase něco málo přikoupila, že? ;-) Pěkné..... :-) Já jsem dneska řešila DJ, pro změnu, tak uvidím, jak dopadnu s nimi ještě zítra, doufám, že některý z nich klapne, jinak mě asi trefí ]-(
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase byla utrácet za blbůstky, něco málo jsem koupila a teď budu doma zase koumat a vymýšlet. :-) Jestli se do svatby pořádně nevyspím, no tak tě pic, to budu nevěsta s kruhama pod očima, jak fík. :-D Víš z čeho mám strach, že se mi na obřadě budou tak klepat ruce, že mi spadne prstýnek a nebo, že se Míšovi netrefím na prst. To by byl trapas. Taky vím jedno, budu na sto pro řvát, což bude užásný. :-)
Profilova fotka
Jo z toho mám taky strach, že budu brečet a budu rozmazaná na fotkách :-D Já když totiž začnu, tak jsem k nezastavení a k tomu mi pustí nějakou romantishe píseň a jsem v koncích ]-( No vidíš, tak jsi zase pořídila, já už jsem z toho shánění DJ úplně vyřízená :-(
Profilova fotka
My jsme si v hodně věcech podobný, i s tím řvaním, nejhorší je, že když řvu, tak srašně zčervenám, hrůza :-D Věřím tomu, že určitě tento týden pořídíš i toho DJ, chce to spíš obvolat, je to lepší, když zatím mejl nezabral. A jak jste dopadli na zkoušení šatiček pro družičky?
Profilova fotka
Ahoj:o)))) Tak další, kdo rozšiřuje řady vdavekchtivých v tento den:o))) Bereme se 8.8.2009 v 15h v Průhonicích u Prahy:o) Doufám, že to pro nás pro všechny bude šťastné datum!!!! Tak holky, hodně štěstí!!!!
lien: browneye: s těmi slzami jsme na tom stejně. Já brečím pokaždé, když brečí někdo jiný nebo jen naznačuje. :-) A nejhorší je, že když to budu zadržovat, tak mi zčervená nos :-( petapeta: neměli jste problémy s tak pozdním časem? Taky jsem o tom uvažovala, ale věřím tomu, že rodinní příslušníci by pro to neměli asi moc pochopení.
Profilova fotka
Ahojky Lien,Darkmadame: Já nečervenám, ale když spustím, tak nejsem k zadržení ;-) tak te´d nevím, co je horší :-) Jinak já už DJ i obvolávám, ale i tak je to s nimi hrozně náročný...S družičkami a jejich maminkami vyrážíme v neděli na 16h k paní přímo domů, tak pak podám hlášení, jak jsme dopadly, ale myslím, že jsem holkám vybrala krásné šampáňo šatičky...a ti menší je můžou mít i trošku volnější, tak snad jim budou ;-) petapeta: Vítej tu mezi námi :-) Taky bych měla strach ohledně toho času, znám naši rodinu, by už všichni umírali hlady....Ale tak hlavně, že to vyhovuje Vám ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se mezi osmosrpňačky :-) budeme to mít v Průhonicích... :-) co už všechno máte, já teprv začínám, začla jsem před týden a horko těžko sme sehnali vůbec nějaký termín...
Profilova fotka
Ahojky Kajko 37, vítám tě tu mezi námi ;-) 8.8. je sice krásné datum, ale právě proto že je tak oblíbené, je problém někoho sehnat :-( Mně se to celkem dařilo, až u DJ a lameramana jsem narazila...jsem asi holt náročnější...a jak jsi na tom s přípravami ty? ;-)
Profilova fotka
kameramana samozřejmě :-D
Profilova fotka
Petapeta a Kajka_37: Ahojky holčina, vítám Vás mezi dalšíma šťastnejma, jsem ráda, že nás je už v tento termín víc. ;-) S přípravama to docela jde, už jsem tak nějak v klidu, dolaďuju jen maličkosti, jinak krom kytek už máme skoro vše zařízené a domluvené. Browneye: Tak přeju hodně štěstí tento týden při vyřizování, žádné špatné zprávy tu neberem. :-D ;-)
Profilova fotka
Ahojky lien, ty se teda máš kromě kytek hotovo? ;-) Tak to ti tiše závidím :-) Já už jsem úplně vyřízená, doufám, že někoho splaším, jinak fakt nevím :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?